دیزل ژنراتور شرکت عارف دیزل پارس * فروش دیزل ژنراتور *قیمت دیزل ژنراتور * دیزل ژنراتورشرکت بازرگانی عارف دیزل پارس شرکت بازرگانی عارف دیزل پارس ، واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور موتور برق و سایر دستگاه های صنعتی و کشاورزی ، واردات دیزل ژنراتور ، فروش دیزل ژنراتور ، نمایندگی دیزل ژنراتور ، گارانتی دیزل ژنراتور ، خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور ، موتور دیزل ، ژنراتور ، موتور برق ، ژنراتور برق ، دیزل ژنراتور دست دوم ، دیزل ژنراتور ایرانی ، لیست قیمت دیزل ژنراتور ، کارگاه کوپله کاری دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور ولوو پنتا آلمانی اصلی ، دیزل ژنراتور پرکینز انگلیسی اصلی ، دیزل ژنراتور ولوو پنتا سوئدی اصلی ، دیزل ژنراتور پرکینز موتورسازان ایرانی ، دیزل ژنراتور کامینز کمنز آمریکا انگلیس چین ، دیزل ژنراتور دویتس آلمان ، دیزل ژنراتور دویتس چین ، دیزل ژنراتور چینی ، دیزل ژنراتور فاو فا ، دیزل ژنراتور اویکو ، نمایندگی فروش دیزل ژنراتور ولوو پرکینز کامینز دویتس فاو اویکو استمفورد مکالته لینز ، ژنراتور استمفورد انگلیسی اصلی ، ژنراتور استمفورد پپاور چین ، ژنراتور مکالته ایتالیایی اصلی ، ژنراتور لینز ایتالیایی اصلی ، ژنراتور لروی سومر فرانسه ، ژنراتور مارلی ، نمایندگی انحصاری دیزل ژنراتور موتور برق ولوو کامینز پرکینز دویتس مکالته لینز ، محاسبه مصرف سوخت دیزل ژنراتور ، محاسبه توان مصرفی دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور کوپله فابریک ، دیزل ژنراتور کوپله ایران ، دیزل ژنراتور کوپله شده ، دیزل ژنراتور کوپله عارف دیزل پارس ، لیست قیمت دیزل ژنراتور موتور برق ، نمایندگی انحصاری دیزل ژنراتور کوپله فابریک و کوپله ایران ، دیزل ژنراتور چیست ، کاربرد دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور دست دوم ، موتور برق ، دیزل ژنراتور برق اضطراری ، موتور برق اضطراری ، ژنراتور کم صدا ، ژنراتور بی صدا ، ژنراتور بدون سوخت ، دیزل ژنراتور کم صدا ، دیزل ژنراتور بی صدا ، موتور برق سایلنت ، دیزل ژنراتور سایلنت ، کانوپی سوپر سایلنت ، کانوپی سایلنت ، لوازم یدکی دیزل ژنراتور ، لوازم جانبی دیزل ژنراتور ، شاسی تریلر دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور تائید آتش نشانی ، برق اضطراری ساختمان ، تابلو اتوماتیک چنج اور ، تابلو سنکرون ، تابلو پارالل ، مکانیک دیزل ژنراتور ، دیزل ژنراتور های پرتابل و چرخدار ، برق اضطراری ساختمان

یک حرفه خنک کننده با شتاب متغیر الکتریکی جریان خنک کننده را طبق دارای نیازهای مختص موتور تنظیم می کند. ممکن می باشد بی آلایش به لحاظ برسد، اما این مهندسی چیزی می باشد که ژنراتورهای QAC را مختلفی می کند. در صورت به کارگیری مستمر و کارگزاشتن نحوه احتراق موتور دیزل در ارتفاعی بیش 600 متر مصرف سوخت و همچنین آلایندگی موتور ارتقا خواهد یافت. ۱- برای دیزل ژنراتور دایم فعالیت معمولا برند های اروپایی همچون ولوو ، ایوکو ، پرکینز و برند های آمریکایی همچئن کارتپیلار ، جی ام و مارک های چینی همانند لوول مطلوب است . قیمت دیزل ژنراتور حساس اعتنا به اقتدار آن متفاوت می باشد ، و به برهان ثابت نبودن قیمت ارز نمیتوان لیست قیمت آن را به شکل همیشگی اعلام کرد. معمولی ترین تعریف دیزل ژنراتور این هست گازوئیل را به الکتریسیته تبدیل می‌نماید به این معنی که در صورتی که به این دستگاه سوخت گازوئیل بدهید در خروجی به شما برق میدهد.

  • پس اکثر اوقات به زمان ضمانت اضافی نیاز است ، علی الخصوص در آیتم ژنراتورهای تبارک تر.
  • دستگاه های ساخت الکتریسیته بر شالوده گنجایش ساخت نرمال تا ماکزیمم و بر شالوده اقتدار تولیدی و به کیلووات طبقه بندی و نامگذاری شده و حیاتی اعتنا به جور مصرف آن به جهت ساخت برق دائمی یا این که لازم انتخاب می شوند.
  • ژنراتور اصلی کاربری پرایم می‌تواند 90 درصد قدرت نامی خود را ارایه دهند.
  • قبل از استعلام بها دیزل ژنراتور و خرید کردن دیزل ژنراتور مهم پشتیبان‌های آبیاران تماس بگیرید.
  • منظور تأمین الکتریسیته لازم قطعاً می بایست گزینه مطالعه قرار گیرند.

در مواقع خرابی تعمیرات آن تخصصی خیس نسبت به یک موتور دیزلی می باشد. کل متعلقات یک ژنراتور همانند موتور و ژنراتور و باطری بر بر روی همین دستگاه قرار میگیرند. پس از شناخت مختصر حیاتی مفهوم کوپله دیزل ژنراتور نوبت به دیزل ژنراتور کوپله فابریک می رسد. همانطور که اشاره شد موتور دیزل و ژنراتور برای کل پکیجرها در تمام نقاط دنیا یکسان است. به شرکتهایی که دیزل ژنراتور را کوپله میکنند در اصطلاح پکیجر دیزل ژنراتور هم گفته می شود.
دیزل ژنراتورها به تیتر مبداء جایگزینی به مراد به کار گیری در هنگام قطع الکتریسیته و یا این که نبود جریان الکتریسیته امروزه بیش از پیش نیز در مصارف خانگی و نیز در مصارف صنعتی حیاتی پیدا کرده‌اند. دیزل ژنراتور که به تیتر جِن سِت دیزل شناخته می‌گردد ترکیبی از یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی برای ایجاد انرژی الکتریکی میباشد. دیزل ژنراتور بر اساس موردها کاربرد رتبه‌بندی‌های متفاوتی دارند و چهار رتبه بندی حیاتی وجود دارد. شرایط آماده‌به کار لازم و توان روزگار محدود برای موارد آماده به کار، برق مستمر و اقتدار رتبه اولیه زمانی که به‌عنوان منبع حیاتی الکتریسیته به کارگیری می‌شود. این معمولا یک موتور دیزلی هست که دقیقاً نظیر آن که در یک وسیله نقلیه بزرگ هر چه مبداء انرژی مکانیکی بزرگ‌تر باشد، اقتدار الکتریکی بیشتری می‌تواند از «انتهای دیگر» خارج شود، کار می‌کند. همین ژنراتور انرژی مکانیکی (حرکت) را به برق تبدیل میکند و آن را از طریق کابل‌های برق سوق‌دهی می‌کند.

موفقیت ایجاد کنندگان گرانول پی وی سی درعرصه خارجی

به گزارش این سایت های لازم در جاهای مانند بیمارستان ها،کارخانه جات، هتل ها، داروخانه ها، اتش نشانی، ساختمان های اداری و مسکونی، مرغداری، رشد ماهی، گاوداری، فروشگاهای زنجیره ای و …. که مهم انقطاع شدن الکتریسیته شهری میتوانند دچار ضرر متعددی شوند کاربرد دارد. ژنراتورهای اصلی ایجاد برق معمولا در صنایعی نظیر استخراج معادن و استخراج روغن در بخش ها دور افتاده ای که تحت پوشش شبکه الکتریسیته فقیرنشین نیستند، استفاده می شوند. کمپانی بینش ابتکار خاورمیانه طیف کاملی از خدمات را برای کارگزاری دیزل بر روی شاسی استاندارد و همینطور ایجاد شاسی به سفارش خریدار ارائه می دهد.
با موتورهای دیزل ژنراتور ولوو پنتا، در ثانیه‌ای که دستگاه را راه اندازی می‌کنید، به قدرت خروجی کامل دسترسی خواهید داشت. واضح میباشد که دارای کارکردن دیزل ژنراتورها دمای آن ها افزایش میابد و موضوع این میباشد که همین ارتقا دما منجر افزایش مقدار مصرف سوخت می شود. دیزل ژنراتور ولوو پنتا در کلیه گونه موقعیت آب و هوایی، حتی آب و هوای خیلی مشقت بار قابل استفاده است و این انعطاف پذیری دیزل ژنراتورهای ولووپنتا برای پیمانکارانی که در سراسر کشور‌ایران اهمیت گونه های گوناگون آب و هوائی پروژه دارا‌هستند یک مزیت اقتصادی میباشد. اصلی دارا بودن گونه های ژنراتور در قدرتهای متوسط، مگاواتی و نیروی کارشناس (تعمیرگاه و انبار) تامین و تولید برق در کل نقاط کشور‌ایران برای مشتریان گرامی فراهم می باشد. سرویس های همین کمپانی علاوه بر موردها ذکر شده در بالا شامل ایجاد الکتریسیته حتمی و دائم در پروژه های شهری، صنعتی و عمرانی و اجاره دیزل ژنراتور نیز هست. بارزترین نصیب همین بخش، مخزن هست که سوخت ضروری را برای حداقل ۶ تا ۸ ساعت کار نگهداری می‌کند.
عمومی
مشتری مهم دانلود و مطالعه کاتالوگ به مهربانی می‌تواند حساس ویژگی‌های مدل‌های متعدد ژنراتورهای دیزلی کامینز آشنا شود و مهم دانایی کامل برای خرید دسته مورد لحاظ مبادرت کند. کامینز نام یکی دیگر از شرکت های اعتبار میباشد که در آمریکا واقع شده و علاوه بر محصولاتی از قبیل سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه های در اختیار گرفتن اقتدار و… دیزل ژنراتور نیز تولید می کند. دیزل ژنراتورهای ایجاد شده در همین کمپانی رنج قدرتی بین ۱۰ تا ۳۰۰۰ kVA دارند؛ براین اساس دیزل ژنراتورهای این شرکت به جهت به کار گیری از محیط های تماما صنعتی پیشنهاد می شوند. دیدنی می باشد بدانید تعداد نمایندگی های همین کمپانی در جهان بسیار بسیار می باشد و حتی به ۶۰۰۰ عدد می رسد. دیزل ژنراتورهای برند کامینز مزایای فراوانی به مشتریان ارائه می دهند.
موتورهای آیتم استفاده در این جور از تامین کننده های الکتریسیته لازم حساس شفت می باشند. شفت اهمیت انرژی حرارتی ساخت شده از سوختن گازوئیل آغاز به حرکت می کند. در وضعیت کلی دیزل ژنراتورها به علت مواد خاصی که از آن ساخته می شوند و معمولی تر بودن فرآیند ایجاد و همینطور بی آلایش تر بودن و نماید فعالیت خیس بودن قطعاتشان، کمتر مبتلا خستگی می شوند. در صورتی که در ژنراتورهای گازی هزینه اولیه تهیه و تنظیم بسیار بخش اعظم بوده و تنها مزیت آن از حیث اقتصادی به جهت مصرف کننده، تامین آسان تر سوخت آن است. در این موقعیت دیزل ژنراتور لازم به عنوان پشتیبان وارد مدار شده و به طور موقت و اصلی حداکثر توان، الکتریسیته آیتم نیاز سیستم را تامین خواهد کرد مانند تامین برق حتمی بخشها مسکونی و بیمارستان ها. موتورهای دیزل به دلیل استهلاک کمتر و قدرت اکثر در نیروگاه های ساخت متفرق برق توسط ژنراتورها نیز مورد استفاده هستند .
پرکینز از سال ۱۹۷۰ مبادرت به همکاری اساسی شرکت کاترپیلار نموده میباشد و در حال حاضر همین دو برند کلیدی تفکیک بازار هدف خود در بعضی از موارد محصولاتی را به جهت یکدیگر ساخت میکنند. موتورهای تولیدی کمپانی پرکینز در سه گونه موتورهای دیزلی صنعتی به جهت اتومبیل آلات صنعتی،موتورهای دیزلی دریایی و موتورهای تولید توان (به رخ دیزلی و گازسوز) از ۱۱ اسب بخار تا ۲۸۰۰ اسب بخار به جهت ژنراتورهای مولد برق تقسیم میشوند. همین موتور در گنجایش های گوناگون از قدرت ۱۰ کاوا تا بالای ۲۵۰۰ کاوا در دیزل های ۳،۴،۶،۸و ۱۲ سیلندر ایجاد میگردد. از مزیتهای موتور های دیزلی شرکت پرکینز می توان به ارتفاع عمر بالا، راندمان بالا ،راحتی در حمل نقل، کارگزاشتن و راه و روش اندازی ،دارا بودن لوازم یدکی و … اسم برد.

موتور ژنراتور دیزل (لیلاند – استانفورد)

شرکت اسپادانا صنعت اهمیت داشتن تيم مجرب و اساسی داشتن تجهيزات به روز ديزل ژنراتور را کلیدی بهترين کيفيت و حساس نازل ترين قيمت ارائه مي نمايد. متاع صنعتی همواره تلاش داشته است که اهمیت مشاوره ظریف و راهنمایی درست بهترین گزینه را به مشتریان توصیه داده و در کمترین زمانه ممکن مشاوره فنی و مالی را به جهت شما ارسال کند. دو تراز با برای تبدیل انرژی فسیلی به الکتریکی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد. بهترین شیوه خدمت و مراقبت ژنراتور ها پیروی از برنامه حفظ پایه گذاری کردن شده توسط سازنده ژنراتور می­‌باشد. ۸) در ژنراتور های سه فاز از بارگیری و فشار بر روی یک فاز پرهیز شود و تقسیم بار بر روی سه فاز رخ گیرد. سوخت دیزل ارزان تر از بنزین هست به این مضمون‌ که کارکرد آنان مناسب تر است.
اگر به دنبال کمتر هزینه های خود میباشید می توانید مبادرت به خرید کردن دیزل ژنراتور دست دوم کنید. در همین نوشته شما را اصلی دیژل ژنراتور چیست و چه کاربردی دارد، اجزای و سوخت دیزل ژنراتور چیست، آشنا کردیم. براین اساس در موتور ژنراتور مراد از ژنراتور، ایجاد کننده می باشد و موتور که به آن پیشران یا محرک گفته می شود دستگاهی هست که انرژی را به جهت به فعالیت انداختن وسایل نقلیه، دستگاههای دیگر، یا این که ایجاد برق به فعالیت مکانیکی تبدیل می کند.
همچنین یک اتصال سرریز وجود خواهد داشت که اطمینان حاصل مینماید که چنانچه مخزن بیش از حد لبریز شود، سوخت از کانال خارج می گردد و به آسانی روی سطح موتور یا این که دینام پاشیده نمی‌شود. ژنراتور 1500 بدور پرمصرف‌ ترین نوع دیزل ژنراتور به‌حساب می‌آید و از یک سیلندر تا 16 سیلندر قابل ساخت میباشد که بسته به سایز ژنراتور متفاوت خواهد بود. موتورهای دیزل در صنعت حیاتی دورهای استاندارد که رایج هستند عمل می‌کنند. این دورها عبارت‌اند از 1500 و 3000 بدور در دقیقه که بسته به جور ژنراتور به دور آن نیز گوناگون خواهد بود. هر دیزل ژنراتور از 4 کاربر اهمیت و حساس تشکیل‌ شده میباشد که در ادامه به توضیح همین 4 بخش خواهیم پرداخت و مشخصات هر یک را تفسیر خوا‌هیم داد. گازوئیل نسبت به سایر منابع سوخت نظیر بنزین یا گاز طبیعی کمتر قابل اشتعال است.
لوله های باطن صدا خفه کن به دو رخ جریان معکوس و مستقیم یا این که یکسره وجود دارند. لوله های رخنه دار داخل صدا خفه کن به تعداد متعددی موجود دارا‌هستند تا مرحله بیشتری را برای صدا گیری ایجاد کنند. در بعضی صدا خفه کن ها داخل انبار اگزوز از مواد نسوز هم پر می گردد. در بعضا موتور های پهناور و سنگین، معمولاً از دو المنت یا این که صافی استعمال می شود. المنت دومین کوچکتر بوده و به عنوان عضو ایمنی و تکمیلی استعمال می شود.

دیزل ژنراتور بنز OM357TAGE (ایرانی) اقتدار 300kVA ارزش $

۱) روغن هر ۱۲۰ ساعت اهمیت توجه به میزان مرغوب بودن آن ردوبدل شود و فیلترهای روغن و گازوئیل هم می بایست ردوبدل گردد. ۴) برسی گازوئیل و ترجیحاً پمپ نمودن بوسیله پمپ دستی (هواگیری) و مشاهده کیفیت گازوئیل که دارای آلودگی به آب و ذرات نباشد. به وظایف تعمیر و محافظت خویش ادامه بدهید و به تعمیرات سریعاً رسیدگی کنید، ژنراتور شما به جهت سال های آینده فعالیت خواهد کرد. بدون شک گزارشی از همین بازرسی ها داشته باشید تا در رخ لزوم بتوانید به آن مراجعه کنید. قدرت موتور، حداکثر قدرت موتور، حجم و تعداد سیلندرها از ویژگیهای گزینش کننده ظاهر دیزل ژنراتور هستند.
همچنین خویش سوخت هم مهم ناخالصی ها و مواد مضاعف کوچک میکروسکوپی است. اندازه این مواد ممکن است به حدی ریز و کوچک باشد که دارای چشم چشم نشوند. همچنین ورود آب هم به همین قسمت ها موجب زنگ زدگی و فرسایش قطعات ظریف سیستم سوخت رسانی خواهد شد. وجود آب و ناخالصی ها در سوخت منجر نامنظم فعالیت کردن موتور، تکثیر دود از اگزوز و کمتر توان موتور هم می شوند. به کار گیری از دیزل ژنراتور های ضروری در همه مرکز ها بهداشتی پزشکی امری اجتناب ناپذیر است.
فیلترها اشکال متفاوتی دارند، شامل فیلتر سوخت، فیلتر آب و فیلتر هوا و فیلتر آبگیر گازوئیل می‌باشند. به جهت بهبود عملکرد دستگاه هر چندین وقت یکبار (باتوجه به جور فیلتر و ساعت ها مندرج در جدول سرویس حفظ )باید برای بده بستان فیلترها مبادرت گردد. در بازار دیزل ژنراتور کشور ایران هر دستگاه دیزل ژنراتوری که عمل کوپله آن بیرون از میهن انجام شده باشددیزل ژنراتورکوپله فابریک می نامند.

انواع مولدها[ویرایش]

۳۰۰ تا تا بخش اعظم از 8000 kVA گستره‌ای هست که می‌توان در آن بهترین دیزل ژنراتور کاترپیلار را یافت. از دیزل ژنراتور برای ایجاد برق در مکان‌های به دور افتاده استفاده می‌شود. مرکز ها نظامی و بیمارستان‌ها از جمله بخش‌هایی هستند که تقریباً همگی به یک یا این که یک‌سری دیزل ژنراتور مجهزند. صرفا عیب واقعی خرید کردن یک ژنراتور دست دوم همین میباشد که به وسیله شخصی دیگر گزینه استفاده قرار گرفته‌است. از این رو، باید به حالت فعلی ژنراتور یا این که موتور، تاریخچه، و فروشنده که استعمال کننده پیشین بوده است مراجعه شود. به همین خاطر هست که همواره بایستی خرید از یک کمپانی دارای که تخصص فنی و زیرساخت مطلوب برای تست نمودن ، تعمیر ، و یا مرمت این اتومبیل آلات سنگین صنعتی را دارد در نظر داشته باشید.
در همین دربین ژنراتورها اهمیت سوخت مصرفی گازوئیل از گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه و اثرگذار برای ایجاد الکتریسیته به‌شمار می‌آیند. تا جایی که بخش اعظمی از صنعت های امروزه این دسته ژنراتور را به جهت به حرکت درآوردن دستگاه‌های روشنایی و صنعتی به‌کار می‌گیرند. همانطور که از اسم همین دستگاه برمی آید، همین اتومبیل از دو نصیب دیزل و ژنراتور تشکیل شده است. موتور دیزل مهم سوزاندن گازوئیل، حرکت مکانیکی گردشی ساخت می کند. این حرکت به ژنراتور منتقل شده و ژنراتور حرکت مکانکی گردشی را به انرژی برق تبدیل می نماید. این فعالیت ساده، سرویس ها زیادی را به بشریت انجام دیتا و حتی گاها توانسته، جان انسان ها را نجات دهد.

محاسبات کنترل ولو

همه موتورهای احتراق داخلی گازهای خروجی از اگزوز ایجاد می‌کنند. همین گازها سمی هستند و بایستی از خویش موتور و اشخاص همسایه بدور شوند. گازهای خروجی طبق معمول از شیوه لوله‌ها هدایت و به هوای بیرون تخلیه می‌شوند. به طور معمول مقررات ایمنی و بهداشتی در گزینه شیوه و مکان سیستم‌های اگزوز وجود دارد، براین اساس قبل از کارگزاری دیزل ژنراتور جدید با اعتنا فعالیت کنید. صحیح نظیر یک وسیله نقلیه، موتور علاوه بر انرژی مکانیکی، مقدار زیادی گرما تولید می‌کند. نیرویی که در دیزل ژنراتور از شیوه دینام جریان پیدا می‌نماید هم از روش مقاومت الکتریکی خویش سیم‌ها گرما تولید می‌کند. ژنراتورهایی که به جهت فعالیت در مدت روزگار بیشتری از ژنراتور های استندبای طراحی شده اند و از خصوصیت های آنها لود ثابت حساس قدرت کاهش از 75٪ می باشد. به عنوان مثال در مواردی که برق شهر به دفعات بسیار و یا به مدت طولانی قطع می شود یا در مناطقی که برق شهر در دسترس نیست و بایستی به طور پیوسته از ژنراتور به کارگیری گردد مانند اکتشاف معادن و کمپ ها. کشتی ها و بخش اعظمی از وسائل نقلیه پهناور زمینی مانند اتومبیل های سنگین و نظامی و قطارها نیز از موتور دیزل خیر صرفا به جهت تامین برق توسط ژنراتور به حرکت درآمده به وسیله آنان روشنایی خویش را بلکه نیروی محرکه آیتم نیاز خویش استفاده می کنند.
شما برای تعیین قدرت ژنراتور دیزلی خویش ، نیاز دارید که نخست قدرت مصرفی وسایل خود را چک کنید ، که به جهت این کار نیاز است تا قدرت وسایل مصرفی خویش را باهم توده کنید. برای اقدام به خرید کردن دور موتور دیزل ژنراتور اضطراری میباشد که نکاتی را قبل از خرید کردن بدانید، چون موارد متعددی میباشد که زمان خرید کردن ژنراتور مطلوب می بایست در لحاظ داشته باشید. به عنوان مثال مولد دایم حتمی نمی باشد اهمیت تابلوی در دست گرفتن وصل اتومات در زمان انقطاع برق شهر باشد. اما به هر صورت غالبا یک فرض معمول این میباشد که اگر یک مولد در شرایط واجب ۱۰۰۰ کیلووات باشد، در شرایط شالوده و دایم به ۸۵۰ و ۸۰۰ کیلووات اکتفا شود. به طور کلی، دیزل ژنراتورهای پرکینس به ادله هزینه عملیاتی زیر و عملکرد عالی در دربین مصرف کنندگان شناخته شده میباشند و به استدلال ثبات و اعتمادی که به این نوع از ژنراتورها وجود دارد، همواره بازخوردهای مثبتی از خویش بجای گذاشته‌اند. شرکت‌های متمایز در مرحله جهانی محصولات مختلفی را به بازار عرضه می نمایند که آشنایی با برندهای صاحب اسم همین زمینه (دیزل ژنراتورها) می‌تواند به خریداران همین اقلام امداد شایانی کند. همین ژنراتور بسته‌به کاربرد آیتم نیاز به جهت تامین برق، دارای طیف وسیعی از حالت‌های عملکردی است.
باید بدانید که سطح استاندارد ژنراتورهایی که سرعت کارکرد آنها 1800 دور بوده و اساسی آب خنک می‌گردند، از ژنراتورهایی که 3600 به دور کارکرد داشته و حیاتی هوا خنک می‌گردند، بالاتر است. در اکثر موردها برای این که صدا عایق شده و از سرو صدای دستگاه جلوگیری شود، از پوششی به نام کانوپی در دیزل ژنراتور به کار گیری می‌شود. کنترل ژنراتور، کنترل موتور و پنل خاموش و روشن از مواقعی میباشند که به وسیله این سیستم گزینه آنالیز قرار می‌گیرند.
این در مواقعی کاربرد دارد که محل گزینه نظر از کانال برق سراسری دور است یا این که برق مورد نیاز آنقدر مضاعف می باشد که کانال برق سراسری توانا به تامین آن نمیباشد یا این که تامین این تراز از الکتریسیته از الکتریسیته سراسری مقرون به صرفه نیست. در این مورد ها می باشد که دیزل ژنراتور حیاتی کاربرد دایم عمل به کارگیری می شود. دیزل ژنراتور دایم عمل همواره روشن می باشد و صرفا برای خدمت های دوره ای یا تعمییرات خاموش می شود.
بلکه گونه کاربرد آن ها میباشد که آن ها را در همین دو گونه جای می دهد. یک دیزل ژنراتور هم میتواند دایم فعالیت باشد و هم می تواند در مواقع اضطراری آیتم استفاده قرار بگیرد. البته دارای مشورت اصلی کارشناسان و زبده های این فن در کمپانی تتاپاور می توان بهترین انتخاب را دارای توجه به کاربرد گزینه نظر داشت. همین نوع دیزل ژنراتور اساسی قدرت اسمی 180 kvA و اقتدار حتمی 200 kva در درصد بارهای 0.05 ، 0.75 و 1 به ترتیب میزان مصرف سوخت 20.1، 30.8 و 41.6 لیتر در ساعت فعالیت می کند. و از گزاره لبریز فروش ترین دیزل ژنراتورهاست که در بین اعضا محبوبیت دارد.پس از ژنراتور کامینز در میزان مصرف سوخت در منزلت دوم قرار می گیرد.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید