زندگی آرام از درک چوین قبل از عمومی مرگ جورج فلوید

چهار نوجوانان سوار در اطراف مینیاپولیس یک بازی تفنگ Nerf قاتل ممکن است شب قبل از فارغ التحصیلی در سال 2013. یک

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

چهار نوجوانان سوار در اطراف مینیاپولیس یک بازی تفنگ Nerf قاتل ممکن است شب قبل از فارغ التحصیلی در سال 2013. یکی از آنها به طور تصادفی از کار اخراج نارنجی, پیکان از پنجره به بیرون.

آن را یک احمق نوجوان حرکت می کند. آنچه بعد اتفاق افتاد مرگبار جدی: دو مینیاپولیس افسران پلیس کشیده اشاره کرد و اسلحه های خود را در نوجوانان و فریاد زد: سفارشات رنگ و لعاب با ناسزاهای دو نفر از آنها را بعدا به یاد می آورد.

Kristofer Bergh و سپس 17 گفت: او میگفتم خود را به حرکت به طور ناگهانی و یا به پلیس به هر دلیلی به او شلیک. این جوانان که از کار اخراج شده بود نیزه بود و هدایتش به رزمناو خود را برای آنچه به نظر می رسید مانند یک ساعت و ماموران کشف و ضبط همه Nerf guns. یک افسر ساخته ماندنی; در واقع Bergh و یکی دیگر از مسافران گفت که آنها هرگز او را فراموش کرده ام و نه آنچه که او گفت که او به آنها پشت اسلحه های خود را.

درک چوین.(Hennepin County Sheriff از طریق AP)

"بسیاری از شما خواهد بود 18 تا پایان سال" افسر گفت: قبل از اجازه دادن به آنها بروید. "این بدان معناست که شما به اندازه کافی برای 'پسر بزرگ زندان است.'"

آن را درک چوین سفید افسر پلیس که در هفت سال بعد را تبدیل به شناخته شده در سراسر جهان برای قرار دادن زانو خود را بر گردن یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید در طول بازداشت و نگه داشتن آن وجود دارد برای بیش از هشت دقیقه تا زمانی که او دیگر یک پالس.

فلوید مرگ موجب تظاهرات در سراسر کشور است. اما حتی به عنوان مینیاپولیس رئیس پلیس به نام فلوید مرگ "قتل" و ادعا کرد که چوین "می دانست آنچه که او انجام شده بود" کمی پدید آمده در مورد 44 ساله و افسر در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس و یا چه در حرفه خود ممکن است منجر به دستگیری و پس از سرد شدن در آن آرام و درنده خویی.

کنار جاده برخورد با چهار نوجوانان منجر به شکایت علیه چوین و آن را منعکس چه هر دو همکاران و شهروندان نیویورک تایمز گفت در مورد مواجهه با افسر بیش از 19 سال با مینیاپولیس اداره پلیس: چوین را شغل خود را به عنوان اگر او بودند به ایفای نقش — سختی هری کثیف در lookout برای بچه ها بد است.

"او بیش از حد تهاجمی و درک نیست که ما فقط بچه ها" به یاد می آورد نوح McGurran-هانسون بود که در ماشین با Bergh و دو نفر دیگر همه آنها سفید هستند. "او درمان ما مانند ما شده بود محاکمه و محکوم شد."

چوین خود را وکیل و اعضای خانواده کاهش یافته است به صحبت کردن بار. در عین حال ده ها تن از مصاحبه با آشنایان تصویر کشیدن یک افسر پلیس که به نظر می رسید به کار در یک عاطفی فاصله از کسانی که در اطراف او. چوین آرام بود و سفت و سخت معتاد با مردم فقیر مهارت و تمایل به واکنش زیاده از حد — با افراد به خصوص در زمانی که کمتر تهاجمی موضع ممکن است منجر به یک نتیجه بهتر مصاحبه نشان می دهد.

او بی دست و پا بود. دیگر افسران اغلب او را دوست ندارم یا او را نمی دانم. او هیچوقت به احزاب و به نظر نمی رسد به بسیاری از دوستان. برخی از همسایگان می دانستم که کمی در مورد او است که آنها حتی نمی دانند که او یک افسر پلیس تا زمانی که پس از دستگیری او. حتی همسر خود را از 10 سال همونگ پناهندگان و نماینده املاک و مستغلات به پایان رسید تا جدا: روز فلوید پس از مرگ او برای ثبت طلاق و به خواسته تغییر نام خانوادگی او.

چوین همیشه می خواستم عمل است. او ادامه داد: به پوند خیابان در یکی از مینیاپولیس شلوغ ترین حوزه در سخت ترین آن تغییر 4 بعد از ظهر تا 2 صبح بعد از بسیاری از دیگران سن و سال او نقل مکان کرد به میز کار یا شیفت روز.

که او را به دست آورده تجلیل. او موفق به دریافت دو مدال تقدیر برای مقابله با یک فرد مسلح مظنون و دستگیری یک باند مسلح عضو. او همچنین اهدا شد دو مدال شجاعت و پس از تیراندازی یک مرد دارای حق اعمال یک اره-off shotgun و مقهور ساختن یک داخلی-خشونت مشکوک — که او به ضرب گلوله کشته و مجروح در این فرآیند است.

اما عملکرد او نیز منجر به حداقل 22 شکایت و یا تحقیقات داخلی. فقط یکی منجر به نظم و انضباط. (Bergh گفت: شکایت خود بود شانه ای بالا انداخت توسط یک گروهبان که عذرخواهی برای هر "منفی تعامل است.")

که تعداد بالا در مقایسه با دیگر افسران گفت: Dave Bicking یک عضو هیئت مدیره از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس مستقر در شهرهای دوقلو. "شماره خود را باید قطعا مطرح شده زنگ با گروه و موجب نقد و بررسی" گفت: Bicking اضافه کرد که بسیاری از افسران ممکن است یک یا دو شکایت در هفت سال است.

در خود خاموش شب مانند آنها چوین اغلب امنیتی مشغول به کار در یک کلوپ شبانه.

حتی در نیروی پلیس چوین شد یک خارجی است. او اغلب در همکاری با یک تازه کار به او آموزش سخت در انتظارات خود را. که خوب با همکاران جانباز که آیا لزوما می خواهید به سوار شدن در کنار او.

"گاهی اوقات او به نظر می رسد کمی از خود راضی گفت:" لوسی Gerold بازنشسته پلیس فرمانده که می دانستند چوین. او گفت: "این مرد همه را دوست داشت و یا می خواست به کار است."

یک چهره در میان جمعیت

چوین صرف سال های اولیه خود را در حومه غرب سنت پل با اقامت در خانه مادر و پدر که در مورد به دست آورده $1000 در ماه به عنوان یک حسابدار خبره عمومی به سختی به اندازه کافی برای خود و خانواده کوچک. زمانی که درک 7 بود مادر خود را در زمینه طلاق, درخواست برای خانه و خانواده و حمایت از کودک برای درک و خواهر عزیزم.

خالی باقی مانده از مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه در مینیاپولیس 17 جولای سال 2020 است. ایستگاه آتش توسط معترضان در 30 ژوئن پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در 25 مه سال 2020 است. (کارولین یانگ/نیویورک تایمز)

پدر او به زودی در خواست تست پدری از درک خواهر نوزاد; آزمایش خون نشان داد که او نه پدر. پدر او به پایان رسید تا با خانه و خانواده و حضانت درک. مادرش با او ازدواج عاشق. و درک حضور چهار مدارس ابتدایی در پنج سال.

درک نمی بازی های ورزشی در مدرسه — حداقل نه این که هر کسی به یاد می آورد. او نیست که یک سالنامه عکس برای خود کاربر و یا ارشد سال است. یکی از همکلاسی پارک دبیرستان در کاتیج گرو یاد او را به عنوان دانش آموز در ROTC که هرگز صحبت کردیم اما همیشه برگزار شد پرچم. یکی دیگر از همکلاسی های اسکات سوانسون گفت: Derek پرواز تحت رادار.

"من فکر نمی کنم او یک رانده و یا هر چیزی شبیه به آن گفت:" سوانسون, که گفت که او تا به حال صحبت کردن با همکلاسی های همکار در هفته های اخیر که او نیز به سختی به یاد می آورد او را. "او فقط در یک صورت در میان جمعیت."

هفته پس از فارغ التحصیلی چوین آغاز شده به عنوان یک دبستان طبخ در Tinucci است نیوپورت رستوران 10 دقیقه از خانه. وی که سقوط در محلی ویژگی های کالج برای مطالعه "مقدار غذا آماده است."

اما چوین تصمیم گرفت او می خواست ،

او مورد مطالعه اجرای قانون در جامعه, کالج; در نهایت او را نیز کسب شهری دانشگاه دولتی در رشته اجرای قانون است. پس از پیوستن به ارتش و پلیس او مستقر شد به یک ارتش ایالات متحده پایه در آلمان جایی که او مورد مطالعه برای مینه سوتا معاینه در اوقات فراغت خود. او معاشرت زیاد یا نوشیدن الکل است.

"او به طور داوطلبانه به یک راننده تعیین شده برای بچه ها که می خواستند برای رفتن به شهر در شب و چند آبجو" گفت: جری Obieglo یک گروهبان جوخه که تحت نظارت چوین.

بازگشت به خانه در سپتامبر سال 2000 در سن 24 او اعمال شده به پلیس مینیاپولیس.

از آغاز چوین ایستاده بود به عنوان gung-ho. زمانی که او گزارش شده برای آموزش پس از آکادمی پلیس او نشان داد تا در یک سفید جدید تاج ویکتوریا مجهز به شبیه یک ماشین پلیس به یاد می آورد یک افسر صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که صحبت کردن به اخبار رسانه ها می تواند او را از کار اخراج شدند.

ترک کار بسیاری از افسران لباس معمولی است. اما چوین که سیخ ایستاده بود و مستقیم مانند او هنوز هم در ارتش سمت چپ کامل یونیفرم, شلوار خود را کشیده و بالاتر از بسیاری از مردم آنها را پوشیده, چکمه های خود را جلا.

"در یک محیط گروه او هرگز اتصال و ایستاده وجود دارد مانند یک کودک کوچک" افسر گفت. او افزود: "من قرار داده و با فقدان مهارت های ارتباطی. شما هرگز احساس او در حال حاضر."

چوین فرود آمد و در سوم حوزه یکی از این شهر شلوغ.

بزرگترین ندای جوان خود را حرفه ای بود وقتی که او 30 سال 2006: در مدت کوتاهی پس از نیمه شب او و پنج نفر دیگر از افسران دنبال یک ماشین رانده شده توسط یک مرد مظنون به سلاح سرد دو دوستان است. این مرد به زودی با اشاره اره-off shotgun در افسران پلیس گفت:. آنها به ضرب گلوله مرد به ضرب. چوین دریافت مدال شجاعت.

چوین به زودی به دست آورده و دو نامه از سرزنش و توبیخ رسمی برای رفتار خود در تماس دیگری — تنها رسمی نظم و انضباط.

در ماه اوت سال 2007 ملیسا Borton بود رفتن به خانه از خرید مواد غذایی که چوین و همکار افسر کشیده او را بیش از. چوین رسیده به باز کردن پنجره Borton را, مینی ون, گوشی خود را درب undid, کمربند صندلی خود و شروع به کشیدن او را بدون هیچ توضیحی او به یاد می آورد. نوزاد و سگ شد در سمت چپ خودرو.

او گفت که ماموران او را در خود رزمناو و به او گفت که آنها به دنبال یک وسیله نقلیه شبیه او بود که درگیر در جرم و جنایت. در نهایت آنها گفت Borton بود که در آن زمان بسیار ناراحت است که او می تواند ترک.

"هنگامی که من به آنها متوجه شده است که پیراهن من بود خیس بود که از یک مادر تغذیه با شیر مادر," Borton به یاد می آورد. او نمی تواند بگوید که با کف دست خود را به عنوان او بازگشت به ماشین خود را. "چوین یا دیگر افسر گستاخانه گفت:" شما احتمالا افسردگی پس از زايمان و شما نیاز به کمک.'"

یک همسر و یک خانه

تا زمانی که او 27 بود چوین را آدرس خانه شد مادر بزرگ خود را در حومه شهر خانه در اینور گروو هیتس.

باقی مانده از El Nuevo بازار مال فروشان, لاتین باشگاه در مینیاپولیس که در آن هر دو جورج فلوید و درک چوین کار کرده, امنیت, مه 30 سال 2020 است. این باشگاه به آتش توسط معترضان پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. این ساختمان پس از پاره شده اند. (کارولین یانگ/نیویورک تایمز)

اما در مورد زمان او کشیده بیش از Borton, چوین در حال تبدیل شدن جدی با دوست دختر خود Kellie منتظر.

منتظر بود یک بازمانده. پدر او بوده است همونگ سرباز مبارزه با کمونیست ها در لائوس قبل از فرار از خانواده در اواخر 1970s. پس از بیش از یک سال و در یک اردوگاه پناهندگان خانواده نقل مکان کرد به ویسکانسین اسپانسر شده از طرف یک کلیسا در یو کلر.

منتظر ازدواج یکی دیگر از همونگ پناهندگان در سال 1991 در آنچه او بعدها گفت: مطبوعات پیشگام بود و مرتب از ازدواج. او 16. 19 او داده بود به هنگام تولد به دو پسر.

او بعد از ترک همسرش چه کسی او را به عنوان سوء استفاده و نقل مکان به منطقه مینیاپولیس به کار به عنوان یک تکنسین رادیولوژی در شهرستان Hennepin مرکز پزشکی. وجود دارد او ملاقات چوین که آورده بود کسی که برای بررسی سلامت قبل از دستگیری او گفت: پایونیر پرس. او به زودی از او پرسیدم.

در سال 2008 آنها برنامه ریزی زندگی خود را. دو هفته بعد منتظر برای ثبت طلاق از شوهر اول چوین خریداری یک خانه جدید در یک بخش فرعی برای $441,000. آن را مناسب برای یک خانواده با چهار اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی و سه-گاراژ ماشین.

زن و شوهر در ماه ژوئن سال 2010. از همان آغاز گسترش دادند پول خود را نازک است. نه تنها چوین نگه دارید و به یک خانه شهری او در سال 2003 اما زن و شوهر نیز خریداری یک خانه تعطیلات در نزدیکی دیزنی در فلوریدا در سال 2011.

چوین به زودی کاهش در هزینه ها برای خود خانه شهری. در بزهکاری توجه کنید برای $280 در سال 2013 چوین پاسخ داد که او همه چیز و افزود: "بنابراین هیچ پرداخت است که در واقع بدهکار!" او فکس و پاسخ در 3:17 صبح پس از اتمام شیفت سوم حوزه.

در ژوئیه 2014, بدهی کوچک بود snowballed به قضاوت تقریبا $8,000 چون چوین هرگز به دادگاه آمدند.

در ضمن Chauvins کوچک شده. آنها به فروش می رسد خود خانه ای بزرگ برای تقریبا 60 ، 000 دلار کمتر از قیمت خرید. آنها خریداری یک خانه چند بلوک دور تقریبا نصف اندازه.

در سال 2015 آنها به نظر می رسد با حرکت به فلوریدا. آنها را به فروش خانه آنها فقط خریده بود. Kellie چوین کردم راديولوژي مجوز در فلوریدا. درک چوین ثبت نام برای رای دادن وجود دارد.

اما آنها باقی می ماند در مینه سوتا زندگی در اوکدیل که در آن Kellie چوین کردم او مجوز املاک و مستغلات در سال 2016. در اوقات فراغت Kellie چوین ادامه داد: با یک شور — نجات سگ اغلب مراقبت از چهار در یک بار — و دیگر در بر داشت در جشنوارههای زیبایی.

قبل از یکی از مجلل او توضیح داد که شوهرش به عنوان یک "تو" که همیشه باز درب برای او.

اما وجود دارد برخی از لحظات بی دست و پا در خانم مینه سوتا امریکا مسابقه در ژوئن 2018 زمانی که شوهران پیوست نشان می دهد. میزبان پرسید: Derek چوین پوشیدن بد اتصالات لباس رسمی و کراوات تعظیم آنچه رقابت های اضافی که زنان باید انجام دهد. او پیشنهاد کرد یک سنگ-دیوار صخره نوردی — برای شوهران.

"شما در حال رقابت من صحبت کردن در مورد همسر خود در اینجا" میزبان پاسخ داد.

در طول یک مسابقه بخش هر شرکت کننده نوشت چیزی در مورد شوهرش و مردان مجبور به حدس می زنم که یکی از توصیف او. درک چوین متأسفانه نتوانست حتی به عنوان دیگر شوهران به درستی به رسمیت شناخته شده همسران " پاسخ است. در ابتدا درک چوین فکر او بود که گفت: او دوست داشت به داستان. اما او نبود.

کمی بعد یک میزبان به یکی دیگر از سرنخ: "هر کس شما را وارونه آویزان بحران. شما می توانید 100 در یک زمان."

هیچ یک قدم رو به جلو است.

"آه, Derek چوین?" میزبان گفت.

'است که پروتکل'

مردم ادای احترام خود را و عکس ها را در یک ماه سالگرد جورج فلوید مرگ در 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در جنوب مینیاپولیس شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

این Chauvins اغلب به نظر می رسید به آهنگ های جداگانه.

زمانی که Kellie چوین در زمان سفر برای کمک به سگ — از جمله یکی از او نجات از فلوریدا و نام Marley — او اغلب به ارمغان آورد یک زن برای شرکت.

در بسیاری از تعطیلات آخر هفته برای 17 سال, Derek چوین کار خارج از وظیفه پلیس اجرای خارج از El Nuevo بازار مال فروشان, کلوپ شبانه, درآمد 55 دلار در ساعت است. مایا سانتاماریا که زمانی متعلق به این باشگاه گفت: سومین حوزه تصمیم گرفت که ماموران قرار گرفتند.

درک چوین اغلب overreacted هنگامی که او را دیدم چیزی که زحمت او مانند رفتار سرکش در اطراف دریاچه خیابان باشگاه از جمله مست کاربران تجمع در خیابان ها به خصوص در شهری "شب" هنگامی که مشتریان تا حد زیادی سیاه سانتاماریا گفت.

او اغلب متوسل به استفاده از اسپری فلفل, او گفت:. هنگامی که او شکایت او گفت: او معمولا کردم همان پاسخ.

"است که پروتکل" Derek چوین به او گفت.

فلوید اتفاقی هم امنیت در باشگاه اما سانتاماریا گفت که او به یاد ندارد دیدن آنها هم پس از فلوید می کرد داخل.

خود یکی از شناخته شده روبرو می شوند و آمد در شب 25 مه پس از یک گوشه کارمند فروشگاه گزارش داد که فلوید سعی کرده بود به تصویب تقلبی $20 bill. دو rookie افسران J. Alexander Kueng و توماس خط پاسخ داد.

این دو موفق به دریافت فلوید را به رزمناو. درک چوین و دیگری افسر Tou Thao وارد شده است. چوین شده بود Kueng اصلی آموزش افسر; خط متکی بود او را برای مشاوره. (سه دیگر افسران که از کار اخراج شدند در کنار چوین شده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ است.)

در چوین را پیشنهاد افسران رو فلوید آشفته و مبارزه بر روی زمین است. چوین ماجرا زانو خود را در پشت فلوید گردن. Rookies خود را برگزار و پشت و پاها.

بدن دوربین فیلم نشان می دهد که آشکار شد:

به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد و خواسته مادرش چوین ادا سخت دیگر-پلیس خط. "شما تحت بازداشت پسر" او گفت:. "همین دلیل است که شما در حال رفتن به زندان است."

چوین پرسید: اگر فلوید بالا بود; لین گفت که او به عهده گرفت ، سم شناسی می دهد که فلوید بود در فنتانيل.

"آنها در حال رفتن برای کشتن من مرد" فلوید گفت: چند لحظه بعد.

"طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به می گویند که" چوین پاسخ nonchalantly.

پس از اظهار فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد چهار بار و "لطفا" را سه بار و پس از آن هیچ چیز نیست. لین که به نام یک آمبولانس به دلیل فلوید دهان خونریزی بود خواسته چوین که آیا او می خواست فلوید در کنار او.

"نه او را ترک کند" چوین گفت. او گفت: یک آمبولانس آمد.

در وسط این — یک مرد در حال مرگ خود را در زیر زانو — چوین بررسی خود پیوستند. "شما بچه ها همه حق است،" چوین پرسید.

لین دوباره پرسید اگر آنها باید رول فلوید در کنار او. تماشاچیان خواست اگر او تا به حال یک پالس. "شما؟" لین پرسید.

"من می توانم پیدا کردن یک" Kueng گفت.

"Uh-huh," چوین پاسخ داد.

Kueng سعی کردم دوباره و دوباره گفت: او نمی تواند پیدا کردن یک پالس. هنوز چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای بیش از دو دقیقه است. او را نادیده گرفته جمعیت این درخواست برای Floyd زندگی این jeers. او منتظر یک آمبولانس که نشان داد بیش از حد دیر است. و تنها پس از آن بود چوین ایستادن.

این بار نه کاملا مستقیم.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب