هر چیز که باید در مورد IGTV بدانید قسمت پنجم آموزش اینستاگرام پیشرفته

استوری ها نیز ویو منحصر به خویش را دارا‌هستند و اهمیت ویو ویدئو فرق میکند. در همه بسته های بازدیدی هرمکس 10 درصد بازدید بخش اعظم ارسال می گردد. تولید محتوا متنی، صوتی و تصویری، تبلیغ در نتورک های اجتماعی، و عصر های دیجیتال مارکتینگ از سرویس ها رایا مارکتینگ می باشد.عقیده داریم دیجیتال مارکتینگ و ‌ICT آینده ما را رقم میزنند. کلیدی داغ شدن بازار رقابت و شکل گیری هزاران شغل در هر روز ، می توان گفت که تبلیغات به جهت به دست آوردن و کارها مضاعف گزینش کننده و لازم است. وب سایت پرشین ادز اساسی هدف تجمیع و ارائه گسترده تمام خدمات تبلیغات فضای مجازی در خرداد ماه 1399 فعالیت خویش را آغاز نمود.
برای بارگذاری یک فیلم IGTV ، از نمایه اینستاگرام کاغذ منو ایجاد کنید. تیتر و توضیحات ویدیوی آیتم نظر خود را بیشتر نمایید و تصویر جلد را ویرایش کنید ، که اعضا قبل از آغاز پخش فیلم بازدید می کنند. بخش اعظمی از کاربران سوال مینمایند به چه صورت یک فیلم طولانی را در اینستاگرام پست کنیم؟ پاسخ به این سوال زیاد معمولی میباشد و شما در کمنترین روزگار میتوانید ویدیوهای طولانی خود را در پست های خویش قرار دهید.
عمومی
برای اخذ بهترین عاقبت در تولید یک ویدئوی طولانی برای IGTV، مشخصات فنی ذیل را حتماً در حیث داشته باشید. برخلاف دیگر قابلیت‌های اینستاگرام (مثل استوری یا پست)، تهیه ویدئوی IGTV بایستی بیرون از برنامۀ اینستاگرام و مهم رعایت تعدادی ترفند ضبط و آماده به جهت انتشار شود. ویدئوهای IGTV همانطور که یه خرده فراتر به آن اشاره کردیم، در بیرون از فضای اینستاگرام ساخته می‌شوند و در اینستاگرام صرفا امکان بارگذاری آن وجود دارد. برای نشر او‌لین IGTV خودتان، همین 9 گام را به‌ترتیب اجرا کنید. واقعیت همین است که امکان تهیه و تنظیم و نشر ویدئوهای طولانی اساسی جزئیات بیشتر، این زمان را به شما میدهد تا بتوانید محتواهای ارزشمندتر و جذابی را به مخاطبان خویش ارائه دهید..
در همین قسمت شما بر بر روی علامت + در بالا سمت راست برگه ضربه می زنید. هر مدل بهره‌گیری از مطالب مجله کاپریلا به مضمون‌ پذیرش موقعیت استعمال از آن بوده و اسکن بخش یا این که تمام هر کدام از مطالب، تنها اهمیت کسب جواز کتاب قابلیت پذیر است. اصلی آموزش و راهنمایی مخاطبین، شما چیره به تولید یک رابطه واقعی و نزدیک اساسی آنها خواهید شد. چنانچه شما نیز مایل به ایجاد گروه IGTV خود هستید، همین نکات استراتژیک به شما امداد خواهند کرد. همین مجموعه‌ها می‌توانند در قالب قسمت‌های هفتگی و در آیتم یک مسئله مشخص و معلوم و واحد ایجاد شوند. “اگر هزینه به جهت تان اهمیت نیست، خیلی راحت یک تلفن همراه اپل خریداری…
آپدیت نو اینستاگرام به اسم IGTV ( تماشای فیلم) روش اندازی شد. در نهایت روی «Download» کلیک کنید تا فیلم مربوطه IGTV ذخیره شود. به کاغذ مورد حیث بروید و بعد آرم سه نقطه بالا را بزنید. وقت بخیر، در آغاز بایستی پست IGTV رو add to story کنین و آن‌گاه اون استوری رو هایلایت کنین.
ولی در دوره آموزشی قدم به قدم اینستاگرام ، هر چیزی که درباره اینستاگرام باید بدانید را آماده کرده‌ایم. یعنی از پیش پا افتاده‌ترین اصطلاحات و تنظیمات گرفته، تا تخصصی‌ترین. دوست دارید معلم اینستاگرام شوید؟ پس زمان آموزش اینستاگرام ما را در زیر قطعا ببینید. در صورتی که در خصوص igtv اینستاگرام و نشر ویدئو در آن به مشکلی بازخورد کردید مطالعه مقالهآموزش رفع ایراد igtv اینستاگرامرا به شما توصیه می نماییم.
این مسئله می‌تواند نشان دهنده این باشد که در آینده قابلیت‌های تصویربرداری و ویرایش ویدیو به IGTV طولانی تر شود. از سوی دیگر اعضا می توانند ویدئوها را لایک نمایند یا برای آن ها کامنت بگذارند. به جهت این عمل بایستی نظیر اپلیکیشن اینستاگرام، آرم قلب را لمس کرد یا روی آیتم مورد حیث به جهت ثبت کامنت ضربه زد. حتی ایموجی‌های پیش‌فرضی هم به جهت این برنامه در نظر گرفته شده که می‌توان از آن ها بهره مند شد. IGTV علاوه بر طراحی در آخری نسخه اینستاگرام و قرار گرفتن در گوشه بالایی پیج درست کنار دکمه پیام‌های دایرکت، به صورت یک اپلیکیشن مستقل نیز روی دستگاه‌های مجهز به اندروید و آی او اس قابلیت و امکان کارگزاشتن دارد. این برنامه را می اقتدار از وب سایت گوگل پلی یا اپ استور به راحتی دانلود کرد.

و همین اطمینان را به شما میدهیم که 70 % کاربرها

اگر در هم اکنون حاضر سری ویدیویی در IGTV ندارید نگران نباشید، در ادامه به شما نشان خوا‌هیم بخشید که به چه صورت می توانید این کار را انجام دهید. وقتی که عنوان و توضیحات ویدیو را نوشتید می توانید Post از نصیب بالا سمت راست کاغذ را بزنید. به همین راحتی توانستید که یک ویدیوی IGTV را از باطن اینستاگرام آپلود کنید. تیزرها، به عبارتی کلیپ‌های کوتاهی‌ میباشند که محتوای اهمیت را در نگاه عمومی، به یک محتوای جذاب و فرصتی به جهت برآوردن انتظارات تبدیل می‌کنند. تیزرها در ‌IGTV، راهی مناسب به جهت معرفی محصولات یا این که سرویس ها آیتم حیث و هم‌چنین پیش‌نمایشی به جهت نشان‌دادن محتواهایی هست که به‌طور کامل در یوتیوب یا این که پلتفرم‌های دیگر آپلود شده‌اند.
چرا انستایه من هیچی رو اپلود نمیکنه نیکی استوری هارو باز میکنه نه فیلم هارو صرفا رو فیلم ها نماد مجدد رو پشت نیز نظیر هنگ کرده ها میاره چیکار کنم بازم … ممکن هست اتفاقی که برای قراردادن تبلیغات در دانلود insta downloader هم می‌افتد تفاوت چندانی اهمیت شرکت مادر نداشته باشد. درآمد حاصل از تبلیغ بین اینستاگرام و سازندۀ ویدیویی که تبلیغ پیش از آن پخش می‌گردد تقسیم خواهد شد اما جزئیات بیشتری از آن هنوز آشکار نشده است. شیوه اشتراک گذاری موسیقی یا موزیک اسپاتیفای در استوری اینستاگرام زیاد بی آلایش است. در همین مقاله قصد داریم شیوه ارسال و استفاده از آهنگ اسپ…

  • در واقع، بخش اعظمی از ایده‌های تبلیغاتی یا این که مربوط به کسب و فعالیت که به‌صورت فیلم و اپیزودهای متفاوت در قالب سریال‌های IGTV منتشر می‌شوند، از این قبیل محتواها میباشند که با هزینه دوچندان زیر ساخت می‌شوند.
  • اینستاگرام خویش را به اخرین ورژن آپدیت کنید، ممکن است ایراد حل می شود.
  • بنابراین جای تعجب نیست که ۵۴٪ از مصرف کنندگان خواستار دیدن محتوای ویدیویی عمده هستند.
  • لازم به ذکر هست حذف نمودن پیش­‌نمایش تاثیری بر روی ویدئوی حیاتی در IGTV ندارد.

همین عشق و علاقه افراد به تماشای ویدیو باعث شده تا اینستاگرام که شبکه‌ای مبتنی بر تکثیر عکس و ویدیو است، بتواند از این امکان نهایت به کار گیری را ببرد. ایجاد نتورک IGTV نیز از شیوه خود اپلیکیشن ممکن هست و نیز از نحوه یک برنامه واسطه البته رسمی حیاتی نام IGTV. به‌خاطر برخی مشکلات نامعلوم، بخش اعظمی از اعضا حتی بعد از آپدیت نمودن اپلیکیشن اینستاگرام نیز آیکون این بخش را مشاهده نمی‌کنند. به‌ این خاطر این نصیب از تدریس را در محفظه برنامه IGTV توضیح می‌دهیم. به هر هم اکنون در صورتی که قصد ایجاد نتورک و عمل در به گفته همین وب سایت معتبر را دارید، بهتر است از همین برنامه هم به کار گیری کنید. اینستاگرام، امکان اضافه‌کردن پیش‌نمایش 15 ثانیه‌ای ویدئوی IGTV اعضا را در کاغذ پروفایل‌شان تولید کرده است.

۱- آپدیت اینستاگرام و دسترسی به IGTV

زیرا شتاب آپلود نسبت به دانلود کمتر هست و ممکن میباشد ویدئو پس از یک سری دقیقه آپلود شود. اما درصورتیکه یقین دارید که روند آپلود ویدئو مختل شده است، از اپلیکیشن اینستاگرام بیرون شده و به تنظیمات دستگاه بروید. در ادامه وارد Apps یا این که App Manager شده و اپلیکیشن اینستاگرام را انتخاب کنید. بعد از آن ابتدا به یاری clear cache کش برنامه را پاک کرده و بعد از آن مورد force stop را بزنید. درحال حاضر مجدد وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و کلیپ ویدیو را مجددا آپلود کنید. پس از این که ویدئو IGTV منتشر شد، یک پیش سناریو یک دقیقه‌ای از آن در پست‌های حساب کاربری تولید می‌شود.
همانطور که بالاتر هم گفته شد، IGTV نیز به صورت یک اپلیکیشن جدا از هم و نیز به رخ یک امکان درون برنامه اینستاگرام وجود داراست و ما می خوا‌هیم هر دو طریق را گزینه تحلیل قرار دهیم. قابلیت و امکان تماشای ویدئوهای افراد در کاغذ پروفایل آن ها سوای آنکه نیاز باشد کار خاصی انجام دهیم. ولی به شرطی که اینستا آپدیت باشد که در نصیب بعدی به رخ تمام آن را توضیح می دهیم. ربات تلگرام Regram Regram یک ربات کاربردی در تلگرام هست که به جهت دانلود IGTV اینستاگرام است. ویدئو به جهت ما ارسال می گردد و می‌توانیم آن را دانلود کنیم. البته در این روزهای فیلتربودن تلگرام، به جهت دانلود هر کلیپ ویدیو باید صبر ایوب داشته باشیم.
بعد از دانلود برنامه، دارای استفاده از پسورد و نام کاربری اینستاگرامتان به برنامه لاگین کنید. سپس وارد بخش تنظیمات گردید و در آن جا Create Channel را انتخاب کنید. به همین راحتی می توانید کانال خودتان را در IGTV صحیح کنید. در حال حاضر حیث کاربران همین است که IGTV به جهت رقابت اهمیت یوتیب پا به همین عرصه گذارده و می خواهد مچ آن را بخواباند.

نکات و ترفندهای استعمال از IGTV

مثلا کاربران در حالا حاضر می توانند پیش نمایشی از ویدئویشان در IGTV تنظیم کنند و در قسمت فید اینستاگرام اهمیت مخاطبانشان به اشتراک بگذارند. به همین شکل شانس دیده شدن ویدئوها در IGTV بیشتر خواهد شد. شیوه ایجاد محتوا و پست گذاری شما بایستی از چهار چوب خاصی پیروی کند و پست های شما دارای ارتباط کلیدی مورد قضیه مورد نظر باشد.

چه میزان حجم به جهت تماشای IGTV حتمی است؟

اما طولانی‌ترین ویدیویی که می‌توانید آپلود کنید، بسته به فعالیت شما در اینستاگرام متفاوت است. در صورتی که نمی‌توانید ویدیوی گزینه نظر خویش را بیابید، از فریم موجود در بالای برگه برای جستجوی آن به کار گیری کنید. IGTV هم همچون دیگر بخش‌های همین اپلیکیشن، قابلیت‌هایی دارااست که از شیوه تنظیمات IGTV اینستاگرام قابل در دست گرفتن و تغییر و تحول هستند. بعضی از این تنظیمات، هنگام آپلود کردن ویدیو شکل می‌گیرند و بعضی دیگر آن گاه از انتشار ویدیو نیز قابل ویرایش هستند.

آموزش دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر

اگر نمی‌خواهید شخصی عکس‌ها یا این که ویدیوهای IGTV شما را ببیند، می‌توانید او را بلاک کنید. اینستاگرام اخیرا قابلیتی به اسم IGTV را طولانی تر کرد که اساسی به کار گیری از آن اعضا می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را آپلود کرده و کلیدی دیگران به اشتراک بگذارند. شما ویدیوهای نصیب دسته Mohsen Iz بلاگر موفق در حوزه طنز را در نظر بگیرید. ایشان اهمیت تیم موفقش در دوران های هنگامی مختلف، سریال های طنزی را تولید و در IGTV اینستاگرام، قرار می دهد که در بعضا موردها حتی بخش اعظم از سریال های تلویزیونی، مورد استقبال قرار می گیرد.
تمام آنچه که شما بایستی انجام بدهید پر‌نور کردن کلید post a preview است. چنانچه پیش نمایش کلیپ ویدیو igtv را حذف کرده باشید، دیگر قابلیت و امکان بازگرداندن آن به پروفایل یا فید وجود ندارد و همین ویدئو فقط در نصیب igtv پروفایل شما قابل بازدید است. در صورتی که می‌خواهید پیش نمایش ویدئو را به پست‌های خود برگردانید، بایستی آن را دوباره آپلود کنید. اگر اکانت اینستاگرام خویش را پاک کنید، کانال IGTV شما هم پاک می‌شود. در صورتی که در اپلیکیشن IGTV و مستقل از حساب اینستاگرام خود اکانتی ایجاد کرده باشید، اهمیت حذف اکانت اینستاگرام مشکلی به جهت اکانتتان در IGTV ساخت نمی‌شود. در مواقعی ممکن هست شما از محتوای یک کلیپ ویدیو خوشتان نیاید و دوست نداشته باشید که این ویدئو یا ویدئوهای شبیه را در آینده مشاهده کنید.
حداکثر فیلم های ۱۰ دقیقه ای را می توانید در این اپلیکیشن پست کنید. اما اساسی همین قابلیت و امکان نو قابلیت گذاشتن فیلم های نسبتا طولانی وجود دارد. اینستاگرام تبلیغات IGTV را به “تبلیغات ویدیویی در جریان” تغییر تحول داده و کسب و کارهایی که قصد دارا‌هستند از این خصوصیت استعمال نمایند می بایست توجه داشته باشند که زمانه ویدیوی آن‌ها از 60 ثانیه اکثر نشود. ویدیوهای موجود در فید شما می‌تواند تا 60 دقیقه دوران داشته باشد و دیگر نیازی نمی باشد مانند IGTV اعضا مدام اپ حساس را به جهت مشاهده همین مدل از ویدیوها شکاف کنند. حال می‌توانید اساسی ضربه زدن روی هر منتخب از ویدیو آن را در حالت تام مشاهده کنید.
قبل از طراحی پست عکس یا ویدئو یا این که آپلود پروفایل اینستاگرام، می‌توانید عکس و فیلم‌های خویش را اصلی جدول پایین انطباق بدهید تا در بهترین اندازه و سایز بر روی برنامه آپلود شود. انحصار IGTV آن بود که کاربر به جهت اشتراک گذاری ویدئو می بایست تصویر را به شکل عمودی میگرفت یعنی زمان فیلمبرداری نمیتوانست موبایل خود را به رخ افقی بگیرد و مطلقا بایستی به رخ قائم میگرفت. در هم اکنون حاضر این حصر از IGTV برداشته شده و قابلیت و امکان ارسال ویدئو افقی نیز به جهت کاربر مهیا شده است. گزینه دقت قرار گرفتن در شبکه های اجتماعی می تواند یکی از از بزرگترین دست اندرکاران اثر گذاری گذار در میزان رویش به دست آوردن وکار آنلاین شما باشد! به دست آوردن فالوور و لایک به بسط دوراندیشی از مارک شما و دستیابی به مشتریان بالقوه یاری می کند. جهت به دست آوردن لینک و پیوند اکانتتان به اندازه است فقط به پروفایل کاربری خویش در کانال اجتماعی مورد نظرتان وارد شده و مورد copy profile URL را بزنید.
اکنون اکثری از اینفلوئنسرها، برندها و پیج‌های فعال در اینستاگرام می‌توانند ویدیوهایی که می‌سازند را بدون اعتنا به روزگار و تنها بر شالوده موضوع منتشر کنند. همچنین قابلیت نشر ویدیوهای افقی منجر شده تا بعضا دیگر از ویدیوهایی که امکان نشر در همین پلتفرم را نداشتند، حال در آن منتشر شوند. قابلیت و امکان ارسال حیث و گذاشتن کامنت نیز سبب می شد تا بر محبوبیت همین ویژگی افزوده شود و آن را عمده حیاتی یوتیوب گزینه مقایسه قرار دهند. در در آغاز اینستاگرام فقط یک شبکه‌ اجتماعی عکس‌‌محور بود که می‌توانستید ویدیوهای تا 15 ثانیه را هم روی آن داشته باشید؛ البته هرچه گذشت مسئولان این نتورک اجتماعی به با ویدیو بیشتر پی بردند. درحال حاضر نه‌تنها محدودیت 15 ثانیه‌ای برای ویدیو در پست به 1 دقیقه رسیده، بلکه می‌توانید در نصیب IGTV ویدیو‌های بیش از 1 دقیقه تا 1 ساعت را نیز مشاهده کنید.
برای ویدئوهای عمودی می‌توانیم از ابعاد ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل استعمال کنیم. به جهت کاور روی کلیپ ویدیو نیز می بایست از همین ابعاد، به این معنی که ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل به کارگیری کنیم. ما نیز توضیحاتی به صحبت‌های او بیشتر کردیم که در ادامه آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم. بعد از آن از دیدن هر پست IGTV، اساسی بالاکشیدن صفحه، انواع ویدئوهای IGTV پیشنهادی را تماشا می‌کنیم. در صفحۀ اکسپلور اینستا نیز می‌توانیم آیکون IGTV را انتخاب کرده و ویدئوهای IGTV را بازدید کنیم.
آیکون (در آیفون) یا آیکون (در اندروید) را در ذیل کلیپ ویدیو گزینش کنید. شما می­‌توانید ویدئو­های IGTV را لایک کنید، به جهت آن کامنت ثبت نمایید یا این که آن کلیپ ویدیو را در دایرکت ارسال کنید. پایین هر ویدئو در تلویزیون اینستاگرام یکسری گزینه وجود دارااست که در ادامه آن‌ها را بیشتر توضیح می‌دهیم.

نمونه فعالیت های طراحی کارت ویزیت

یک گزینه‌ی Browse‌هم آن ذیل میباشد که شما را مجددا به ورقه اهمیت IGTV برمی‌گرداند. کلیدی کشیدن کاغذ به سمت بالا نیز می‌توانید به کاغذ کلیدی بازگردید. بخش igtv اینستاگرام بخشی برای آپلود ویدیو با زمان اکثر از 1 دقیقه تا حداکثر 1 ساعت است. یک عدد از جالب‌ترین بخش‌های این نصیب بخش مقدار تماشا ویدیو است. در این نصیب شما می‌توانید متوجه گردید که اشخاص تا چه دقیقه‌ای از ویدیو را بازدید کرده‌اند. با مطلع شدن از این آمار می‌توانید متوجه شوید که افراد در چه قسمت‌هایی علاقه خویش را برای تماشا ویدیو آپلود شده از دست داده‌اند و اقداماتی به جهت از بین بردن این ایراد را در برنامه خویش داشته باشید.

قوانین بخش igtv اینستاگرام

۲-روی «بارگذاری-upload» کلیک نمایید و ویدیویی را که می خواهید بارگذاری نمایید انتخاب کنید. فالونیک بزرگترین کمپانی ارائه دهنده خدمات نتورک های اجتماعی و پیام رسان مانند اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک و .. بی تردید در زمینه خدمات همین چنینی ، فالونیک یک مرجع زیاد کامل را آماده نموده می باشد تا کاربران این نتورک ها به آسودگی و اطمینان هرچه بخش اعظم بتوانند در بستری امن نیاز های خود را برطرف کنند .. یکی از فاکتور های کلیدی برای به اکران درآمدن ویدیو IGTV شما در نصیب POPULAR VIDEOS (ویدیوهای دوست داستنی IGTV) اخذ بازدید های باکیفیت در بهترین روزگار ممکن به جهت آن ویدیو هست .

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید