روز یادبود وسوسه آمریکایی ها در خارج از منزل, بالا بردن ویروس ترس - Fri, 22 مارس سال 2020 PST

توسط بن فینلی کارلا K. Johnson and Michael Biesecker آسوشیتد پرس میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال آماده شد

توسط NASERINEWS در 3 خرداد 1399

توسط بن فینلی کارلا K. Johnson and Michael Biesecker آسوشیتد پرس

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال آماده شدن برای ظهور از coronavirus مستندات و سرمایه گذاری در خارج از منزل برای جشن آخر هفته روز یادبود در سواحل cookouts و گردش خانواده افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشت عمومی است که اجتماعات بزرگ می تواند باعث شیوع بیماری به خروش آمده به عقب.

کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که این ویروس را نمی خواهد یک روز تعطیل به صورت غیر رسمی شروع از تابستان است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مردم به ماندن در خانه جلوگیری از جمعیت و ارتباط با خانواده و دوستان از طریق تلفن و یا چت تصویری.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز جمعه گفت که مردم می توانند لذت بردن از خارج از منزل اگر آنها اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا. Birx پیشنهاد بازی تنیس با توپ مشخص شده یکی برای هر بازیکن به رسیدگی و یا دست زدن به پرچم در زمین گلف.

"است که فضایی خود را و این فضایی است که شما نیاز به محافظت و اطمینان حاصل شود که شما اجتماعی و تعهدی برای دیگران" Birx گفت: در جلسه. او همچنین پیشنهاد کرد ظروف یکبار مصرف برای پیکنیک و potlucks.

Birx گفت COVID-19 در سراسر کشور در حال کاهش است اما بسیاری از سالم-ظاهری مردم ندانسته آلوده ساخت اجتماعی فاصله چهره پوشانده اند و مکرر دست شستن لازم است.

تعطیلات که افتخارات کاهش یافته خدمات اعضا می رسد در میان bleakest اقتصاد در دهه. ده ها میلیون نفر گذاشته شده است که از ویروس آمار در ماه مارس و مجبور خاموش شدن ناگهانی. بیکاری رسیده است که بالاترین سطح از زمان رکود بزرگ. فدرال رزرو صندلی جروم پاول پنج شنبه هشدار داد که چشم انداز برای یک بازیابی باقی خواهد ماند و مشخص نیست تا زمانی که بحران بهداشت و درمان حل شود.

بسیاری از روز یادبود بزرگداشت لغو شده یا کوچک شده از جمله کنسرت ها و آتش بازی نشان می دهد. پارک ها و سواحل و اردو و استخر شنا بسته باقی می ماند در خیلی از کشور است.

اما مقدار زیادی از محبوب فضاهای باز خواهد شد – با محدودیت.

کالیفرنیا به رهبری به آخر هفته با هر دو هیجان و اضطراب پس از محدودیت ها کاسته در بسیاری از مناطق. پرجمعیت ترین دولت آغاز شده است شاهد کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از اینکه برای اولین بار به سفارش یک ایالت shutdown.

دیوید Spatafore که صاحب آبی پل مهمان نوازی رستوران بود به دنبال به جلو به روز جمعه بازگشایی پاسیو صندلی در گروه pizzerias و اتاق ناهارخوری در آن بالا پایان steakhouse در کورونادو در سراسر خلیج از سن دیگو.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار خوشحال می شود قادر به رفتن به خارج و نه از خوردن یک ظرف پلاستیکی یا جعبه مقوایی," او گفت:. "من می دانم که من هستم."

در ساحل ویرجینیا, ویرجینیا, مشهور 40-بلوک مرور و شنی خط ساحلی بازگشایی شد اما با فاصله دستورالعمل ها و گروه های محدود به 10. گروه ورزشی مانند والیبال ممنوع است همراه با چادر و الکل است.

شهردار بابی دایر گفت: حدود 150 "ساحل سفیران" در پیراهن قرمز خواهد شد "دیپلماتیک" درخواست مردم برای پیروی از قوانین.

بدون روشن فدرال هدایت دولت و مقامات محلی شده است سمت چپ به شکل از چگونه برای جشن تعطیلات با خیال راحت. اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمع جرم در محل باقی می ماند در سراسر بسیاری از کشور است.

نگه داشتن تعطیلات امن است از یک چالش در سراسر جهان است. در همان آخر هفته به عنوان روز یادبود جهان اسلام را علامت گذاری سریع-شکستن جشنواره عید فطر. روز دوشنبه ساکنان در بریتانیا یک بانک تعطیلات.

دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه هشدار داد که در تعطیلات می تواند منجر به برخی از مردم به افت خود را نگهبان.

"آنها فراموش نکنید که به پوشیدن ماسک" Schaffner گفت. "آنها آنقدر مشتاق در 6 پا فاصله."

Jersey Shore سواحل باز خواهد شد اما وجود خواهد داشت بدون آتش بازی چرخ و فلک سواری سرسره go-kart ها و یا بازی ها بازی های. آتلانتیک سیتی قمار بسته باقی می ماند.

برخی از مردم محلی و برنامه ریزی برای نشستن در این تابستان ،

"چیزی که مایه تاسف است که همه خارج از شهر بوده است cooped همان مقدار از زمان است که مردم در اینجا بوده است" گفت: کریستین Barthelme از نقطه دلپذیر, New Jersey. "خانواده من را فراموش عمدتا آنچه ما در هر تعطیلات آخر هفته اینجا هستید: استراحت در حیاط خلوت ما را کباب و نور گودال آتش."

سواحل و هتل ها و رستوران ها باقی می ماند تا حد زیادی تعطیل در جنوب فلوریدا. شهری در ساحل, هفته, جشنواره که سالانه تساوی دهها هزار نفر به ساحل میامی برای هیپ هاپ و رگی را نشان می دهد نامیده می شد ،

"ما دیدیم که چه اتفاقی افتاده است در اوایل ماه مارس با رخصتی بهار, جمعیت" ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت: یادآوری صحنه های خشن از جوانان مهمانی در محله های نزدیک.

اما تا ساحل در پالم بیچ شهرستان مقامات در حال آماده شدن برای beachgoers.

"نجات غریق و سایر پارک های کارکنان خواهد بود و نظارت بر سواحل و یادآوری پارک کاربران به عمل اجتماعی فاصله" گفت: Chris Korbelak های نامزدی مدیر بخش پارک های بخش.

پارک بسته شده در والت دیزنی و یونیورسال اورلاندو اما هر دو باید آمادگی خود را سرگرمی و رستوران مجتمع که در آن مهمان می تواند انتظار اجباری ماسک دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و اقدامات دیگر.

برای سخت ضربه گردشگری و هتلداری, صنعت وجود دارد که متوسط امید روز یادبود را علامت شروع چیزی شبیه بازیابی.

"این آخر هفته است اوایل شاخص که چگونه مصرف کنندگان احساس می کنم در مورد آینده و سهم داشتن در حالت عادی رفتار اجتماعی" گفت: Jason گوگنهایم از گروه مشاوره بوستون که به بررسی مصرف کنندگان است.

اطلاعات و مشاوره شرکت گردشگری اقتصاد پروژه های مسافران را صرف $4.2 میلیارد دلار در آخر هفته روز یادبود در مقایسه با $12.3 میلیارد سال گذشته است.

شرکت های هواپیمایی در ضمن تا حد زیادی نوشته شده است امیدوارم که یک جهش سریع. مسافرت هوایی در ایالات متحده باقی می ماند پایین در حدود 90 ٪ از یک سال پیش با توجه به حمل و نقل اداره امنیت ارقام است.

اوکلاهما مقیم ست رت این هفته سوار یک هواپیما برای اولین بار از زمان همه گیر به دیدار یک دوست در واشنگتن برای روز یادبود. رت گفت که او تا به حال کمی نگرانی در مورد اجتماعی فاصله و یا ایمنی داده شده خطوط هوایی' anti-virus اقدامات است.

"من فکر می کنم آن خواهد شد احتمالا ساده ترین پرواز که من تا به حال فقط به دلیل عدم ترافیک," او گفت:.

اما برای بسیاری از کسانی که خانه را ترک کنند و آن را با خودرو و به صورت نسبتا کوتاه گشت و گذار در مکان هایی مانند واشنگتن را Mt. بیکر-اسناکوالمی ملی جنگل.

"ما در انتظار یک تنگنا در برخی از محبوب مسیرهای پیاده روی" سخنگوی Colton ضربه شارپی گفت: "به خصوص در پایین ارتفاع آنهایی که نزدیک به سیاتل."

در یک ساحل رستوران در سان دیگو در روز جمعه یک سرور با پوشیدن دستکش های جراحی و در صورت پوشش با عجله با یک pina colada در آناناس به شکل فنجان. کارمند دیگری ایستاده بود با تمیز کردن وسایل در دست دستکشهایش ریخته و آماده برای پاکسازی جداول خالی.

مشتری جورج کروز تنها می تواند تصور کنید که جمعیت ممکن است در طول تعطیلات آخر هفته, زمانی که او 6 ساله دختر را به ماندن در خانه.

"به همین دلیل ما تصمیم به آمدن در حال حاضر," او گفت:. "قطعا وجود دارد خواهد بود یک مازاد از مردم در ساحل."

"من فقط امیدوارم که همه هوشمند در مورد چگونه آنها بیرون بروید" کروز اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن