در اینجا 10 نکته که در مورد NBA فصل راه اندازی مجدد

دریاچه BUENA VISTA, FLA.—خوش آمدید, NBA. بازی شروع می شود پنج شنبه شب در والت دیزنی جهانی و در اینجا 10 چیزهای

توسط NASERINEWS در 10 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, FLA.—خوش آمدید, NBA. بازی شروع می شود پنج شنبه شب در والت دیزنی جهانی و در اینجا 10 چیزهایی که می دانیم به عنوان فصل وارد خود را راه اندازی مجدد فاز.

که در آن ما شد

در مورد شما را فراموش کرده و شما به احتمال زیاد انجام, پرطرفدارترین تیم وقتی NBA تعطیل coronavirus همه گیر شد ... تورنتو رپتورز.

حاکم NBA قهرمانان تا به حال برنده چهار بازی متوالی طولانی ترین فعال رگه در NBA — یکی از بازی های پیش رو از سه در یک ردیف نوشته شده توسط Oklahoma City, بروکلین و اورلاندو.

دیترویت از دست داده بود پنج راست زمانی که بازی متوقف شد و مینه سوتا تا به حال کاهش یافته است سه در یک ردیف. نه از این باشگاه است که در راه اندازی مجدد. از 22 تیم که تیم در طولانی ترین خشکسالی در زمانی که بازی متوقف شده بود — با کمال تعجب — NBA-پیشرو Milwaukee Bucks که تا به حال کاهش یافته است سه در یک ردیف.

کوتاه فصل

اگر تمام بذر های دریافت شده و سپس این فصل NBA را شامل 1,059 بازی — یک قطره از 171 از آنچه برنامه ریزی شده بود زمانی که فصل شروع شد.

این بدان معناست که 14 درصد از این فصل نخواهد بود.

و اساسا به همین دلیل برای اولین بار در هشت سال 3-اشاره گر ساخته شده رکورد را شکسته نمی شود در این فصل است.

زمانی که بازی متوقف شد در مارس 11, لیگ شد در سرعت 29,844 3-اشاره گر که می شده اند 1,889 بیشتر از رکورد 27,955 مجموعه در فصل گذشته. آن را در حال حاضر در سرعت حدود 25,700 3-اشاره گر — خواهد بود که فقط خجالتی از دوم بیشتر در یک فصل در تاریخ NBA.

اکثر تیم های خوب همیشه ؟

این شانس وجود دارد که NBA می تواند بیشتر تیم با پیروزی درصد از .600 یا بهتر از همیشه قبل از.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد 12 تیم در و یا بالاتر از آن آستانه و شش از هر کنفرانس. دالاس نیز وجود دارد اگر Mavericks رفتن 5-3 در هشت بذر بازی.

اگر ایندیانا و شیکاگو هر رفتن حداقل 5-3 و Mavs همین کار را انجام می دهد NBA شانس داشتن 13 تیم در .600 و یا بهتر است. خواهد بود که رکورد; NBA تا به حال 12 تیم در پایان وجود دارد در فصل 2009-10.

سمت تلنگر است که سکه ، طبقه متوسط در NBA است که تقریبا وجود ندارد در حال حاضر.

لیگ باید حداقل 12 تیم (و مسلما بیشتر) پایان زیر .500 این فصل است و ریاضی ممکن است که 13 تیم می تواند پایان در .600 یا بهتر و 17 تیم از همه تمام زیر .500.

آفتاب وزارت امور خارجه برندگان

Doc رودخانه استفاده می شود به مربی در اورلاندو است. بیلی داناون تا به حال موفقیت عظیم پیشرو فلوریدا Gators.

شاید آن را حس می کند که تیم خود را به خوبی انجام دهد در دولت آفتاب.

بیش از گذشته شش فصل بدون بازدید تیم انجام داده است بهتر است در فلوریدا از لس آنجلس کلیپرز — 6-0 بازی در اورلاندو (در حدود 20 مایل از دیزنی پیچیده) و 5-1 هنگام بازدید از میامی.

از نظر درصد برنده بیش از آن span داناون Oklahoma City Thunder دوم-بهترین ها در بازی های انجام شده در فلوریدا — 9-2 به طور کلی 5-1 در اورلاندو و 4-1 در میامی.

ایندیانا است 8-1 بیش از شش فصل و در بازی های انجام شده در اورلاندو و دنور 5-1.

اما دولت آفتاب به نظر نمی رسد به توافق با لس آنجلس لیکرز و دالاس ماوریکس و ممفیس گریزلیز در سال های اخیر است. لیکرز در حال 1-5 در اورلاندو و 4-8 در فلوریدا بیش از شش فصل; Mavs و گریزلیز هر دو 3-9 در فلوریدا بازی بیش از این کشش.

سخت است نقاط

هوستون جیمز هاردن در حال رفتن را به نفع خود به ثمر رساند عنوان. او همچنین دارای یک شانس در پیشرو لیگ در کل امتیاز در هر یک چهارم است که تا حدودی نادر است.

هیچ بازیکن NBA به ثمر رساند تا بیشتر در سه ماهه اول یا دوم-چهارم امتیاز از سخت شدن در این فصل است. سخت است و سوم در سه ماهه سوم به ثمر رساند; او 502 در آن دوره پشت تنها Damian Lillard (521) و دوین بوکر (520). و او را برای دومین بار در سه ماهه چهارم به ثمر رساند (463) پشت تنها Trae جوان (496) که نیست در راه اندازی مجدد.

سخت تقریبا جاروب هر سه ماهه عناوین فصل گذشته; Lillard به پایان رسید با 11 بیشتر در سه ماهه سوم امتیاز از سخت که رهبری در اول و دوم و چهارم.

آخرین فرد برای رهبری NBA در کل امتیاز در هر سه ماهه بود که کوین دورنت در 2013-14.

صحبت از آمار

سخت خواهد بود که به ثمر رساند قهرمان برای فصل, LeBron James, لس آنجلس لیکرز در حال رفتن به برنده اول خود را کمک به عنوان و Andre Drummond تقریبا قفل شده است را به نفع خود دوباره بجای اول برگشتن عنوان.

وجود دارد یک مسابقه هنوز برای grabs — اکثر سه گانه-دو برابر است.

دالاس' لوکا Doncic منجر راه با 14 یکی بیشتر از جیمز و دو پیش از دنور نیکولا Jokic.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

تولد بازی

برخی از بچه ها در حال رفتن برای رسیدن به تجربه نادر — در-فصل تولد.

در میان کسانی که جشن تولد در طول بذر-بازی بخشی از فصل هنگامی که آنها می خواهم معمولا در تعطیلات تابستان جایی: Austin رودخانه (Aug. 1), Kristaps Porzingis (Aug. 2) Kendrick Nunn (Aug. 3), DeMar DeRozan (Aug. 7), Danilo Gallinari (Aug. 8) و جعفر Morant در اوت. 10.

خب بله خواهد بود که برای بار دوم Morant می شود تولد خود را در طول rookie سال است.

REDICK را خط

New Orleans گارد JJ Redick بازی های برگزار شده است 13 قبلی فصل NBA رفتن به پلی آف در همه آنها.

که پس از چهار سال پس از فصل بسکتبال در دانشگاه دوک.

و چهار سال پس از فصل بسکتبال به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در ویرجینیا.

به عبارت ساده Redick نشده از دست رفته پس از فصل خود را در رقابتی بسکتبال زندگی — حداقل پس از دبیرستان به هر حال. این بدیهی است که قابل توجه خط یک پلیکان سعی خواهد کرد به گسترش با بازی خوب در این هشت بذر بازی خواهد کرد که تصمیم خود را پس از فصل سرنوشت.

"من نمی دانم که آن را به معنی چیزی برای من چون فقط نرمال و من به این معنی نیست که در هر نوع پرمدعا راه" Redick گفت. "این چیزی است که من عادت به تنها بازی عمیق به این فصل است. ... آن را به خوبی به پلی آف اما معنای عمیق تر برای من این است که پیگیری مسابقات قهرمانی. من نسبت به پایان جاده ها در اینجا, بنابراین امید است که تبدیل به یک واقعیت در برخی از نقطه."

Redick نشده گفت: اگر این خواهد بود که او فصل نهایی است اما اذعان کرد که عدم اطمینان در مورد فصل آینده به دلیل همه گیر می تواند وزن در تصمیم گیری خود را. او معتقد است که او هنوز هم می تواند نگه داشتن بازی گذشته در این فصل و شماره خود را نمی دهد."

"من فقط تبدیل 36," Redick گفت: "اما من احساس می کنم مثل من حداقل 34-1/2."

LEBRON برنامه های

زمانی که LeBron James می رود به پلی آف خود گوشی بروید.

معمولا.

اما که نمی خواهد در این مورد در سال 2020 است. لیکرز ستاره می گوید: چک کردن یک گزینه نیست در این سال به دلیل واضح است که او می خواهد به ماندن در ارتباط با خانواده خود را هر زمان ممکن است.

"من نمی خواهد تبدیل گوشی من در طول این اجرا" جیمز گفت. "من نمی تواند به استطاعت. من برای ادامه بررسی در خانواده من هر روز چک کردن با مامان من مطمئن شوید که همه چیز هنوز هم به خوبی به خصوص در عدم اطمینان از آنچه در سال 2020 به ارمغان آورده است برای همه ما. اما من به عنوان قفل شده است-به عنوان من می تواند تحت شرایطی."

بخش شانزه

نه این که آن مسائل که بسیار دیگر اما میلواکی میامی در حال حاضر امن بخش عناوین این فصل است.

لیکرز باید یک 5-1/2 بازی سرب بیش از کلیپرز برای آرام بخش عنوان — و از همه مهمتر شماره 1 دانه در کنفرانس غرب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب