پایان راه: Top 10 پربیننده ترین اسکریپت-تلویزیون سری finales تمام وقت - سه شنبه, 19 مارس سال 2020 PST

پنج شنبه 30 سالگرد نهایی قسمت از CBS' "Newhart," آخر است که در آن استراتفورد مسافرخانه صاحب, کیر Loudon به تصو

توسط NASERINEWS در 31 اردیبهشت 1399

پنج شنبه 30 سالگرد نهایی قسمت از CBS' "Newhart," آخر است که در آن استراتفورد مسافرخانه صاحب, کیر Loudon به تصویر کشیده شده توسط Bob Newhart ... هشدار: اسپویلر جلو ... از خواب بیدار تنها برای پیدا کردن خود را پشت در های قبلی مجموعه تلویزیونی از سال 1970 به "Bob Newhart نشان می دهد" نیز در CBS.

علاوه بر این, همسرش, مریم Frann است واگردانی به '70s بهتر, Suzanne Pleshette. که یکی از راه های بیدار شدن از خواب!

قبل از ما به بالای 10 پربیننده ترین اسکریپت-تلویزیون سری finales از همه زمان خاصی به نوبه خود سرندیپیتی صفحه به بررسي فايلهاي 14 دیگر به یاد ماندنی سریال finales در کنار "Newhart," در میان آنها "Seinfeld" "شکستن بد" و "سوپرانوها" و "مردان دیوانه."

دوباره یک هشدار: اخلال گران جلوتر سر در سفارش است و در اینجا 10 صفحه بیشتر تماشا finales در تمام دوران:

10. "صفحه اصلی بهبود (Persian)" (1999)

کمدی بازیگران Tim Allen, Patricia Richardson و Jonathan Taylor Thomas, drew 35.5 میلیون بیننده برای ABC هنگامی که آن را پخش آخرین قسمت.

9. "روابط خانوادگی" (1989)

Michael J. Fox جوان جمهوری خواه الکس P. Keaton آماده به حرکت به نیویورک به دور از پدر و مادر خود را لیبرال و خداحافظی به 36.3 میلیون بیننده پس از هفت فصل در NBC.

8. "همه در خانواده" (1979)

آخر در ABC پیچیده زندگی به راه اندازی spinoff, "مورچه پناهگاه جای" مدت کوتاهی بعد از آن 40.2 میلیون بیننده هنوز هم دیدم که مورچه (Carroll o'connor) استادانی عشق خود را برای همسرش ادیت (ژان استاپلتون).

7. "نمایش کازبی" (1992)

قدیمی ترین پسر تئو (Malcolm-Jamal Warner) از دانشگاه فارغ التحصیل شد و دوم-قدیمی ترین دختر دنیس (Lisa Bonet) نازل بارداری به 44.4 میلیون NBC بینندگان. این spinoff "یک جهان متفاوت است" به زودی به دنبال.

6. "Magnum P. I." (1988)

در نادر حرکت توسط یک شبکه تلویزیونی CBS فیلم برداری آخر دوباره پس از فن اعتراض اضافه کردن یک جایزه فصل و نه کشتن تام سلک عنوان شخصیت. برخی از 50.7 میلیون بیننده آخر از سری عمل است که با بهره گیری از یک راه اندازی مجدد بازیگران Jay Hernandez.

5. "دوستان" (2004)

تمام باند – Chandler, Joey, مونیکا, قمر, ریچل و راس – بازدید مرکزی جوشیدن یک زمان نهایی برای 52.5 میلیون NBC بینندگان. من 12 سال-خواهرزاده قدیمی کشف شده در این طنزهای و آن را دوست دارد.

4. "Seinfeld" (1998)

آخر از NBC طنزهای مستعار "آخر" و تقسیم آن 76.3 میلیون بیننده. جری و شرکت در زندان است ؟ واقعا ؟ هیچ سوپ برای سری آخر نویسندگان.

3. "فراری" (1967)

هویت "مسلح به یک مرد" قاتل دکتر ریچارد Kimble را نشان داد به 78 میلیون بیننده در ABC. هریسون فورد را در نقش Kimble در سال 1993 بزرگ-صفحه نمایش فیلمهای.

2. "به سلامتی" (1993)

فوق العاده طولانی قسمت آخر "یکی برای راه" آورده 11 فصول "به سلامتی" به پایان یک 80.4 میلیون بیننده در NBC. شلی طولانی بازگشت به اتاق های دایان برای پایان. آیا شما به یاد داشته باشید اگر سام (Ted Danson) و دایان را تا پایان با هم ؟

1. "M*A*S*H" (1983)

قهرمان تمام دوران حیرت انگیز 105 میلیون نفر به تماشای آخرین قسمت از "M*A*S*H." CBS سری خواهد نگه دارید رکورد پربیننده ترین تلویزیون رویداد تا 2010 سوپر باول بین قهرمان New Orleans Saints مقابل Indianapolis Colts در میامی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب