Bryson DeChambeau برنده موشک وام مسکن کلاسیک سه عکس

دیترویت—Bryson DeChambeau زد پروتئین می لرزد و برداشته آهن برای تبدیل بدن خود را با اضافه کردن 40 پوند از جرم

توسط NASERINEWS در 16 تیر 1399

دیترویت—Bryson DeChambeau زد پروتئین می لرزد و برداشته آهن برای تبدیل بدن خود را با اضافه کردن 40 پوند از جرم و تغییر بازی خود را برای قرار دادن یک حق بیمه در قدرت است.

این طرح در حال کار است.

با فک انداختن دیسک و برخی از کلاچ putts, DeChambeau برنده موشک وام مسکن کلاسیک با سه سکته مغزی یکشنبه برای اولین پیروزی فصل و ششم به طور کلی. او اولین PGA Tour بازیکن از سال 2004 به رهبری یک مسابقات در فاصله رانندگی همراه با عکس های به دست اورد محکم کردن و قرار دادن.

"این است که کمی احساسی برای من چون من چیزی کمی متفاوت" 26 ساله DeChambeau گفت. "من تغییر بدن من تغییر طرز فکر من در بازی بود و من قادر به انجام یک برنده در حالی که بازی یک سبک کاملا متفاوت از گلف. و آن را بسیار شگفت انگیز برای دیدن است. من امیدوارم که آن را به یک منبع الهام برای بسیاری از مردم است."

DeChambeau شات 7-تحت 65 در دیترویت باشگاه گلف birdieing چهار از هفت سوراخ و بسته شدن با سه مستقیم. او به پایان رسید در یک حرفه ای-بهترین 23-تحت 265.

متی ولف (71) دوم شد. او در آغاز روز با سه شات سرب و صدمه زدن به شانس خود را با پنج bogeys بیش از 10 سوراخ. کوین Kisner (66) به پایان رسید یکی دیگر از سکته مغزی به عنوان بخشی از یک نسبتا ضعیف زمینه است که در ادامه روند استثنایی بازی پس از PGA Tour دوباره راه اندازی شود.

"سطح بازی در تور در این چهار هفته است باور نکردنی است کاهش در 4 و 5 تحت هر هفته" Kisner گفت.

آدم Hadwin از Abbotsford, B. C. بستن برای چهارم در 16 زیر پس از یک عقاب در همتراز 5 17 و یک مرغک در شماره 18 تحت فشار قرار دادند و او را به 5-تحت 67 برای دور نهایی. نتیجه هل Hadwin تا 11 لکه 32 در FedExCup رده بندی است.

با پایان DeChambeau حذف تمام شک و تردید است که او را برنده دوم موشک وام مسکن کلاسیک.

او ساخته شده یک 30 پا زدن توپ مرغک در شماره 16 که به او گفته بود شوت او از روز است. او در عین حال کوتاه برای زدن توپ مرغک در سوراخ بعدی. و در نهایت او uncorked یک 367-حیاط درایو برای راه اندازی یکی دیگر از کوتاه زدن توپ در 18.

DeChambeau آمد به هفته با شش بالا راست-هشت پس از اتمام بود و تنها بازیکن با 10s بالا در حوادث پس از راه اندازی مجدد از coronavirus بیماری همه گیر. او برنده برای اولین بار از زمان Shriners Hospitals for Children باز در نوامبر سال 2018 است.

DeChambeau به طور چشمگیری تغییر بدن خود را بسته بندی حدود 240 پوند در 6-پا-1 بدن و در زمان استفاده از زمان اضافی او تا به حال به کار خود بدن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"او می داند چه کلیدی برای به دست آوردن بزرگترین مزیت و این فاصله و مگا فاصله" Kisner گفت. "او فقط بیش از حد در دست خود را. او نیاز به شروع به ازدواج و داشتن بچه و احساس می کنم مثل بقیه از ما."

DeChambeau قدرت شد بر روی صفحه نمایش کامل در شهر موتور با درایو که رفت 351 متری به طور متوسط پس از به دنبال مانند او ممکن است نوسان از خوشه.

زمانی که DeChambeau بود در جعبه توپ را روی گوه در 399-حیاط par-4 13th, او منتظر گروه بعدی به ترک سبز قبل از هدف قرار دادن درایو خود را به طوری که او نمی رسید هر همکار رقبا.

"نه من هرگز انجام می شود که" او اذعان کرد. "من واقعا می تواند بدست وجود دارد."

درایو خود را در 621-حیاط پر-5 چهارم رفت و راه چپ و فرود در greenside خشن در مجاور سوراخ. او پاک قوی درختان و فقط فرود آمد از این سبز, ارسال رویکرد خود را 276 متری و او دو putted از 37 ،

"که احتمالا دوم من بهترین لحظه از روز" DeChambeau گفت. "من واقعا صادقانه خیلی خوش شانس بودن قادر به دریافت بیش از این درختان و اجازه دهید آن را به زمین و رول بر روی لبه جلویی سبز".

به عنوان بدن خود را و قدرت خود را تبدیل به یک ثابت برای کسانی که دنبال گلف بیشتر چشم ها او را و آن م او در دور سوم.

در شنبه DeChambeau حال testy ارز با یک تصویربردار تلویزیون پس از یک دیو در ششم سوراخ. پس از دور سوم او bristled که این درست نیست نشان از یک آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر.

DeChambeau اگر چه تلاش برای نرم کردن موضع خود در شماره روز یکشنبه گفت: فیلمبرداری شد فقط تلاش به انجام کار خود را.

در دور نهایی او نیز به طور خلاصه پریشان اغتشاش در خارج از این دوره است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات تجمع در خارج از دیترویت باشگاه گلف شکستن سکوت از فن رویداد با شعارهای و هوا و شاخ و DeChambeau در زمان برخی از زمان برای تنظیم مجدد قبل از هدف قرار دادن یک 366-حیاط درایو.

"من می دانم که بسیاری از نزاع و مشکل در رفتن در حال حاضر," او گفت:. "من دوست دارم که همه در ابراز نظر خود را و من فکر می کنم که آنها سزاوار به انجام این کار.

"ما در حال گلف بازان در اینجا تلاش برای ارائه بهترین سرگرمی است. من فکر می کنم که مهم ترین چیز این است که ما می توانیم انجام دهیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب