مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت تیفانی برنده ویسکانسین کنگره نژاد - سه شنبه, 12 مارس سال 2020 PST

MADISON, Wis. – تام تیفانی یک سناتور ایالت تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برن

توسط NASERINEWS در 24 اردیبهشت 1399

MADISON, Wis. – تام تیفانی یک سناتور ایالت تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده ویژه انتخابات برای کنگره آمریکا روز سه شنبه در یک شدت محافظه کار روستایی ویسکانسین منطقه تشویق اوباما حتی به عنوان دموکرات استدلال پیروزی نشان داد آسیب پذیری برای رئیس جمهور در میان پایگاه خود را.

تیفانی پیروزی دموکرات Tricia Zunker در شمال ویسکانسین 7 منطقه می آید در دولت دوم انتخابات میان بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته پنج هفته. تیفانی را جایگزین سابق واقعیت تلویزیون ستاره شان دافی یک جمهوری خواه که بازنشسته شد در ماه سپتامبر. منطقه خالی بوده است پس دافی بازنشستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ویسکانسین کمتر از یک نقطه است اما انجام این منطقه با 20 امتیاز در 2016. تیفانی برنده بیش از Zunker حدود 6 امتیاز کمتر از آن است که بر اساس نتایج اولیه. تیفانی رد دموکرات استدلال که کوچکتر حاشیه شد نشانه آن است که تهمت را پشتیبانی پایانی.

"هر زمان که شما از دست دادن با 14 امتیاز من فکر نمی کنم که یک اخلاقی پیروزی" تیفانی گفت. "این یک پیروزی قاطع در اینجا."

پیروزی در یک منطقه که برنده خواهد شد نیاز به یک بار دیگر برنده بزرگ اگر او امیدوار است تا دوباره حمل ویسکانسین دولت او موفق به کسب کمتر از یک نقطه در سال 2016. تیفانی بزرگ پیروزی نیز کمک می کند تا به پاک کردن طعم از دست دادن توسط یک محافظه کار ویسکانسین دیوان عدالت در ماه گذشته انتخابات یک مسابقه است که افزایش دموکرات' اعتماد به نفس.

"امشب یک پیروزی برای رئیس جمهور تهمت و تام تیفانی است که نشان می دهد شور و شوق پشت سر رئیس جمهور ما در سراسر ویسکانسین گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی آنا کلی.

ویسکانسین حزب دموکرات سخنگوی کورتنی Beyer گفت: نتایج حاصل نشان داد که نوسان شدید برای دموکرات ها حتی اگر Zunker از دست داده و حدود 14 امتیاز.

"برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع گروههای قرمز مناطق باید برای به دست آوردن رنگ قرمز به تعادل آبی مناطق گرفتن میشن," او گفت:.

Zunker گفت: مسابقه "گذاشته و زمینه را برای این صندلی به رنگ آبی روشن در ماه نوامبر است."

Zunker رئیس جمهور از Wausau هیئت مدیره مدرسه در تلاش بود برای تبدیل شدن به اولین بومی آمریکا از ویسکانسین انتخاب به کنگره است. او کشیده در بزرگ نام تاییدیه از جمله ایالت ماساچوست الیزابت وارن اما اعداد علیه او بودند. منطقه تحت جمهوریخواه کنترل از سال 2011 و redistricted به شدت بیشتر به نفع جمهوری خواهان.

وجود عدم اطمینان در مورد اینکه آیا برگزاری یک انتخابات ویژه در وسط همه گیر خواهد نتیجه تاثیر می گذارد. انتخابات کارمندان گفت: آنها آماده بودند حدود 20 درصد از ثبت نام رای دهندگان رای داده بودند غایب و هیچ تماس برای به تاخیر انداختن و یا تغییر این انتخابات مانند وجود دارد قبل از ویسکانسین اولیه ریاست جمهوری در ماه گذشته.

بر خلاف ویسکانسین 7 آوریل ریاست جمهوری اولیه که در طی آن ماسک-پوشیدن رای دهندگان را تحمل صف های طولانی در تراکم رای گیری سایت در میلواکی و در جای دیگر وجود نداشت گسترده خواستار به تاخیر انداختن و یا تغییر رای گیری در انتخابات ویژه. این 18,800-مایل مربع منطقه است که عمدتا روستایی نیست و در عین حال به شدت ضربه توسط COVID-19 با کمتر از 2 ٪ از تمام موارد مثبت در دولت و کمتر از 2.5 درصد از تمام مرگ و میر.

مریم Thompson, 64, از کرننوتر یک روستا در ماراتن شهرستان گفت: او احساس امن او به عنوان بازیگران, رای خود برای تیفانی در روز سه شنبه خواستار خودش یک "سمج و بسیار وطن پرست فرد است." او گفت که او احساس او تا به حال برای رای دادن در فرد به افتخار اجداد که در ارتش خدمت کرده است.

پگی Stalheim, 69 بازنشسته پرستار بهداشت عمومی در مدفود رای دادند غایب برای Zunker. حتی اگر هیچ coronavirus موارد ثبت شده است در شهرستان Stalheim گفت: او که قرار بود به خطر رای گیری در فرد است. او 92-سال-در-قانون زندگی در خانه او.

تیفانی 62 متولد شد و در مزرعه های لبنی در منطقه و فرار یک قایق توریستی کسب و کار برای 20 سال است. پیوستن به قوه مقننه در سال 2011 او یک متحد نزدیک و پس از آن -- کالیفرنیا ، اسکات واکر و رای به تصویب ضد اتحادیه قانون عمل 10. او نیز رای به نفع قانونی حمل پنهان و حرکت دولت جنگلداری بخش به شمال ویسکانسین و تحت فشار قرار دادند به قرار دادن یک معدن روباز در شمال ویسکانسین است که در نهایت هرگز به دولت است.

با تیفانی پیروزی جمهوری خواهان برگزاری پنج ویسکانسین هشت کرسی در کنگره است. تیفانی خدمت از طریق پایان سال, اما خواهد شد که برای اجرای دوباره در ماه نوامبر به خدمت کامل دوره دو ساله است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب