ریلز اینستاگرام چیست؟ معرفی و آموزش قابلیت reels

همان‌طور که به جهت استوری گرفتن می‌توانید عکس‌ها را از قبل داشته باشید، یا این که همان لحظه اهمیت دوربین سلفی عکس بگیرید و ادیت کنید، برای ریلز گرفتن نیز می‌توانید این دو کار را انجام بدهید. برای به اشتراک گذاشتن ریلز، بایستی در آغاز وارد نصیب استوری شوید. در ابتدا بایستی بگوییم که تیک تاک اسم یک اپلیکیشن می باشد که در ایران به عامل فیلتر بودن، مخاطبان متعددی ندارد. این برنامه در جهان یک عدد از جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین برنامه‌ها به‌حساب می‌آید. احتمالا برای شما جذاب باشد که ایده ریلز از برنامه تیک تاک گرفته شده است.
راه دیگری که به جهت گذاشتن ریلز در اندروید وجود دارد، به کار گیری از مرورگر Kiwi هست که در ادامه همین بخش مراحل همین کار را به شکل گام به قدم توضیح خوا هیم داد. به جهت این فعالیت در آغاز واجب هست تا همین مرورگر را بر بر روی تلفن همراه خویش کارگزاشتن کنید. به ترتیب روی Clear all data و Clear cache ضربه بزنید DownloadGram تا حافظه نهفته برنامه پاک شود. در صورتی که آپدیت در دسترس بود بر روی Download Update ضربه بزنید تا ورژن جدیدتر دانلود شود. همگی ریلزهای دانلود شده در برگه اول اپلیکیشن و در بخش DOWNLOADS قابل دسترسی خواهد بود. آن‌گاه از نصب برنامه از فرآیند پایین جهت دانلود کلیپ ویدیو ریلز به کار گیری نمایید.

  • 11 مزیت ویژه وب تارنما که هیچ گاه یک پیج اینستاگرام نخواهد داشت…
  • با این درحال حاضر به خاطر این که از پلتفرمی برای گجت‌های قابل حمل سخن می‌کنیم، طبیعتا محتوای ساخته شده حیاتی تلفن همراه هوشمند یا این که تبلت که حس طبیعی‌تری نیز داشته باشند، برخورد بهتری خواهد داشت.
  • بی شک و تردید در زمینه سرویس ها این چنینی ، فالونیک یک مرجع فراوان تمام را فراهم نموده می باشد تا کاربران همین کانال ها به آسودگی و اطمینان هرچه اکثر بتوانند در بستری امن نیاز های خویش را برطرف نمایند ..
  • البته یک منش دیگر آن، استعمال از فیلترشکن غیر بدون‌پول می باشد که فعال نمودن ریلز از همین طریق نیاز به زمان داشته و از امنیت پایینی برخوردار است.

اگر تا به امروز اهمیت Tik Tok عمل کرده باشید می‌دانید که همین اپلیکیشن به کاربرانش اجازه میدهد ویدیوهایی کوتاه بسازند و حساس صدها افکت و امکان متفاوت آن را ادیت کنند. در درحال حاضر حاضر اینستاگرام صرفا به جهت سرگرمی و تفریح وجود ندارد و به بستری به جهت به دست آوردن و کار های آنلاین تبدیل شده است، این موضوع سبب شده تا همواره امکان های جدیدی به آن افزوده شود. یک عدد از جالب ترین و بهترین قابلیت و امکان ها، ریلز می باشد که سبب افزایش لایک و کامنت و در نهایت بیشتر دیده شدن به دست آوردن و عمل ها می شود. هم اکنون ممکن است برای بعضا افراد این سوال پیش بیاید که ریلز اینستاگرام کجاست؟ فعال سازی ریلز اینستاگرام به چه رخ است؟ در این مقاله به کل این سوال ها پاسخ می دهیم. ناگفته نماند که اما برخی از کاربران، ترجیح ارائه می کنند به جای به کار گیری از ابزارها و امکانات پیش‌فرض اینستاگرام، کلیپ‌های ریلز خود را مهم نرم‌افزار ادیت ویدیو حرفه‌ای‌تری بسازند. در این راستا، در مجله فرادرس پیش از این مطلبی را نوشته‌ایم که بهترین برنامه ادیت فیلم در کامپیوتر را معرفی می‌نماید و اما یک راهنمای تام هم برای ایجاد ریلز اینستاگرام اساسی ادوبی پریمیر منتشر کرده‌ایم.
امروز اساسی سرکار آمدن ریلز در اینستاگرام افراد متعددی به همین سمت آمده‌ اند و فعالیت‌ های متعددی در زمینه و قالب ویدیو های ریلز می‌کنند. ریلز اینستاگرام یکی از از مهم‌ترین قابلیت‌های این برنامه است که طرفداران بسیار زیادی دارد. مهم به کار گیری از این قابلیت، شما می‌توانید اشکال ویدئوهای متعدد را حیاتی دوستان خوب یا این که حتی اشخاصی که شما را فالو نکرده‌اند، به اشتراک بگذارید. تیم تحقیقاتی پزشک معالج ویز در این مقاله، به جهت شما توضیح بخشید که ریلز اینستاگرام چیست و چه قابلیت‌هایی دارد. مهم به کار گیری از این توضیحات، می‌توانید مخاطبان جدیدی به خود جذب کرده و پیج خویش را تا حد زیادی ارتقا دهید.

دانلود ریلز اینستاگرام از وب سایت snapinsta.app

به امداد این قابلیت و امکان می‌توانید کلیپ‌هایی تا حداکثر ۱۵ ثانیه صحیح کرده و موزیک دلخواه، فیلتر یا این که افکت‌های متعدد را به آن بیشتر کنید. برای فعالسازی ریلز اینستاگرام می بایست در نصیب + اینستاگرام بر روی reel بزنید و فیلم خویش را انتخاب نمایید و در فرایند بعدی افکت های آیتم لحاظ را گزینش کنید. اکنون، متن خود را در یک پیش اکران بازدید خواهید کرد، اما همینطور آرم کوچکی از متن شما در ذیل سمت چپ وجود دارد.
آیا تا به درحال حاضر محصولی را خریداری کردید که کلیدی آنچه که انتظار داشتید کاملا گوناگون بوده است؟ چه رمانتیک داشتید؟ شما چنین اشتباهاتی را انجام ندهید. برای محصولات خویش سناریوهای واقعی‌ تعریف‌و‌تمجید نمایید و آن ها را در فعالیت به مخاطبین خویش معرفی کنید. در صورت امکان، تصاویر بصری را هم به توضیحات خود اضافه کنید. به عنوان مثال چنانچه گل فروش هستید، یک گل‌آرایی دیدنی را در سه سطح بی آلایش نشان دهید. مطمئن گردید نکات و ترفندهایی که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیدی برند شما مرتبط هستند.
با قرار دادن محتوای خویش در حساب فرد دیگری و همینطور قابلیت و امکان اشتراک گذاری مطالب، فالوورهای بیشتری به دست می‌آورید. همینطور می‌توانید از همین نکته در پست‌های معمولی اینستاگرام خویش نیز به کار گیری کنید. سپس جهت فیلمبرداری در ریلز خویش روی کلید ضبط ضربه بزنید (توجه داشته باشید که کلیپ باید فی مابین 3 تا 15 ثانیه طول بکشد). در صفحه ی باز شده، ورقه را به تحت کشیده و در کادر تحت بر روی مثبت به گفته این تارنما معتبر ( + ) کلیک نمایید، همانطور که مشاهده میکنید در گزینه‌های نشان داده شده، آیتم ی ریلز نیز اکران داده شده میباشد . آن را گزینش کرده و ویدیوی خویش را تعیین نمایید و به آسانی میتوانید ریلز خویش را بسازید . در صفحه ی گشوده شده برروی Add to Chrome کلیک کرده و پس از نصب آن در قسمت بالا سمت راست مرورگر، بر روی سه نقطه کلیک کرده و در منوی گشوده شده مورد Desktop site را تعیین نمایید.
ابتدا همین امکان فقط برای بعضا از کاربران و تنها در 50 مرزو بوم فعال شد. پس از استقبال زیاد اعضا از همین ویژگی ریلز در بخش اعظم نسخه‌های اینستاگرام فعال شد اما متأسفانه جمهوری اسلامی ایران در لیست این کشورها قرار ندارد. چنانچه بتوانید محتواهای سرگرم‌کننده یا این که آموزشی لطف در ریلز منتشر کنید، به ادله این که در فید اغلب مخاطبان چشم می‌شود، احتمال داراست بخش اعظمی از فالوورهای قبلی و غیر فعال‌تان دوباره به شما علاقه‌مند شوند. البته می بایست اشاره کرد که ریلز در بعضا از کشورها من جمله ایران غیرفعال می باشد و امکان داراست نتوانید از قابلیت‌های آن برخوردار شوید. ریلز مانند پست‌ها، IGTV و استوری از مقام منحصر خود برخوردار میباشد و کلیپ‌های کوتاهی که صحیح خواهید کرد در همین نصیب قابل دسترسی خواهند بود. هم اکنون دوباره بر روی سه نقطه بالای کاغذ بزنید و تیک گزینه Desktop site را فعال کنید.
ریلز اینستاگرام قابلیت تعامل و دسترسی را در پیج شما بهبود می بخشد. پس از ضبط و ویرایش ویدیوها، می‌توانید اقدام به اشتراک‌گذاری آنها در اینستاگرام کنید. به جهت این کار ابتدا روی سوییچ Next در گوشه پایینی صفحه بزنید و بعد از آن یک تصویر کاور به جهت ریل آیتم نظر انتخاب کنید.
آیا می‌توان همزمان روی هر دو پلتفرم تیک تاک و اینستاگرام کار کرد؟ بایستی گفت که هر دو پلتفرم از طرفداران بی‌شماری برخوردار میباشند که البته بعضا از آن ها روی هر دو پلتفرم کار دارند. سلیقه‌ی اعضا دو پلتفرم نیز تا حد بخش اعظمی مشابه به یکدیگر است. اهمیت این حساب، شانسی در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا محتوای خود را در معرض دید اشخاص بیشتری قرار دهید. ریلز درست مانند ویدئوهای تیک تاک می باشد و شما می‌توانید ویدئویی را ضبط کرده یا گزیده از فیلمی را گزینش کرده و دارای افزودن افکت‌های متعدد به اشتراک قرار دهید. در صورتی که به جهت شما این سوال پیش آمده که پست ریلز چیست می بایست بگوییم که دقیقا همین روندی که به آن اشاره کردیم، پست ریلز است. اپلیکیشن اینستاگرام را روی آیفون، یا دستگاه اندرویدی باز کنید و روی آیکون ذره‌بین در نقطه نهایی کلیک کنید تا به Discover بروید.
البته در کنار کل همین تفاوت‌ها شما می‌توانید از ایده‌های ویدئوهای تیک تاک به کار گیری کنید و در اینستاگرام ریلزهایی دیدنی و سرگرم‌کننده را منتشر کنید. به یاد داشته باشید که به جهت مخاطب حساس نمیباشد که ایده ویدئوهای خود را از کجا آورده‌اید، بلکه جذابیت کلیپ ویدیو هست که حساس دارد. از دیگر تفاوت‌هایی که این دو سبک ویدئو دارای می‌توان به زمانه آن اشاره کرد. همان‌طور که گفتیم ریلز اینستاگرام در نخست 15 ثانیه‌ای بود و در هم اکنون حاضر می‌توان ریلزهایی حیاتی دوران بیشتری منتشر کرد.
عمومی
در اینجا می‌بینید که خانم نبات به چه صورت از چالش‌های ترند تیک‌تاک به کار گیری میکند و ویدیوها خلاقانه و جذابی تولید می‌کند. به عنوان نمونه در صورتی که فروشنده کفش می‌باشید می‌توانید در یک ریلز طریق ست کردن لباس‌های مختلف دارای یک عدد از محصولات خویش را به نمایش بگذارید. و یا این که کلیدی فیلم برداری از شخصی که آن کفش را به پا کرده و در درحال حاضر قدم زدن در بوستان است، مقدار راحتی آن را نشان دهید. در این ویدئوها نشان بدهید چگونه با شکیبایی و بینایی به مقام کنونی خود رسیده‌اید. ریلز اینستاگرام فرصتی میباشد تا همگی این مراحل را به مخاطبین خود نشان دهید. اگه صاحب یک فست‌فود هستید، یک ریلز بسازید از این‌که چگونه غذاها را گرم و سریع به دست مشتریان خویش می‌رسانید.

با ریلز اینستاگرام عمده از قبل دیده شوید

این ایام امکانات این برنامه نسبت به قبلی تغییرات بخش اعظمی داشته است و مقدار جذابیت و درنهایت سرگرم‌ کننده بودن آن دوچندان بخش اعظم شده است. ریلز اینستاگرام یکی از این امکانات نو می باشد که در ادامه توضیحات بیشتری را در گزینه آن ابلاغ می‌کنیم. چنانچه شما هم به دنبال اطلاعاتی در گزینه ریلز اینستاگرام هستید، ادامه مطالب را از دست نداده و با ما یار باشید.

ریلز (Reels)  اینستاگرام چیست؟

سلام،‌ هنگامی که پست رو باز می نمایید تنها تعداد کامنت و لایک ها چشم میشه،‌ اما اگه برید بخش ریل ها که به طراوت تو اپلیکیشن اینستاگرام قابلیت دسترسیش آماده شده، می تونید ویوو کل ریل های منتشر شده تون رو ببنید. درصورتیکه می‌خواهید کلیپ گذشته را که ضبط کرده‌اید تماشا و یا تر و تمیز یا این که حذف کنید، می‌توانید بر روی clip ضربه بزنید و آن را ویرایش کنید. در ارتفاع ضبط، می‌توانید به جهت پایان دادن به یک کلیپ، بر روی دکمه ضبط ضربه بزنید و مجدد به جهت شروع یک کلیپ جدید، مجدد به آن ضربه بزنید. اگر تیک‌تاک کاغذ “For You” دارد، اینستاگرام در قسمت بالای کاغذ اکسپلور، یک مکان فرود منحصربه‌فرد را به ریلز اختصاص داده‌است.
بنابراین صرفا کافی میباشد بر روی نشانه + در وسط کاغذ کلیک نمایید تا قابلیت و امکان ارسال پست برای شما فراهم شود. در منویی که به جهت شما اکران داده می شود آیتم Reels را تعیین کنید. برگه جدیدی که به جهت شما باز می شود چهار آیتم Reels, Post, Story و Live در قسمت تحت دارد. که شما اصلی انتخاب آیتم Reels می توانید وارد این قابلیت شوید.
در همین مطلب از پنتازوم دارای تدریس ریلز اینستاگرام در کنار شما هستیم. امکان درج ریلز اینستاگرام در سال 2020 در قالب آپدیتی اضافه شد تا کاربران بتوانند ویدیوهایی اصلی مدت‌زمان کوتاه به سبکی کاملا نو مهم استفاده از ابزارهایی در اینستاگرام پست کنند. تیک‌تاک یک شبکه اجتماعی نظیر اینستاگرام میباشد و محتوای آن ویدیوها و چالش‌هایی بازمان حداقلی 3 تا 15 ثانیه شامل ویدیوهای خنده‌دار ، رقص ، ورزشی و سرگرم‌کننده است. درصورتیکه شما یک اکانت پابلیک داشته باشید، می‌توانید ریلزهای خود را به اکسپلور برسانید. همان‎طور که می‌دانید، در اکسپلور این قابلیت وجود دارااست تا مخاطبان بسیار متعددی جذب کنید.

آموزش فعال نمودن ریلز اینستاگرام در آیفون و اندروید

این اپلیکیشن یکی از دیگر از برنامه‌های اندرویدی میباشد که به امداد آن می‌توانید ریلزهای اینستاگرام رو دانلود نمایید. برای دانلود این برنامه از گوگل ­پلی، از همین پیوند استعمال کنید. برای ساخت یک ریلز، بر روی تب Reels ضربه بزنید و آرم دوربین را در بالا سمت راست فشار دهید. نکته اهمیت درباره تفاوت ریلز و پست بی آلایش در اینستاگرام، سرعت نمایش ریلز به اعضا دیگر است. پس در صورتی که می‌خواهید پرسرعت و برق‌آسا صدایتان را به گوش مخاطبانتان برسانید، ریلز گزینه‌ مناسبی برای شماست. شما می توانید ارتقاء فروش از طرز ریلز اینستاگرام موضوعی دوچندان بی آلایش است تنها کافیست نسبت به آن بی توجه نباشید و عملکرد نمایید حیاتی به کار گیری از قابلیت هایی که در اختیار دارید، ویدیو های جذاب تری بسازید.

اینستاگرام قابلیت و امکان Reels را رسماً عرضه کرد؛ عملکرد برای تصاحب بازار تیک تاک

با کلیک بر بر روی او‌لین ریل، به فید ریلز رویکرد پیدا خواهید کرد. از اینجا می‌توانید ریلزهای پرطرفدار و دوست داستنی در اینستاگرام را ببینید. همین ایام که تیک‌تاک به خاطر ارتباط ها تیره و تار سیاسی چین با کشورهای نظیر هند و آمریکا در درحال حاضر از دست دادن کاربرهای خود است، به جهت اینستاگرام بهترین فرصت بود تا این قابلیت را به شکل عمومی عرضه کند. مهم امداد مقاله دانلود پست اینستاگرام می توانید پست و فیلم های مورد لحاظ خویش را از ایستاگرام دانلود کنید. دقت داشته باشید که در صورتی که ویدیو را قبل از ۱۵ ثانیه متوقف کنید، می‌توانید یک کلیپ دیگر به جهت پرکردن زمان باقی باقیمانده تا ۱۵ ثانیه تهیه و تنظیم کنید. روی add to chrome کلیک کنید تا این افزونه به قسمت اکستنشن های کروم اضافه شود.
همچنان دارای کمپانی دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده سرویس ها طراحی وب سایت در اصفهان ، طراحی فروشگاه اینترنتی و خدمات بهینه سازی سایت برای google در اصفهان همراه باشید. احتمالاً همین پاراگراف را شنیده‌اید که کلیدی ورود پست‌ها به اکسپلور شاهد افزایش فالوور خواهید بود، چون افراد بیشتری پست‌های شما می‌بینند. عالی حال باید بگوییم که احتمال به اکسپلور رفتن ریلزها دوچندان بیشتر از استوری‌ها و پست‌ها است. این موضوع سبب ساز میشود که وقت گذاشتن به جهت تولید ریلز در اینستاگرام بتوانید مخاطبان بیشتری را به دست آورید.

۵ طرز به جهت استفاده از ریلز اینستاگرام به جهت کسب وکار

ایران هاست، ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه، ميزباني وب، تجارت الکترونیک، میزبانی ایمیل، میزبانی اختصاصی، سرورهای مجازی و سرورهای منحصر به فرد مطابق حساس استانداردهای جهانی است. كليه سرورهای ايران هاست از لحاظ قابل انعطاف افزار و دشوار افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما اهمیت ما آنچه را که از وب سايت خویش انتظار داريد درمي يابيد. در نقطه نهایی به شما توصیه می کنیم مقاله شادوبن اینستاگرام چیست را بخوانید.
برای به کار گیری از همین قابلیت اینستاگرام نخست بایستی آن را بر بر روی دستگاه خویش فعال کنید. این کار صرفا یک سری ثانیه طول می‌کشد و بر بر روی تمام گوشی‌های اندروید و آیفون قابل اجرا می باشد و برای آن نیز نیاز به هیچ برنامه بخصوصی نیست. در این بخش نحوه فعال نمودن ریلز اینستاگرام بر بر روی اندروید را خوا‌هیم گفت و آن گاه به سراغ دشتگاه‌های ios خوا هیم رفت. بخش اعظمی از اشخاص ریلز اینستاگرام را برای انتشار محتوای سرگرم‌کننده ایجاد می‌کنند. چنانچه محتوای پیچ‌تان فان و سرگرم‌کننده است، ریلز می‌تواند به شما کمک کند در مدتی کوتاه مخاطبان بیشتری جذب کنید. تنها کاری که نیاز دارید انجام دهید ایده‌پردازی و آن گاه اجرای آن در کاهش از ۳۰ ثانیه است. اعتنا داشته باشید که Insights فقط برای حساب‌های حرفه‌ای در دسترس است. می‌توانید در تنظیمات خویش به یک حساب کریتور یا این که بیزنس تغییر تحول دهید که فقط یک دقیقه طول می‌کشد و حتی حساب‌های تماماً نو اهمیت فالوورهای کوچک هم می‌توانند همین کار را انجام دهند. ما در ادامه یک‌سری از آهنگ‌ های ریلز را به جهت دانلود موسیقی ریلز گذاشتیم و شما می‌ توانید خیلی راحت از این آهنگ‌ ها در ویدیو های ریلز خویش استفاده کنید و بیشترین بهره را از آن ببرید. یکی از از ایده‌های مکتوب 222 ایده پیشتاز ساخت محتوا، لایف‌استایل در 1 دقیقه می باشد که می‌بینید خانم بهاره صالح‌نیا در 1 دقیقه سبک زندگی‌اش را به نمایش گذارده و برخورد زیاد مهربانی اخذ کرده. در صورتی که در کسب‌وکارتان نقش مهم را دارید و یا این که یک اینفلوئنسر هستید، مسلما باید ویدئوهایی مهم تیتر “سبک زندگی” از فعالیت‌های روزمره خویش بسازید. در غایت یادگیری نیز پست‌هایی که برخورد بالایی دریافت می نمایند را مجدد در قالب ریلز منتشر می‌کنیم.
استوری برد شامل مجموعه‌ای ازتصاویر و متن‌هایی میباشد که قرار می باشد به شکل پشت سر هم به اکران درآیند. احساساتی که یک استوری به مخاطب می دهد اساسی احساساتی که یک ریلز می‌دهد گوناگون است. بعد ریلزی را که می‌خواهید حذف کنید، پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید.
همینطور اعضا یه خرده در سطح جهان به همین قابلیت دسترسی داشتند. اما به مرور که قابلیت‌های ریلز عمده می‌شد، کاربران بیشتری نیز به آن دسترسی پیدا کرده و اما دوران ویدیوها تا 60 ثانیه افزایش پیدا کرد. مزیت بعدی Reels همین هست که به احتمال بیشتری در هشتگ‌ها دیده می‌شوند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید