دانیل میلز: لغو زنده موسیقی ناعادلانه است برای نوازندگان - Sun, 19 Jul 2020 PST

من دانیل میلز, هستم, وقت, محلی, نوازنده مشغول به کار. من انجام تحت نام مورد پسر براد و نیز خود را و راه اندازی

توسط NASERINEWS در 30 تیر 1399

من دانیل میلز, هستم, وقت, محلی, نوازنده مشغول به کار. من انجام تحت نام مورد پسر براد و نیز خود را و راه اندازی یک استعداد رزرو آژانس داخلی استعداد LLC فراهم می کند که موسیقی و سرگرمی را برای نزدیک به یک دوجین رستوران ها و سالن در سراسر اسپوکن و شمال آیداهو. من آژانس نیز فراهم می کند و کار برای حدود 25 نوازندگان محلی.

آن آمده است به من توجه است که رژیم صهیونیستی. Inslee منتشر شد تفاهم نامه در جولای 9, روشن, رستوران و میخانه قوانین زیر اعلام 20 – 25 و 20 – 25.4. این تفاهم نامه آمده است:

· نوار سبک صندلی و موسیقی زنده در حال اینجا ممنوع در فاز 2 و فاز 3.

نگرانی من با این قانون است که آن را بی ارزش می رسد پرداخت می شود کار برای ده ها تن از نوازندگان افراد که تکیه بر رستوران فضای باز پاسیو برای اکثر یا بسیاری از درآمد خود را هر تابستان است.

من می گویم آن را بی ارزش می رسد کار به دلیل آن را به طور کامل disregards این واقعیت است که سرگرمی موسیقی زنده با تک, انفرادی-عمل هنرمندان در رستوران فضای باز پاسیو که در آن رستوران در حال اجرای فعلی تمام دستورالعمل های بهداشتی را در راه افزایش گسترش COVID-19 پس از اجازه می دهد که در همان رستوران برای ادامه خدمت به مواد غذایی بدون موسیقی زنده.

اگر فرماندار بداند یک رستوران به اندازه کافی امن به کار گیرند چرا که آن را مطابق با تمام مقررات و سپس چرا او گمان آن را امن برای میزبان موسیقی زنده در این مکان و زمانی که این رستوران همچنان مطابق با همه مقررات مشابه به همان اثر است ؟

هر Inslee جولای 9 تفاهم نامه های اسپوکن شورای شهرستان در حال حاضر سفارش یکی از مشتریان یک رستوران به نام عقاب سالن در روبی رودخانه هتل در بخش بلافاصله پس از پایان آن پاسیو در فضای باز موسیقی زنده برنامه.

تفسیر توسط شورا و مطرح به رستوران Inslee را اعلام خواهد اجازه می دهد که عقاب برای حفظ آن پاسیو در فضای باز عامل در طول فاز دو و فاز سه را تحت هیچ شرایطی اجازه می دهد موسیقی زنده در طول این زمان حتی با تمام اجتماعی فاصله و دستورالعمل های بهداشتی بودن ملاقات کرد.

زنده برنامه های موسیقی است که به زور تعطیل در این مثال شامل یک شبانه سرگرم کننده معمولا یک خواننده/گیتاریست دو شب در هفته.

نوازنده می ایستد در یک مرحله حداقل 10 فوت از نزدیکترین مهمان میز ناهار خوری. مهمانان نشسته در جدول ایستاده است و جداول تنظیم فاصله از هم جدا با توجه به زمان اجتماعی فاصله پروتکل های.

اگر نوازنده به شرح زیر همه از همان اقدامات ایمنی که گذاشته برای دیگر کارکنان مشغول به کار در رستوران در این زمان – به عنوان مثال پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که راه اندازی و مصرف پایین دنده و عمل اجتماعی فاصله – که در آن افزایش خطر در این نوازنده بودن مجاز به ادامه کار ؟ چرا نوازندگان امتیاز به کار و کسب پول از آنها گرفته در حالی که بقیه از کارکنان رستوران است که مجاز به ادامه کار ؟ و یا چرا یک سرور که روش یک مهمان جدول را به یک شام سفارش مجاز به کار می کنند اما یک نوازنده آواز می خواند که از راه دور هیچ انتخاب دیگری اما برای پیدا کردن کار دیگری ؟

بسیاری از کسانی که از دست داده اند و همه از عملکرد خود درآمد و به دلیل خاموش شدن ناگهانی نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری. آنها کسب مقدار کمی از ثانویه درآمد از منابع دیگر قرار می دهد که آنها به سختی در طول خط و disqualifies آنها را از مزایای بیکاری.

من باور دارم که رستوران و میخانه قوانین زیر اعلام 20 – 25 و 20 – 25.4 و یا استفاده از این قوانین نیاز به تغییر بلافاصله. من متواضعانه درخواست که شهردار نادین وودوارد از طرف ما محلی اجرا خواهد شد که حتی بیشتر رنج می برند مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از فرماندار جولای 9 تفاهم نامه باید به عنوان شهردار مسابقه فرماندار تصمیم گیری در این زمینه و اجازه می دهد موسیقی در مقدماتی مکان. اگر آن را فراتر از شهردار اقتدار به انجام این کار و این تصمیم صرفا با فرماندار من بپرسید که وودوارد لطفا با ارائه این نامه به رژیم صهیونیستی است. Inslee و از او بخواهید به ارزیابی مجدد نرم افزار رستوران و میخانه قوانین زیر اعلام 20 – 25 و 20 – 25.4 با توجه به حقایق در این نامه است.

من از سخنگوی نقد و بررسی این ویرایشگر وودوارد و Inslee خود را برای توجه به این موضوع فوری.

دانیل میلز انجام موسیقی منطقه ای و تدریس گیتار در برت موسیقی و صدا در کار د لین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن