روزانه, عکس و داستان تمرکز ما نه جوایز – اما ما مانند جوایز بیش از حد - سه شنبه, 02 Jun 2020 PST

این تغییرات به روزنامه های محلی اتاق های خبر در سراسر کشور نوشته شده است در مورد آگهی nauseam. در اینجا Cliffs

توسط NASERINEWS در 13 خرداد 1399

این تغییرات به روزنامه های محلی اتاق های خبر در سراسر کشور نوشته شده است در مورد آگهی nauseam. در اینجا CliffsNotes نسخه از آشکار وجود دارد: در کل خیلی کمتر روزنامه نگاران وجود دارد. و برخی از اتاق های خبر در حال به اندازه کافی کوچک است که خود را در شهر محل زندگی در حال حاضر مورد اشاره در محافل دانشگاهی به عنوان "اخبار بیابان."

وجود دارد واقعا یک استاندارد استراتژی برای مقابله با این کاهش اما اصول اولیه هستند که بسیاری از آنها با استفاده از "طراحی هاب" به پخش کردن بسیاری از روزنامه ها در یک محل واحد به عنوان مخالف به صورت محلی در حالی که در حال اجرا صفحات مشابه در سراسر بازارهای متعدد. به این منظور با محلی اتاق های خبر کوچکتر و کوچکتر ویراستاران سعی کردم همه چیز متفاوت است.

یک استراتژی است که برای بیشتر راه رفتن به دور از سنتی مقدار بیشتر از روزانه های محلی, داستان و به جای استفاده از کوچکتر کارکنان به نوشتن داستان های کمتر اما تمرکز بر روی بزرگتر تحقیقی داستان. صعودی که محلی مهم داستان است که تاثیرگذار است اما نه به عنوان بسیاری از داستان های محلی از سراسر جوامع خود را در یک روز به صورت روز.

و قضات ترین روزنامه نگاری مسابقات واقعا عاشق این نوع از داستان است. این است ضمنا چرا شما تمایل به دیدن بسیاری از آستین فرم داستان به نظر می رسد در ماه دسامبر ... فقط در زمان برای مسابقه مهلت دارند.

به همین دلیل اخیر مسافت توسط اتاق خبر در برخی از نسبتا قابل توجه مسابقات بود یک بیت از یک سورپرایز شیرین و لذت بخش به برخی از ما. این چیزی نیست که ما فکر نمی کنم که ما newsroom نیست شایسته این جایزه است. آن را در واقع فقط مخالف است. پوند برای پوند وجود ندارد یکی دیگر از newsroom در این کشور است که مشت بالاتر از وزن خود را در کلاس مانند سخنگوی-نقد و بررسی می کند.

جای تعجب بود که ما newsroom نیست به طور فعال سعی کنید برای برنده شدن جوایز. در واقع این نوع فقط مخالف است. تمرکز ما نیست و به طور معمول در شرکت بزرگ داستان است که قضات غش کردن به عنوان آنجا که آن است که مطمئن شوید که ما باید بیشترین مقدار روزانه محلی داستان است که خوانندگان ما غش کردن.

که نه اغراق. در بیشتر روزهای هفته این روزنامه به معنای واقعی کلمه دارای بیشترین مقدار از داستان های محلی از دیگر روزنامه ها در سراسر کشور در گروه همسالان خود است. ما محسوب می شود.

که چه ساخته شده است این برنده بیشتر از همه شیرین تر است.

شما همه ما به عنوان خوانده شده مقاله در هر روز است. شما می دانید دقیقا آنچه که من صحبت کردن در مورد.

مولی کوین یکی از جامعه ما را جواهرات و تنها چیزی که بیشتر قابل توجه نسبت به کیفیت تصاویر خود را که در ظاهر سخنگوی-نقد و بررسی این است که چگونه بسیاری از تصاویر خود را به نظر می رسد در این روزنامه است.

کتی Plonka برنده یکی از معتبرترین عکس جوایز وجود دارد. برای آب و هوا photo. که همراه روزانه آب و داستان. او شات چیزی به اندازه کافی قدرتمند به نام یکی از عکس ها را در کل در قسمت غربی این کشور و نبود حتی او تنها انتساب آن روز.

همه شما را خوانده شاون Vestal ستون. او نام مقاله نویس در این منطقه توسط جامعه روزنامه نگاران حرفه ای دقیقا همان چیزی است که او را چندین بار در هفته هر هفته از سال است.

مگان رو دریافت مقام اول در همان مسابقه برای او قدرتمند داستان در مورد Rosalie ماهی از Muckleshoot قبیله ای که رقابت در دولت پیگیری قهرمانی با همراهبا بیش از صورت خود را و نامه MMIW در حق او پا ایستاده است که برای از دست رفته و قتل زنان بومی. سازمان های خبری در سراسر جهان به هم زد مگان داستان نوشت یا نسخه خود را. اما فراموش نکنید که در آن به نظر می رسد برای اولین بار.

و اینها فقط تعداد کمی از کسانی که برنده. به نوبه خود به صفحه بعد و شما خواهید دید بقیه. کار خود را تمام سزاوار ستایش آن دریافت شده از همسالان خود.

چه چیزی باعث می شود همه از این و حتی بیشتر جالب است این کار از کسانی که در پس زمینه که نام آنها به ندرت نشان می دهد تا در روزنامه ما. لیز Kishimoto آگهی یکی از صنعت ما آخرین روزنامه های محلی عکس کارکنان. جاناتان فشار و جان Stucke ترکیب با هم به جلو یکی از عمیق ترین و فوق العاده قوی, محلی, گزارش های خبری از هر منطقه ای روزنامه در کشور است.

کارولین Lamberson نه تنها با این نسخهها کار به ما کمک newsroom به طور مداوم درخواست برای کمک های مالی در سراسر کشور به طوری که ما می تواند به گسترش محلی ما روزنامه نگاری او همچنین کسی است که کمک می کند تا با هم بکشید بزرگترین داستان است که به نظر می رسد در یکشنبه روزنامه ها.

این آخر هفته گذشته ما شب editor — تد McDermott — به معنای واقعی کلمه بود به ضرب گلوله توسط یکی از کسانی که دیوانه مینی هاکی جن-به دنبال "غیر کشنده گلوله های لاستیکی" در تظاهرات در حالی که او در مرکز شهر اسپوکان به ما کمک خبرنگاران و عکاسان در هر راه. شما باید ببینید علامت گذاری به عنوان آن را به سمت چپ که به نظر می رسد کاملا gnarly و فوق العاده دردناک, حتی اگر او آن را گفت نکنه تقریبا به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد.

او را به گرفتن برخی از پلاک برای آن است. تد تنها پاداش در حال رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس از زخم دائمی است.

پس از آن وجود دارد رهبر ما کپی میز لیندزی Treffry. او را به عنوان آرام و سرد به عنوان آن می شود. و یک دستور زبان نینجا. هنگامی که شما در خارج از کلاس و مدرسه وجود ندارد بسیاری از املا زنبور عسل برای افرادی مانند لیندزی را وارد کنید.

من می توانم نام بسیاری از بیشتر. این محل مملو از افرادی مانند این – کسانی که عشق به داستان جامعه ما به صورت روزانه. و هیچ یک از آنها آن را انجام دهد به برنده هر جایزه. این دورترین چیز از ذهن خود را.

آن چیزی است که باعث می شود جوایز روزنامه نگاران ما به تازگی برنده بیشتر از همه شیرین تر از آنجا که هیچ کدام از آنها تلاش برای انجام هر چیزی غیر از سند تاریخچه زندگی از جامعه ما است.

من امیدوارم که شما به عنوان افتخار همه این روزنامه نگاران محلی که من هستم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب