خرید بیمه شخص ثالث خودرو با ارزانترین قیمت بیمه باما

ت ـ در صورتي كه راننده مسبب، وسيله نقليه را سرقت كرده يا از مسروقه بودن آن، با خبر باشد. تبصره ـ مصاديق و عناوين تخلفات رانندگي واقعه ساز به موجب ماده (۷) قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي تصویب شده ۸ /۱۲ /۱۳۸۹ تعيين مي شود. در هر شکل تعداد جنين و اطفال زير دوسال داخل وسيله نقليه به ظرفيت مجاز ماشین اضافه مي شود. اما از نظر کارشناسی برهان پرطرفدار بودن همین بیمه، ناخواسته بودن آن است. در روند خرید کردن از سایت، خریدار در رخ تمایل می‌تونه مورد «ارسال نسخه فیزیکی» رو تعیین کنه. پس از باز‌نگری مدارک بوسیله کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

  • راننده مقصر ضروری هست زیر پوشش این بیمه قرار بگیرد تا هنگام وقوع حادثه‌، کمپانی بیمه خسارت وارد شده بر شخص ثالث را پرداخت کند.
  • در رخ حوادث سبب به فوت، ضرروزیان های مالی جبران ناپذیری به راننده مقصر وارد خواهد شد.
  • در صورتی که بیمه طومار شخص ثالث قبلی شما از شرکت دیگری خریداری شده، نگران سابقه بیمه خودرو خویش نباشید؛ چرا که در شکل تمدید بیمه نامه در بیمه سامان، سابقه تخفیفات گذشته عیناً به بیمه نامه نو منتقل می گردد.
  • اما به‌راستي بيمه فرد ثالث چه مواردي را پوشش مي‌دهد و علت نام‌گذاري اين بيمه چيست.
  • شركتهاي بيمه مكلفند ذخايرتأييدشده از سوي بيمه مركزي را در دفترها و صورتهاي مالي خود، طبق دستورالعمل بيمه مركزي تصویب كنند.
  • به تیتر مثال در حالتی‌که آبادی سال تخفیف عدم ضرروزیان مساوی 50% تخفیف به وسیله نقلیه جدیدی منتقل شود که دارای سابقه چهار سال (20% ) تخفیف عدم ضرر است ، در زمانه تمدید بیمه شخص ثالث وسیله نقلیه جدید فقط 50% تخفیف اعمال خواهد شد .

تبصره۴ـ درآمدهاي صندوق مشمول ماليات به نرخ صفر بوده و از هرگونه دلایل معاف است. همچنين صندوق از پرداخت هزينه هاي دادرسي و ورقه ها و حق الاجراء معاف مي باشد. تبصره۲ـ كليه درآمدهاي منابع مورد قضیه بندهاي (ث) و (ج) به محض به وقوع پیوستن به حساب درآمدهاي اختصاصي صندوق نزد بانک داري كل كشور واريز مي شود و صددرصد (۱۰۰%) آن به صندوق اختصاص مي يابد.
قبلاً هر تعداد سال تخفيف كه روي بيمه‌نامه قبلي‌تان نوشته شده بود به اضافه 1 مي‌كرديد (درصورتي‌كه بيمه قبلي‌تان يك‌ساله باشد و در اين مدت از آن به کار گیری نكرده باشيد) و به‌عنوان سال‌هاي تخفيف عدم ضرر تیتر مي‌كرديد. الآن براي محاسبه تخفيف عدم زیان اين بيمه بايد از درصد تخفيف بيمه‌نامه قبلي و حوادث راننده كه هر دو بر روي بيمه‌نامه قبلي درج شده هست استعمال كنيد. بنابراين موقع دريافت استعلام قيمت بيمه فرد ثالث به بيمه‌نامه قبلي خویش نگاه كنيد؛ در صورتی که % تخفيف ثالث 10 و درصد تخفيف حوادث راننده 5 باشد از همين عدد ها براي استعلام قيمت استعمال كنيد. در قدم بعدي اينكه در مدت بيمه‌نامه قبلي از آن استعمال كرديد يا خیر اهميت دارد.

بیمه نامه فرد ثالث

و اهمیت ارتقا دیه در سال های آتی ارزش اتومبیلهای گرانقیمت نیز به به عبارتی نسبت برای بیمه طومار ثالث کشور‌ایران ارتقاء می یابد. افزایش تعهد زیان مالی تا سقف ۱۸۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان قابلیت و امکان پذیر استتوصیه میکنیم که سازه به عارضه ها تحت سقف تعهد ضرروزیان مالی بیمه شخص ثالث خود را ارتقا دهید . فن بیمه؛ یک سامانه و اپلیکیشن استعلام بها ؛ خرید و ثبت نام بیمه می باشد. افراد دارای مراجعه به وب سایت بیمه و مهم جواب دادن به یکسری سوال بی آلایش میتوانند قیمت و کیفیت بیش از 10 کمپانی بیمه مورد تایید سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مقایسه کنند.
طبق قوانین جدید، کسانی که کارایی دارند دارای صحنه سازی و تقلب مبادرت به دریافت خسارت از شرکت بیمه کنند، به حبس تعزیری محکوم میگردند و ناچار به پرداخت دو برابر مبلغ اخذ شده از کمپانی بیمه هستند. مشخصات خودروی خویش اعم از گونه خودرو، سال ساخت، سوابق تخفیف عدم ضرر و سابقه بیمه پیشین خود را در فیلدهای مشخص و معلوم شده وارد نمایید. در صورتی که کمپانی بیمه شما امکان پرداخت زیان سیار داشته باشد، شما میتوانید خسارتهای ذیل را بدون مراجعه به مرکزها پرداخت ضرر و زیان در به عبارتی محل حادثه اخذ نمایید. چون بیمه شخص ثالث عقد اضطراری بوده و تاخیر پرداخت قسط منجر فسخ آن نمی‌شود. بر این مبنا شرکت‌های بیمه فقط مجاز هستند به میزان 2.5 درصد حق بیمه تخفیف ارائه نمایند. در واقع جریمه دیرکرد هر روز برابر هست اساسی حق‌بیمه کامل سوای تخفیف یک‌سال آن ماشین تقسیم بر 365 .
اگر صاحب خودرو به هر ادله بیمه‌نامه شخص ثالث نخریده باشد و یا از بیمه طومار قبلی‌اش حتی یک روز پیشین باشد، بصورت روز شمار هم اندازه حق بیمه مشمول جریمه خواهد بود. پیش از به کارگیری از هر وسیله نقلیه موتوری، اول بیمه نامه مسئولیت فرد ثالث آن را بازبینی نمایید تا از دارای آن به جهت پوشش ضرروزیان جانی و مالی حوادث احتمالی مطمئن شوید. همانطوری که گفته شد،راننده خودروی مقصر،جزء افراد ثالث نمی باشد اما خسارتهای بدنی وارده به راننده ی مقصر واقعه اهمیت پرداخت حق بیمه جداگانه مطابق اساسی موقعیت بیمه طومار حوادث ، قابل بیمه شدن می باشد.
عمومی
طبق قانون ، بیمه فرد ثالث یک بیمه طومار ناخواسته هست ، بنابراین همه مالکان خودروها می بایست بیمه شخص ثالث را خریداری نمایند و در صورتی که افراد در خریداری و تمدید بیمه شخص ثالث کوتاهی یا قانون شکنی نمایند ، شامل جریمه خواهند شد . جریمه ای که برای بیمه فرد ثالث در لحاظ گرفته می شود به رخ روز شمار بوده و حداکثر به اندازه حق بیمه یک سال می باشد ، براین اساس هر روزی که از نقطه نهایی معتبر بیمه ثالث کشور ایران بگذرد ، جریمه آن به تعداد روزهای گذشته سنگین تر خواهد شد. برخلاف تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث، جریمه دیرکرد موجب افزایش نرخ بیمه ثالث جمهوری اسلامی ایران می‌شود. همان‌طور که اشاره کردیم بیمه ثالث به جهت همگی دارندگان وسایل نقلیه ناخواسته است.
تبصره۷ـ دولت مي تواند در میزان دارایی هاي سنواتي بخشي از درآمدهاي ناشي از فروش حاملهاي انرژي را به صندوق اختصاص دهد. در رخ تصويب به تناسب سهم صندوق از محل فروش بيمه نامه مورد قضیه بند (الف) اين ماده كاهش پيدا مي كند. تبصره۴ـ شركتهاي بيمه مي توانند تا دو و نيم درصد (۵/ ۲%) كمتر از نرخهاي مصوب شوراي عالي بيمه را ملاك کار خویش قرار دهند.
با اعتنا به موقعیت فوق، صاحب ماشین گرانقیمت می تواند مابقی زیان خود را از طرز بیمه بدنه خویش تأمین نماید. به این خاطر مدیر تمام بیمه مرکزی به تمامی مالکان ماشین های گرانقیمت سفارش می نماید که حتماً خودروی خود را پایین پوشش تام بیمه بدنه قرار دهند. از به عبارتی بیمه شخص ثالت لحظه ای که اشخاص سوار خودرو شده اند و تا لحظه ای که از ماشین پیدا نشده اند، زیر پوشش بیمه سرنشین قرار می گیرند. در اولی قدم به همین می‌پردازیم که نرخ بیمه ثالث جمهوری اسلامی ایران بر چه اهمیت تعیین می‌گردد و بعد از آن به دست اندرکاران مؤثر بر ارزش آخری خوا‌هیم پرداخت.

هرنوع آسیب جسمی که به وسیله خودرو بیمه شده به افراد ثالث وارد شود و یا منجر فوت اشخاص شود

مطابق قانون نو بیمه شخص ثالث، نرخ حق بیمه نامه ماشین به جهت افراد باسابقه رانندگی پرخطر و با نمره منفی بالا حیاتی اشخاصی که سابقه تخلف و نمره منفی پاره ای دارند، تفاوت دارد. قطعاً هزینه حق بیمه اشخاص باسابقه رانندگی خطر آفرین به برهان احتمال بالای ریسک تصادف و بروز ضرروزیان فراتر است. بیمه فرد ثالث وسیله نقلیه بایستی بتواند در هر روزگار در بخش “خسارت بدنی” حداقل، دیه یک شخص مسلمان در ماههای حرام و در بخش “خسارت مالی” حداقل، مساوی دو و نیم % تعهدات بدنی را جبران نماید. در قوانین مرز و بوم ذکر شده می باشد که تمامی وسایل نقلیه بایستی از بیمه نامه فرد ثالث برخوردار بوده و عدم وجود آن نشانه عدم رعایت قانون می باشد که دانسیته شناخته می شود. در کنار قوانینی که به جهت همین بیمه نامه وضع شده می باشد شرایطی به جهت استعمال از آن وجود داراست که می بایست به آن ها اعتنا داشت به همین منظور همین مقاله دارای هدف تحلیل شرایط بیمه شخص ثالث تدوین کردن شده است. حیاتی همین احتساب، کمینه پوشش دهی مالی بر شالوده نرخ سال 96 برابر دارای 7 میلیون تومان می باشد که پایه حق بیمه شخص ثالث است.

آیا ممکن هست قرارداد بیمه شخص ثالث فسخ شود؟

خودرو از همان نوع به این معنی که چنانچه بیمه‌نامه به جهت ماشین ۴ سیلندر بوده، آن را مجدداً به ماشین ۴ سیلندر منتقل کند؛ درصورتیکه اتومبیل پیشین ۶ سیلندر بوده آن را به ماشین ۶ سیلندر دیگری منتقل کند. در حوادث رانندگی باعث به صدمات بدنی غیر از فوت، بیمه گر موظف است پس از دریافت گزارش پلیس، فورا دست‌کم ۵۰ % از دیه تقریبی را به ضرر و زیان دیده پرداخت کند و باقی باقی‌مانده آن را پس از معین شدن مقدار قطعی دیه بپردازد. در حوادث رانندگی باعث به فوت، کمپانی های بیمه می توانند در شکل توافق دارای راننده مسبب واقعه و ورثه متوفی، بدون نیاز به رأی مراجع قضائی، دیه و دیگر ضرر و زیان های بدنی وارده را پرداخت نمایند. برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث نیاز دارید اطلاعات، وضعیت و نرخ‌های تمام شرکت‌های بیمه را در کنار یکدیگر ملاحظه کنید و بر مبنا نیازها و الویت‌های خویش مقایسه کنید. مرکز مشاوره و گزینش بیمه بیمه کامل به شما امداد مینماید اهمیت چند مرحله بی آلایش و وارد کردن مشخصات خودروی خویش بدون هیچ زحمتی نرخ و شرایط برگزیدگان شرکت‌های بیمه را در کنار نیز ملاحظه کنید و بهترین تعیین را داشته باشید.
در سال‌های پیشین بیمه‌گذارانی که سررسید بیمه‌نامه‌ شان شروع سال خورشیدی نبود، مهم اعلام نرخ تازه حق‌بیمه از جانب بیمه مرکزی، موظف بودند مابه‌التفاوت حق‌بیمه را از شیوه الحاقیه بپردازند تا بتوانند دست‌کم میزان پوشش مالی را برای بیمه‌نامه خویش تهیه کنند. خوشبختانه در سال 96 الحاقیه حذف شده هست و در شکل بروز حادثه، مابه‌التفاوت مبلغ ضرر و زیان ناشی از افزایش نرخ دیه و حق‌بیمه به وسیله صندوق خسارات بدنی پرداخته می گردد و بیمه‌گذاران دیگر نگران خرید کردن الحاقیه نخواهند بود. همان‌طور که اشاره کردیم، در شروع هر سال بیمه مرکزی دست کم و حداکثر حق‌بیمه را طی بخشنامه‌ای به شرکت‌‌های بیمه ابلاغ می‌کند. بر شالوده این بخشنامه شرکت‌‌های بیمه، مبلغی را که برایشان مناسب می باشد به عنوان حق‌بیمه به متقاضیان بیمه فرد ثالث اعلام کنند. گوناگون بودن ارزش حق‌بیمه ‌شخص ثالث در بین شرکت‌‌های بیمه هم به همین علت است.

مدت بیمه نامه

راه اولیه همین هست که به صورت حضوری به تمامی شعب فروش بیمه مراجعه و مشخصات خودروی خود را ارائه نمایید و از ارزش آن کمپانی بیمه آگاه شوید. دارای مراجعه به همین وب سایت و وارد نمودن مشخصات خودروی خویش میتوانید ارزش بیمه فرد ثالث را از یک سری شرکت بیمه اعتبار استعلام بگیرید و پس از تحلیل و گزینش معیارهای مورد نیازتان بیمه را خریداری نمایید. اساسی افزایش دیده گیر خودرو‌ها در تراز شهر و زندگی ماشینی دیگر نیازی نمی باشد برای هر کاری به محل گزینه لحاظ مراجعه کنیم. صنعت بیمه هم همچون سایر کسب و کار‌ها به سمت خرید و فروش الکترونیکی پیش رفته است. بر همین مبنا خرید آنلاین بیمه شخص ثالث در کنار شیوه سنتی یک سری سالی است که متداول شده است. در شرایطی مانند شیوع ویروس کرونا دیگر نیازی به خروج از خانه برای تمدید بیمه نامه وجود ندارد.
حضور طرفین رخداد ( راننده مقصر و زیاندیده به همراه اتومبیل ) در محل شعب خسارتی بیمه سینا الزامی می باشد . در برخی مواقع هم کمپانی بیمه اهمیت اعتنا به زیان تخمینی به وسیله کارشناس بیمه قبل از رای دادگاه پیش‌پرداختی را انجام می‌دهد. به صورت معمول کمپانی بیمه به محض اعلام رای دادگاه مکلف به پرداخت دیه است. بر اساس ضابطه جدید از ابتدای سال 97 کوپن بیمه‌نامه کاغذی حذف شده هست و به زودی به جای بیمه‌نامه، کارت هوشمندی صادر می شود که اصلی QR کد میباشد و تمام سوابق و اطلاعات بیمه‌نامه از همین روش در دسترس خواهد بود. بیمه ثالث پاسارگاد خسارات منحصر به فرد و مربوط به جراحت جانی و صدمات وارده به جسم آدمی هست را جبران می نماید. طرفین رخداد اختلافی وجود نداشته باشد، حداکثر تا سقف تعهدات مالی اجباری مندرج در همین ضابطه سوای أخذ گزارش مقامات انتظامی پرداخت می‌نماید.
خسارات ناشي از حوادثي كه در خارج از كشور رخداد مي‌افتد مگر اينكه توافقي بين بيمه‌گر و بيمه‌گذار در اين مورد قضیه شده باشد. کليه حقوق و دستمزد مادی و معنوی اين وبسايت، متعلق به کمپانی بیمه پاسارگاد میباشد و هرگونه کپی ‌برداری از مطالب اين وبسايت، برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است. وسیله نقلیه زمینی به هر مدل وسیله نقلیه حمل و نقل اطلاق میگردد که با قدرت موتوری بر روی جاده و یا این که ریل حرکت می‌کند نظیر گونه های ماشین سواری، وانت، کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس، موتورسیکلت، ماشین‌آلات راهسازی و کشاورزی و نیز قطارهای راه‌آهن.

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

پس در صورتی که راننده بیمه گذار قصد فروش ماشین داشته باشد م یتواند تخفیفات عدم ضرر بیمه نامه را به خودروی تازه یا یکی از قوم رتبه اولیه مثل (پدر، مادر، همسر و فرزند) انتقال دهد. دستکم پوشش مالی سایت منبع که در سال 1401 بوسیله بیمه مرکزی گزینش شده است، 20 میلیون و حداکثر پوشش مالی در بخش اعظم شرکت‌های بیمه 400 میلیون تومان هست بعضی شرکت‌های بیمه‌گر مانند بیمه فرد ثالث کشور‌ایران حداکثر پوشش مالی بیمه فرد ثالث را 400 میلیون تومان اعلام کرده اند. همانطور که در وب سایت بیمه داتکام هم نقل شده است، خریداری بیمه ی فرد ثالث ناخواسته هست و کل وسایل نقلیه می بایست همین بیمه نامه را خریداری کنند. از طرفی‌ برای از در میان بردن نگرانی‌هایی که در جبران هزینه‌های تصادف‌ها ایجاد ‌می‌شود، خرید کردن بیمه فرد ثالث یک عدد از روش‌های منطقی هست زیرا خطرات و جبران خسارت‌ها را به بیمه‌گرمنتقل خواهید کرد.
پوشش های بیمه فرد ثالث به سه جور خسارات جانی، پوشش حوادث راننده و خسارات مالی تقسیم بندی می شود. نمايندگي بيمه تعداد كوپن‌ها و تخفيف عدم زیان و مشخصات ديگر بيمه‌نامه قبلي را استعلام مي‌كند و در گواهي بيمه شخص ثالث درج مي‌كند. در صورتي‌كه بعد ها فرد در واقعه رانندگي در گیر ضرروزیان شود الحاقيه‌اي مبني بر استفاده از بيمه شخص ثالث و از بين رفتن تخفيف عدم ضرر ضميمه گواهي بيمه خواهد شد.صدور گواهي بيمه فرد ثالث رايگان است. شما اصلی مراجعه به کاغذ استعلام ارزش بیمه فرد ثالث می توانید اساسی تعیین فاکتورهای گفته شده، هزینه حق بیمه فرد ثالث خویش را چک کنید. در شکل شناسایی خودروی فاقد بیمه شخص ثالث بوسیله پلیس، خودرو متوقف شده و به پارکینگ منتقل خواهد شد. در همین وضعیت بایستی بیمه خود را تمدید کنید و جریمه دیرکرد و هزینه پارکینگ را نیز بپردازید. بیمه دات کام یکی از از سامانه‌های استعلام، مقایسه و خرید کردن گونه های بیمه است که در کوتاه‌ترین روزگار بیمه طومار شما را درب منزل تحویل ‌می‌دهد. هر دسته صدمه و زیانی که در اثر حوادث مشمول بیمه به بدن انسان وارد شود و به نقص کاربر و از فعالیت افتادگی و یا فوت شخص (دیه) منجر گردد. بله ، در صورتیکه مشتری بیمه فرد ثالت وسیله نقلیه ، همسر ، فرزند و یا یکی از والدین فروشنده باشد در رخ تمایل فروشنده همگی تخفیف ها به مشتری منتقل خواهد شد . کمپانی ها در رخ فروش وسیله نقلیه میتوانند تخفیف های وسیله نقلیه فروخته شده را به وسیله نقلیه دیگری که متعلق به به عبارتی کمپانی و از به عبارتی دسته باشد منتقل نمایند .
الف) پس از وارد نمودن مشخصات اتومبیل در کادرهای معین، به استعلام قیمت بیمه شخص ثالث از شرکت‌های مختلف ارایه‌دهنده بیمه فرد ثالث بپردازید.به عنوان مثال، می‌توان به بیمه شخص ثالث آسیا و بیمه فرد ثالث کشور ایران اشاره کرد. بیمه‌بازار در زمینه صادر شدن بیمه فرد ثالث اصلی «تمامی شرکت‌های بیمه» همکاری دارد. شما در بیمه‌بازار می‌توانید برای خرید بیمه فرد ثالث از تخفیف‌ استعمال نمایید و هزینه را به صورت قسطی بپردازید. از گزاره تغییرات مثبتی که در صنعت بیمه شکل دیتا است، آنلاین شدن فرآیند خرید، صادر شدن و پرداخت ضرر و زیان بیمه و حذف نسخه فیزیکی بیمه‌نامه است. در همین راستا، بیمه‌نامه‌های سنتی فرد ثالث از سال 99 به فولدر پی دی اف حساس QR کد تبدیل شده‌اند که مالکان ماشین می‌توانند پرینت این فولدر یا فقط کد یکتای ذکر شده در بیمه‌نامه را به‌همراه خویش داشته باشند. اهمیت اعتنا به تخفیف‌هایی که برای تشویق راننده‌ها در لحاظ گرفته ‌می‌شود بهتر میباشد که برای تمدید بیمه طومار خود مبادرت کرد تا در شکل پیدایش رخداد بار سنگین جبران هزینه‌ها از روی دوش راننده مقصر برداشته شود.

جزییات برقراری بیمه فرد ثالث و بدنه اتومبیل جانبازان به رخ اقساطی

افراد در وب تارنما بیمه پس از باز‌نگری می توانند به خرید بیمه مورد نظر خویش مبادرت کنند و اصلی مسافت یک‌سری روز در محل تحویل بگیرند. در صورتی که یادتان باشد، خردادماه ۹۸ بود که دیوان عدالت اداری، فرمول جنجالی شورای خوب بیمه درباره چگونگی چک کردن پرداخت ضرر به ماشینهای گران ارزش را فسخ کرد. البته حال باخبر شده‌ایم که شورای عالی بیمه، همین فرمول را اصلاح کرده و اهمیت تایید ریس کل بیمه مرکزی، دوباره آنرا به شرکت‌های بیمه بیان کرده است.
بهترين روزگار براي تمديد بيمه فرد ثالث يك هفته قبل از اتمام تاريخ اعتبار بيمه‌نامه است. تمديد بيمه زودتر از يك هفته باقی‌مانده به تاريخ سررسيد نيز صرفه اقتصادي ندارد. در صورتی‌ که راننده‌­ی مسبب حادثه، فاقد گواهینامه­‌ی رانندگی باشد یا این که گواهینامه­‌ی او متناسب حیاتی مدل وسیله نقلیه نباشد. در حوادث سبب به فوت یا جرح که علت رخداد یک عدد از تخلفات حادثه‌ساز باشد در اولی حادثه 2.5%، در دومی حادثه 5% و در حوادث بعدی 10% خسارت پرداختی (مجموع خسارت­‌های ثالثِ مالی، بدنی و جانی) از مسبب حادثه بازیافت می­‌گردد. محاسبه نرخ حق بیمه شش ماهه نصف مبلغ سالانه وجود ندارد و خرید یک بیمه طومار سالانه به نفع شما است. ماده۴۹ـ مراجع قضائي مكلفند در دعاوي مربوط به حوادث رانندگي، در شکل وجود بيمه نامه دارای و مكفي و احراز اصالت آن، صرفاً متناسب اصلی جنبه عمومي حجمی براي راننده مسبب حادثه قرار تأمين صادر كنند.
در رخ نداشتن بیمه فرد ثالث در حوادث، درصورتیکه صاحب و مالک ماشین مقصر باشد، می‌بایست تمامی هزینه‌ها را شخصا بپردازد. در شکل بروز حوادث منجر به فوت یا این که خسارات بدنی دیگر، خسارت‌های مالی جبران‌ ناپذیری برای راننده مقصر در پی خواهد داشت. از مزایای این ضابطه جدید می‌توان به افزایش خودکار مقدار تعهدات شرکت‌‌های بیمه در رخ افزایش نرخ دیه اشاره کرد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید