مدعیان ظهور به عنوان قطع اضافی $600 سود نزدیک

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — ملت رو دوز دیگری از بد اقتصادی اخبار روز شنبه به عنوان تعدادی از گذاشته شد

توسط NASERINEWS در 3 مرداد 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — ملت رو دوز دیگری از بد اقتصادی اخبار روز شنبه به عنوان تعدادی از گذاشته شدن کارگران به دنبال مزایای بیکاری افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار از اواخر ماه مارس تشدید نگرانی سودای coronavirus است به تاخیر انداختن و یا حتی معکوس شدن روند بهبود اقتصادی.

و اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری ارائه شده توسط دولت فدرال در بالای هر آنچه که کمک متحده ارائه تنظیم شده است به پایان رسید در پایان هفته. آن است که در گذشته منبع اصلی اقتصادی کمک از 2 تریلیون دلار بسته امداد است که کنگره تصویب شده در مارس. یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و یک بار $1,200 پرداخت را تا حد زیادی اجرا کنند.

با تعداد متحده عفونت عبور 4 میلیون و کمک به پایان دادن به نزدیک به 30 میلیون نفر از مردم بیکار می تواند در تلاش برای پرداخت اجاره و آب و برق و یا سایر لوایح و اقتصاددانان نگران هستند که به طور کلی هزینه های مصرف کننده کاهش خواهد یافت اضافه کردن یکی دیگر از اقتصادی ،

"من قصد دارم به شکست خواهد بود" گفت: ملیسا بنت که گذاشته شد از کار خود را در یک زمان تعطیلات-به اشتراک گذاری در Myrtle Beach, South Carolina. "من شکست-شکست. من می خواهم برای رفتن به محل کار من می خواهم بیمه سلامت, من می خواهم یک 401K. من می خواهم یک زندگی; من هیچ زندگی در حال حاضر."

بدون اضافی مزایای بیکاری بنت دریافت خواهد کرد فقط 200 دلار در هفته و او باید تصمیم بگیرد که آیا به پرداخت وام مسکن خود را و یا او را از آب و برق برای اولین بار.

بیش از 1.4 میلیون نفر از مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گفت: از 1.3 میلیون هفته گذشته است. این اولین افزایش از ماه مارس و 18 هفته است که در صدر 1 میلیون. قبل از همه گیر برنامه هرگز بیش از 700 ، 000. اضافی 975,000 مردم اعمال می شود برای کمک تحت یک برنامه جداگانه ساخته شده است که خود اشتغالی و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار.

اخبار فرستاده سهام افتادن در وال استریت با S&P 500 ضبط بدترین حالت آن از دست دادن در حدود چهار هفته است. عدم قطعیت در سراسر بازارهای کمک کرد طلا را لمس بالاترین قیمت در نزدیک به نه سال است.

تضعیف بازار کار مطرح شده است و ترس از اقتصاد را ریخته و دوباره شغل در ماه ژوئیه پس از دو تیز استخدام دستاوردهای در ماه مه و ژوئن.

تحلیلگران می گویند که اقتصاد نمی تواند بهبود تا زمانی که مقامات می تواند کنترل گسترش ویروس نیاز است که پیچیده بازگشایی کسب و کار و مدارس.

Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار حتی به پیشنهاد یکی دیگر از خاموش کردن ممکن است لازم باشد. او اشاره کرد که تقریبا جهانی ماسک پوشیدن محدودیت های شدید در رستوران اشغال و بستن میله های زندان بودند تقریبا به عنوان موثر در کنترل این ویروس به عنوان یکی دیگر از خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار.

"در حال حاضر اگر شما انجام نمی دهد و مردم نمی رسیدن به آن اهداف به خصوص ماسک-پوشیدن ممکن است وجود دارد هیچ جایگزینی" Giroir گفت: در MSNBC.

کنگره در حال مذاکره یکی دیگر از بسته کمک های است که می تواند گسترش اضافی بیکاری حمایت هر چند به احتمال زیاد در کمتر از 600 دلار. با اضافی $600 تقریبا دو سوم از بیکاران در حال دریافت بیشتر کمک از آنها به دست آورده در مشاغل سابق تحقیقات نشان داده است — پیدا کردن که رهبری جمهوری خواهان به استدلال می کنند که آن را منع مردم از بازگشت به کار.

روز پنج شنبه در نیویورک رونمایی از $1 تریلیون دلار بسته است که جایگزین 600 دلار با یک مقدار که را گذاشته و کارگر مزایای بیکاری به 70 درصد از درآمد قبلی خود را. هر دو طرف توافق کرده اند که در یکی دیگر از $1,200 محرک را بررسی کنید.

دموکرات ها در مجلس تصویب $3.5 تریلیون بسته ماه گذشته که گسترش $600 تا ژانویه. با توجه به مدت زمان محدود در دسترس وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیشنهاد پنج شنبه که لایحه برخورد با مزایای بیکاری کمک به مدارس در نظر گرفته شود در هفته آینده.

دموکرات ها می گویند جمهوری خواه طرح کافی نیست.

جدید اقتصادی به عنوان شیوع بیماری را بدتر کند به خصوص در جنوب و غرب است. در فلوریدا مقامات گزارش 173 ویروس جدید و میر یکشنبه جدید روزانه بالا به ارمغان می آورد که کلی تلفات به بیش از 5,500. آریزونا در صدر 3,000 مرگ و میر با 89 جدید مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه. بیش از 1 ، 000 از این مرگ و میر گزارش شده در گذشته 15 روز است.

از جان گذشته برای جلوگیری از گسترش ویروس و در نتیجه تاثیر اقتصادی رو به رشد تعداد متحده اعلام کرده اند که جدید و یا گسترش و ماسک مورد نیاز است. یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد سه نفر از چهار آمریکایی از جمله اکثریت جمهوری خواهان حمایت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از خانه های خود.

در یک گام کوچک به سمت عادی بسیاری از آمریکایی ها مشتاقانه استقبال بیس بال باز بعد که وارد چهار ماه دیر با دو بازی مجموعه ای برای روز پنج شنبه شروع یک کوتاه فصل است.

در مقایسه با ایالات متحده چشم انداز روشن برای برخی دیگر از اقتصادهای بزرگ. اروپا پیش بینی خود را به دوباره بجای اول برگشتن در سال آینده پس از آن موفق به کوچک شدن آن coronavirus caseload. نرخ بیکاری در 19 کشور که با استفاده از یورو باقی مانده است شامل بازتاب تهاجمی دولت تلاش برای نگه داشتن کارگران در payman.

و چین تبدیل شده است برای اولین بار اصلی اقتصاد به رشد از زمان شروع این بیماری همه گیر. اقتصاددانان می گویند چین به احتمال زیاد بهبود نسبتا سریع به دلیل از حزب کمونیست حرکت به اعمال اولیه و فشرده ضد بیماری اقدامات است.

هفته گذشته برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری کاهش یافته و در بسیاری از ایالت ها شده اند که ضربه توسط ویروس از جمله تگزاس و فلوریدا گرجستان و آریزونا. اما ادعا رز در کشورهای دیگر است که همچنین شاهد افزایش, اما, از جمله, لوئیزیانا, کالیفرنیا, و تنسی.

دولت آمریکا نیز روز پنجشنبه گفت که این تعداد از مردم دریافت مزایای بیکاری کاهش 1.1 میلیون به 16.2 میلیون. که امیدوار نشانه آن است که حتی به عنوان اخراج باقی می ماند مداوم بالا برخی از شرکت ها در حال یادآوری کارگران است. در عین حال که شکل است که هنوز هم تقریبا 10 برابر آنچه در آن بود قبل از همه گیر.

کمک بیکاری اختصاص 6 درصد از تمام ایالات متحده درآمد در مه, سهم بیشتری نسبت به حتی امنیت اجتماعی است. اقتصاددانان می گویند این یکی از دلایل هزینه های خرده فروشی دوباره به عنوان به سرعت به عنوان آن را در ماه مه و ژوئن. اگر کامل 600 دلار تمدید شد, این امر افزایش هزینه های مصرف کننده به اندازه کافی برای تولید حدود 1 میلیون شغل تا پایان سال جاری آکسفورد اقتصاد تخمین می زند.

پایان سود اضافه شده همزمان با پایان فدرال مهلت قانونی برای اخراج در روز شنبه. که توقف میله اخراج از مستاجرها که در federally یارانه مسکن و بدون آن حدود 22 میلیون نفر در خطر از دست دادن خانه های خود.

"این ترسناک واقعا ترسناک" گفت: Victorita Raaen, 46, که گذاشته شد در ماه مارس کار خود را به عنوان نور و صدا و تکنسین در, Boise, Idaho. پرداخت اضافی به او کمک کرد ساخت نازک مالی کوسن اما پس از آن از بین می رود و همه چیز خواهد شد به طور قابل توجهی سخت تر به خصوص با هیچ راهی برای دانستن زمانی که او ممکن است قادر به کار دوباره. او چهره او می تواند در زندگی رامش سگ های داغ و کره بادام زمینی و ساندویچ ژله در حالی که برای, اما ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای گاز.

"من می خواهم به بازگشت به کار" او گفت:. "من می خواهم به جای رفتن از اینجا نشسته درآمد بیکاری است."

زمان واقعی اقدامات از اقتصاد نشان می دهد که شرکت های در حال عقب کشیدن در استخدام و که بیشتر کسب و کارهای کوچک در حال بسته شدن به طور دائم. کارت اعتباری هزینه های گیر کرده در حدود 10 درصد کمتر از سال پیش سطح نزدیک به یک ماه با توجه به جی پی مورگان چیس پس از افزایش یافته است به طور پیوسته از اواسط آوریل تا اواسط ماه ژوئن.

داده ها را از مصرف کننده-نقد و بررسی سایت Yelp که آهنگ های میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک را نشان می دهد که بیشتر شرکت هایی هستند که به طور دائم تعطیل. تقریبا 73,000 کسب و کارهای کوچک را بسته و برای همیشه از این بیماری همه گیر به شدت در ماه مارس تا 28 درصد از اواسط ماه ژوئن.

"هر بار که یک کسب و کار بسته می شود که باعث بهبود طولانی تر و سخت تر به طوری که نگرانی های من" گفت: Ernie Tedeschi یک اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری Evercore ISI.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مت Sedensky در فیلادلفیا; میشل لیو در کلمبیا, کارولینای جنوبی; لیندسی Whitehurst در بویزی آیداهو و ربکا سانتانا در نیواورلئان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن