Dear Abby: انتخاب نام کودک می تواند یادآور غم و اندوه خانواده

عزیز ابی: من و همسرم در حال انتظار ما فرزند دوم. ما رو به یک اخلاقی تصمیم گیری بر اساس انتخاب نام خود را.من پس

توسط NASERINEWS در 29 تیر 1399

عزیز ابی: من و همسرم در حال انتظار ما فرزند دوم. ما رو به یک اخلاقی تصمیم گیری بر اساس انتخاب نام خود را.

من پسر عموی همسر متاسفانه تا به حال در اواخر دوره سقط جنین دو سال پیش. نام آنها را به کودک خود است اتفاقا همان اول و نام میانی است که ما را انتخاب کرده اند برای ما است. ما می خواستیم این ترکیب از اول و وسط نام برای سال قبل از پسر عموی او تا به حال بدبختی.

در مورد ما, نام میانی است که به افتخار پدر زنم. نام این است که فقط یکی از ما را همیشه دوست داشتم و رک و پوست کنده ما نمی تواند فکر می کنم از هر نام دیگر ما بیشتر دوست دارم. است که آن را غیر اخلاقی و یا حتی نامهربان به نام ما فرزند همان پسر عموی خود کودک ؟ باید در نظر ما یک نام متفاوت برای جلوگیری از آنها باعث درد ؟ — احترام در هاوایی

عزیز احترام: لطفا سعی کنید سخت تر برای پیدا کردن یک متفاوت برای اولین بار نام برای کودک شما. اگر چه آن را نمی خواهد غیر اخلاقی به یک کمی خود را به همان نام(s) به عنوان این پسر عموی مرده نوزاد اگر این زن در تعامل با شما در همه آن باعث درد او. حتی اگر هیچ کس "صاحب" یک نام برای استفاده از این دو خواهد بود بسیار حساس است.

عزیز ابی: من برخی از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با نوه من در مورد مادر خود را که باید ندارد. او تکرار آن را به او در استدلال و در حال حاضر او با من عصبانی است. من عذرخواهی کرد اما از آن شده است اذعان کرد یا پذیرفته شده است. رابطه ما همواره شکننده و رک و پوست کنده آن را یک معامله بزرگ برای من است. او را بیش از آن اما او با بهره گیری از برگزاری آن را بر سر من و قربانی بودن.

آنها در حال حرکت به یک خانه زیبا در این آخر هفته. پسر من به من گفت که او نمی تواند صبر کنید برای من به آن را ببینید و او را مطمئن شوید که آن را نمی خواهد طولانی قبل از من اجازه بیرون آمدن و بازدید. چه کار می کنید ؟ من به فکر خرید یک درخت زیتون است. آنها در سبک و این امر می تواند راه من اگر گسترش یک شاخه زیتون. من آن را بیش از زمانی که من می دانم که پسر من است وجود دارد. ایده خوب است ؟ — دهان بزرگ در اوکلاهما

عزیز دهان بزرگ: آن را زیبا و دلفریب, اما یک شاخه زیتون و دیگر صمیمانه عذرخواهی ممکن است کمتر از گران قیمت و بیش بهتر است. آن را حتی ممکن است طولانی تر از یک درخت در با نام تجاری جدید حیاط که او را به یاد چیزی ناخوشایند است.

عزیز ابی: من یک مینیاتور داشهوند "پویان" که من را در پیاده روی در محله. من بسیار خوب در مورد برداشتن هر گونه سپرده است که او می سازد. یکی از همسایه خواسته است که من اجازه نمی دهد او را به استفاده از حیاط یا شماره 1 یا شماره 2 در حالی که پیاده روی خود را. آیا این غیر منطقی یا بیشتر به نقطه, عملی ؟

هر کسی که تا به حال یک سگ می داند که توقف یک سگ و چیدن او را دوم او در آسانسور پا یا اسکات را اغلب منجر به فاجعه است. دوباره من بسیار خوب در مورد برداشت سپرده های خود را و هرگز به سمت چپ هر چیزی را در حیاط. آنچه به شما می گویند? — حیوان خانگی مسئول نگهبان

عزیز نگهبان: سگ نمی ادرار فقط برای از بین بردن خود است. آنها نیز آن را به ترک "پیام" برای سگ های دیگر. پویان را کمتر از یک اصرار به رفتن در آن زن حیاط اگر سگ ها در حال حاضر به امضا رسید. من احساس می کنم که فقیر صاحب خانه چون اگر به اندازه کافی سگ استفاده از چمن به عنوان یک اداره پست, آنها می توانند آن را از بین ببرد. همچنین هنگامی که سگ اجابت مزاج آثاری را می توان پشت سر گذاشت که آن را بسیار ناخوشایند برای کسانی که مراقبت از محوطه سازی. لطفا سعی کنید برای انجام به عنوان او درخواست کرده است.

P. S. اگر صاحب خانه نوشته بود من در مورد این من توصیه او را به حصار اموال خود را اگر آن را مجاز توسط انجمن مالکان.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب