قیمت سینی کابل و متعلقات + لیست کامل قیمت سینی کابل ایرانیان

استفاده از سینی کابل گالوانیزه را به عنوان یک خط مش حل مناسب و اهمیت کارایی موثر برای انتقال سیم و کابل می اقتدار درنظر گرفت. عملیات گالوانیزه که یکی از از مهمترین مزیت ها و هدف ها آن خودداری از خوردگی سینی الکتریسیته در محیط های مرطوب و مکان های صنعتی می باشد، اکثر گزینه توجه خریداران قرار می گیرد. بررسی محیط از نظر خوردگی، آلاینده ها، رطوبت و همین گونه موارد به شما کمک می نماید تا در تعیین سینی کابل گالوانیزه بهترین تصمیم گیری را انجام دهید.
برای پوشش دادن روی سینی کابل (برای زیبایی و نگهداری بیشتر) درب سینی کابل گزینه به کارگیری قرار می گیرد. جهت تغییر و تحول مسیر در سینی کابل کشی از زانویی سینی کابل استفاده می کنند. برای نصب سینی برق بر بر روی سقف، دیوار و یا حساس طول از بر روی زمین از ساپورت سینی کابل به کارگیری می شود.

زانوی عمودی خارجی سینی کابل

از مزیت های همین نحوه میتوان به، مقرون به صرفه بودن و نگهداری در برابر طیف گسترده ای از مواد شیمیایی محیطی اشاره کرد. طریق پوشش دهی گالوانیزه سرد به همین صورت هست که، فولاد مورد لحاظ به جهت ساخت سینی را درحمام بر روی فرو می برند. در اینجا ترکیبی از کربنات، هیدروکسید و اکسید روی، یک پوشش حفظ کننده برای نگهداری از بر روی تشکیل می دهند. عمده سینی کابل ها از فلز ضد زنگ (فولاد اندک کربن، فولاد ضد زنگ و انواع آلیاژهای آلومینیومی) یا فلزی که کلیدی ضد زنگ پوشیده شده(زینک و…)، ساخته می‌شوند. گزینش کالا مناسب برای سینی کابل به محیطی که قرار می باشد در آن کارگزاشتن شود، بستگی دارد. اهمیت خواندن مراحل کارگزاری متوجه شدیم که نصب سینی های کابل پی وی سی و دیگر سینی های کابل ها از فرایند کارگزاشتن خاصی برخوردار هستند پس توصیه می کنمی با ورود به وب سایت ما اصلی مشاورین همین تیم در رابطه باشید تا بتوانید بهرتین سینی های کابل را توصیه دهید .
دارای زاویه صاف و یک دست می باشد،که این خصوصیت منجر می شود از زخمی شدن کابل ها پرهیز شود . مزایای سبک وزن بودن و فارغ از نیاز به تعمیر و مراقبت را دارا هست و از آنجا که همین مدل سینی ها مغناطیسی نیستند،تلفات الکتریکی نیز به دست کم می رسد. نوع سینی سبدی (تهویه دار)، قابلیت و امکان گردش هوا در اطراف کابل‌ ها را فراهم میکند. از ویژگیهای منحصر به فرد به شخص پوشش کلیدی غلظت بالا-داشتن مقاومت در در مقابل رطوبت حرارت و اشعه uvخورشید می‌باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از سینی یاد شده، نصب سهل وآسان و آسان آنان می باشد. یکی دیگر از مزایای استفاده از سینی، دوری از آسیب دیدن کابل ها می باشد.

  • بسته به این که شما از سینی کابل در چه شرایطی استفاده می‌کنید و یا میزان دارایی شما چقدر است، می‌توانید یکی از از متریال‌های ذیل را انتخاب کنید.
  • معمولاً تعیین عرض سینی به تعداد و قطر کابل هایی هست که باید داخل آن قرار بگیرند.
  • در مسیر هایی که نیاز به یک رویکرد اضافه باشد از سه راهی سینی به کارگیری مینماییم و از چهار راهی در صورتی به کارگیری می کنیم که به دو رویه بیش تر تر نیاز داشته باشیم.

سینی کابل و نردبان کابل برحسب نیاز از ورق اهمیت ضخامت 1، 1.25، 1.5، 1.75، 2، 2.5 میلی متر ساخته می شوند. در تأسیسات الکتریکی کاربرد دارد و یکی از از طرز های جابجایی و حفظ از کابلها و سیم های برق می باشد . جهت حفاظت از کابل های الکتریسیته و تداوم بخش اعظم کابل ها در سیستم های انتقال انرژی از سینی کابل و نردبان کابل به کارگیری می شود . در اخیر پیشنهاد می شود به جهت تماشا انواع سینی کابل و بقیه محصولات و همچنین راهنمایی در خصوص این‌که کدام یک از محصولات برای پروژه شما مناسب تر می باشد می توانید به وب سایت شرکت اقتدار گستر به آدرس مراجعه نمایید.

لوازم جانبی

سینی کابل مشبک یا پانچ‌شده اهمیت سوراخ‌هایی در کف سینی هست که به انتقال هوا و یا این که تخلیه آب احتمالی کمک می نماید و از اجتماع گرد و خاک در آن تا حد زیادی دوری می‌کند. مزیت سینی کابل مشبک نسبت به بقیه گونه های سینی کابل همین هست که کابل‌ها می‌توانند در صورت نیاز از سوراخ‌های مختلف سینی خارج شوند و به سایر قسمت‌های کانال سیم‌کشی متصل شوند. قطعات همین سینی، پیچ کله قارچی و مهره و واشر، سه راهی سینی کابل و درب سینی کابل است. برای نگهداری از سیم و کابل ها و همچنین جهت دهی سیم های شبکه در محفظه هایی مثل زیرزمین، دیوار و سقف از سینی های کابل گالوانیزه به کار گیری می شود. سینی کابل از فلزات مختلف ساخته می‌ شود که متداول ترین آنها فلز آهن دارای روکش گالوانیزه است. البته در برخی مواقع ممکن می باشد از آهن رنگ شده و پلاستیک به جهت ایجاد آن ها به کار گیری شود.
با این فرآورده مسیری برای عبور سیم و کابل های فشار کار کشته ساختمان به وجود می آید. استفاده از سینی سبب ساز می شود سیم و کابل ساختمان شما در برابر آسیب ها و تنش ها مراقبت شوند و همینطور نظم و ترتیب پیدا می کنند. در رخ پیدایش خرابی متخصصان می توانند به سادگی به آنها مراجعه کرده و عیب یابی را انجام دهند. سینی کابل که به جهت رئیس سیم ها و کابل ها در ساختمان های صنعتی و تجاری به کار گیری می شوند می توانند در بعضی موردها به جای لوله برق یا این که سیم کشی باز نیز به عمل روند. سه راهی سینی کابل گالوانیزه عرض 10 سانتیمتر – قابل به کارگیری اهمیت سینی کابل گالوانیزه عرض 10 سانت – ضخامت ورق 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – از تجهیزات جانبی سینی کابل – کالا بدنه فلزی آبکاری شده دارای گالوانیزه فابریک قابل سفارش… ساخت کننده سینی کابل ایرانیان گونه های سینی کابل گالوانیزه و تجهیزات را اهمیت بها رقابتی تولید می کند و اساسی دریافت مشخصات و کاتالوگ تولیدی تجهیزات بهترین سینی های کابل را به شما ارائه می کند.

کف خواب برق استیل

از دیگر موارد زیاد پرکاربرد همین تجهیزات می قدرت به سینی کابل پی وی سی اشاره نمود که نسبت به گونه فلزی آن، از مقاومت بیشتری در برابر بخارهای اسیدی برخوردار می باشند. اما ضروری به ذکر میباشد که همین تیم از سینی های سیم کشی در برابر وزن سنگین مقاومت و توان تحمل کمتری داشته و به همین دلیل عمده برای گوشه و کنار های ریز و ساختمان های مسکونی اصلی تعداد سیم برق اصلی تعداد محدود، گزینه استعمال قرار می گیرند. از دیگر خصوصیت های منحصر به فرد به فرد سینی پی وی سی کابل می قدرت به نارسا بودن و عدم ساماندهی الکتریسیته در صورت تخریب روکش سیم های کارگزاشتن شده در درون آن اشاره نمود که از ورود ضرر و زیان های مالی و جانی تا حد زیادی کاسته خواهد شد. از سینی و نردبان کابل می قدرت در صنایع مختلفی مانند نفت و گاز، پتروشیمی، صنعت های فولاد، فرودگاهی، ساختمان های اداری، مرکز ها تجاری استعمال کرد. در یک پروژه از انواع سینی ها شامل سینی کابل گالوانیزه سرد و گرم، آلومینیوم، استیل و رنگ الکترواستاتیک کوره ای می اقتدار به کارگیری کرد که هر کدام حالت و ویژگی های اختصاصی به خویش را دارند و هر کدام به جهت مکان های خاصی مورد به کار گیری قرار می گیرند. سینی کابل گالولنیزه مشبک معمولاً در جاهایی که رطوبت است و قابلیت زنگ زدگی سینی وجود دارااست اصلی تغییراتی در ایجاد بکار می رود.
این آلرژی به خوردگی در سطح طراحی و محاسبات نخستین باید مورد تحلیل بیشتری قرار گیرد. در محیط های صنعتی من جمله سایت های پتروشیمی و بقیه محیط های آلاینده، بخار اسیدی ناشی از تولیدات می تواند سبب خوردگی گردد. یکی از دیگر از انواع سینی کابل می قدرت به تهویه طبیعی پانچ شده اشاره نمود. عمده ترین علت برگزیدن همین دسته سینی در برعلیه سینی سیم جور نردبانی، جنبه ظرافت آن می باشد و علت آن ساقط نشدن محسوس سیم های سایز کوچک می باشد.
یکی از حساس ترین مزیت هایی که برای سینی های کابل در حیث گرفته می شود، اتصالات آسان آن است. سینی کابل نیز مقرون به صرفه می باشد و نیز به نسبت طرز های قدیمی حالت بهتری دارد. به طور کلی صفحه های اتصال برای وصل نمودن سینی های کابل، ورقه های شعاعی برای خم های گوناگون اهمیت شعاع های گوناگون و قلاب های تی ایکس به جهت اتصالات تی رخ و ضربدری به کار گیری می شوند. به جهت متصل کردن دو شاخه سینی کابل به نیز از رابط های سینی بکار برده می شود که اکثر اوقات به دو رخ رابط کفی (رابط u شکل) و یا رابط بغل بند که به شکل زوجی از آن بکار برده می شود، ساخت می شود و به یاری پیچ و مهره و واشر به سینی کابل اتصال می یابد. در سینی کابل های با عرض ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیمتر، ضخامت حتماً میبایست از ورق ۱٫۵ یا این که ۲ میلیمتر به بالا به کار گیری شود. استفاده از همین دسته ساپورت زمانی مطلوب هست که سینی کابل از کنار دیوار می‌گذرد که دسته پروفیلPGS یا PCS یا این که براکت RGS آیتم به کارگیری و سایر متعلقات ساپورت و کلاس ساپورت طراحی شده و مسافت ساپورت حساس توجه به سایز و وزن سینی کابل متغیر است.
اینکه شما در چه شرایطی می بایست کاور سینی کابل را در پروژه کارگزاشتن سینی کابل استعمال نمایید بستگی به یک برهان اساسی دارد. چنانچه شما مجبور می‌باشید که کابل های الکتریسیته را در یک محیط گشوده و در مجاورت آب و هوای محفظه از روش سینی ها جهت دهی کنید در آن صورت حتماً باید از کاورها به کار گیری کنید. چون کارداران طبیعی از قبیل تابش مستقیم نور خورشید و بارش برف و باران و رطوبت بالا می تواند به کابل ها جراحت برساند. تعداد همین پانچ ها به قدری میباشد که حتی در صورتی که دمای کابل به ادله عبور جریان الکتریسیته از خویش بیش از حد باشد باز نیز تهویه مطبوعی برای کابلهای برق واقعه خواهد افتاد. لذا در محفظه های لبریز تنش صنعتی اجرای سینی کابل و بدنبال آن استفاده از کاور سینی کابل خیر تنها منجر افزایش دمای محیط سینی نمی شود بلکه به مراتب می‌تواند از صدمه و زخم های ساختاری به کابل ها خودداری کند. غالبا سینی کابل های کاور دار کاسپین در ارتفاع های 2 متر و 3 متر ایجاد و عرضه می گردد.
شرکت آهن ملل تامین کننده آهن آلات پروژه های عمرانی شرکت های مدنی و خصوصی می باشد. همین شرکت ارائه کننده اشکال محصولات فولادی اساسی بهترین ارزش در بازار آهن کشور ایران است. ارسال سریع سفارشات به سراسر مملکت در کوتاه ترین روزگار از گزاره خدمات پر رنگ آهن ملل می باشد.
از دیگر مختصات سینی کابل مشبک، تهویه میانگین اهمیت سوراخ کاری در کف سینی می باشد. می قدرت گفت سینی کابل گالوانیزه یک عدد از پرکاربردترین و مصرف ترین تاسیسات الکتریکی به شمار می رود. نردبان کابل و سینی کابل (به اسم های ترانکینگ و سینی کابل نردبانی هم شناخته می شود) تجهیزاتی می باشد که به جهت نصب و حفظ از سیم و کابل در… اکثر زمان ها برای مدیر هدایت کابل در تولید و ساز تجاری و صنعتی گزینه استفاده قرار می‌گیرد. سینی های کابل حیاتی عرض 5 سانت، 10 سانت، 15سانت، 20 سانت، 25 سانت، 30 سانت، 35 سانت، 40 سانت، 45 سانت، 50 سانت، 55 سانت، 60 سانت، 70 سانت و 80 سانت و گهگاه فراتر ایجاد می شوند.
ضخامت پوشش گالوانیزاسیون در شرایط گالوانیزه گرم فراتر از گالوانیزه فابریک میباشد. در زمان نصب سینی های کابل الزامی هست که سینی به مهربانی پشتیبانی و ایمن نصب و ثابت شود. اهمیت به کار گیری از اسباب و اثاث جانبی و اتصالات ساخته شده، نصب سیستم حفظ کننده سیم و کابل را می اقتدار تام و اجرا کرد. به جهت کارگزاری سینی کابل چیست معمولا از پیچ و مهره استفاده می نمایند که باید از گونه سر عدسی یا این که سر قارچی باشد و این پیچ ها بایستی باطن سینی اهمیت سر قرار دیتا شود، که این کار موجب کاهش خطر جراحت به کابل در طول سینی می شود. در قسمت کارهای تولیدی و صنعتی ,یکی از کاربردی ترین وسایل و تجهیزات نیز سینی های کابل می باشد .
برای گالوانیزه کردن ورق آهن در آغاز ورق آهن را درون مذاب بر روی قرار می دهند و خارج می آورند تا بر روی کل تراز ورق آهن را بپوشاند.از ورق گالوانیزه در سینی کابل گالوانیزه به کار گیری می شود. مشخصات فنی سینی کابل در واقع بیان‌کننده ویژگی‌ها و مقاومت یک کالا در در مقابل فشار، ضربه و حرارت و مشخص‌کننده راستا استفاده از آن است. سینی‌ها به طور بخش اعظم در پهناهای 50، 100، 150، 200، 250، 300، 400، 500، 600، 700 و 800 و حتی در بعضی موردها تا یک میلیمتر ساخته شده و لازم است که ضخامت ورق‌های آنها استاندارد باشد. هنگامی که تعداد اتصالات می‌شود عموماً از رابط‌ها به کارگیری می‌شود. برخلاف آن رابط صرفاً وظیفه دارد دو تراز بازه زمانی همسان را به هم وصل کند. درصورتی‌که قصد استعلام ارزش رابط سینی کابل را دارید می بایست به ضخامت، کیفیت، گونه متریال بعدها و همین‌طور مقاومت فیزیکی و … آن توجه کنید.
به استدلال وجود کانال‌های باریک در این مدل سینی، می‌توان از آن برای گرفتن انشعاب کوچکتر از یک سینی دیگر هم استعمال کرد. به نقل از گالوانیزه در تاسیسات الکتریکی کاربرد گسترده‌ ای دارد؛ اهمیت ترین کاربرد آن، انتقال کابل‌ های در بردارنده جریان برق میباشد که به جهت حفظ امنیت به کارگیری می شود. انتخاب دقیق و بهینه ابعاد ، تعداد خم های کناری ، طول لبه ها و ضخامت ورق گزینه به کار گیری درجهت رسیدن به حداکثر کارایی و حداقل بها کل شده ، بسیار حیاتی می باشد. بست ها به طور کلی اهمیت گیره ای یگانه در قسمت ذیل قرار می گیرند و به ریل قلاب می شوند. این بست ها دسترسی به کابل ها را بهبود می دهد و از متاع ورق گالوانیزه میباشند و در نوع اتصالات بست لوله قرار گرفته است. به طور کلی برای ساخت این سینی ها می بایست از فلزات مقاوم به کار گیری کرد.

معرفی سینی کابل گالوانیزه

پوشش ها به شکل گالوانیزه گرم، پیش گالوانیزه و همینطور گالوانیزه سرد دسته بندی می شوند. یکی از از نکاتی که در این زمینه اهمیت کلیدی هست قرار گرفتن همین تجهیزات در طول است به دسته ای که در عکس العمل مستقیم اصلی زمین قرار نگیرد. به طور کلی سینی کابل می تواند انواع روش های سیم کشی را پشتیبانی کند که مهمترین آنان عبارت هست از خطوط الکتریسیته اصلی ولتاژ بالا، کابل های توزیع و تقسیم برق، سیم کشی های سیستم های کنترلی حساس، سیم کشی های ارتباطی و مخابراتی، کابل یا این که فیبرهای نوری.

قیمت کارگزاشتن و اجرای گونه های سینی برق

برای کابل کشی و یا برق کشی ساختمان در پروژه‌ای تبارک امروزه از سینی کابل های الکتریسیته به کارگیری می‌شود. Galvanized Cable Trays یک عدد از ابزارهای زیاد کاربرد در پروژه‌های ساختمانی تبارک یا عمرانی میباشد که سبب ساز حفظ و نظم بیشتر کابل‌های برق شده است. تولیدی ایرانیان اساسی ایجاد گونه های سینی کابل و متعلقات آن می‌تواند‌ نیاز شما را برطرف سازد. گزینش ظریف و بهینه ابعاد، تعداد خمها، طول لبه و ضخامت درجهت حداکثر عملکرد و دست کم قیمت مهم میباشد. بعدها سینی ها بر اساس جمع تراز بازه زمانی کابلهای محل ورود طراحی میگردد.برای هدف ها بسط ای می بایست 10 تا 20 درصد به جمع مرحله بازه کابلها طولانی تر کنیم.
سینی‌های کابل مهم یک ورق فلزی هستند و ممکن میباشد انواع متفاوتی از الگوهای شکاف داشته باشند که قرار دادن تجهیزات و بستن آویزهای سینی کابل، بند کابل‌ها و سایر اتصالات را آسان تر می‌کند. سینی الکتریسیته نیز بهترین گزینش به جهت کابل‌ها و لوله‌های الکتریسیته و ابزار دقیق است. همچنین می‌توان روکش‌هایی را به سینی‌های کابل طولانی تر کرد تا از کابل‌ها در برابر اشعه ماوراء بنفش، خرابکاری و شرایط آب و هوایی متفاوت مراقبت کند. سینی کابل گالوانیزه از ورق گالوانیزه فابریک که به وسیله سوله سازنده ورق گالوانیزه شده ساخت می شود ولیکن سینی کابل گالوانیزه گرم از ورق آهن سیاه و یا این که روغن ساخت شده بعد از آن به داخل وانهای مذاب روی و قلع می رود. مهم خم های استاندارد و فرو رفتگی در بدنه بوده که ضمن افزایش ظرفیت باربری امکان کارگزاری درب سینی بر روی آنرا تسهیل می نماید. اصولاً منطقی ترین طرز به جهت هدایت و فرم دادن کابل کشی در ساختمان،و یا وب سایت های صنعتی استفاده از سینی و نردبان کابل میباشد. سینی کابل از محصول فولاد ضد زنگ عملکرد و بازدهی بالایی در محیط‌های اساسی دمای بالا دارد. سینی کابل از جنس فولاد ضد زنگ در برابر رنگ دانه‌ها، مواد شیمیایی آلی و مواد شیمیایی غیر آلی در دمای بالا مقاوم است. سینی کابل فولادی چنانچه حیاتی ترکیباتی از کرومیوم، نیکل و % مقداری از کربن باشد، در برابر زنگ‌زدگی فراوان مقاوم است و جوشکاری را تسهیل می‌کند. امروزه سینی کابل به عنوان راه‌حلی سریع، اقتصادی و منعطف به جهت حل مشکلات سیستم‌های سیم کشی و یک عدد از اسباب و اثاث حتمی به جهت ایجاد و سازهای تجاری و صنعتی به ‌شمار می‎آید.
در این سایت می‌توانید همه سرویس ها مورد نیاز برای پیشبرد پروژه خویش را از نخست تا پایان بیابید. معمولا گزینش عرض سینی به تعداد و قطر کابل هایی هست که می بایست باطن آن قرار بگیرند. به این ترتیب در صورتی که تعداد کابل های عبوری فراوان باشد، نمی توان از این سینی کابل کلیدی عرض اندک استفاده کرد.
سینی کابل شش‌خم علاوه بر ۴ خم قبلی با دو خم ۹۰ درجه بر روی دو خم بالایی می باشد که نمونه آن در بخش معرفی سینی کابل کانالی در این نوشته آورده شد. از سینی کابل شش‌خم هم در پروژه‌های سنگین‌تر نظیر پروژه‌های نفت‌وگاز و یا پست‌های انتقال الکتریسیته به کار گیری می‌شود. در این پروژه‌ها به جهت حفظ عمده از کابل‌ها از سینی‌های شش‌خم استفاده می‌شود. سینی‌های کابل به طور معمول باتوجه به کاربرد آنها به شکل دو خم، چهار خم یا این که شش‌خم ساخته می‌شوند. هر چقدر تعداد خم‌ها در یک کابل عمده باشد، مقاومت و استقامت سینی ارتقاء می‌یابد.

انواع سینی کابل:

با اعتنا به این که قابلیت و امکان دارد کابل ها و سیم‌کشی‌های برقی در زمانی که تغییر جهت های شدید بوجود می اید، آسیب جدی ببینند، به این ادله بهره‌گیری از یک رایزر سینی کابل می‌تواند این انحرافات شدید را مهار کرده و به یک تغییر‌و تحول جهت نرم و بدون اشکال تبدیل کنند. این دسته قطعات در چیدمان درست سینی های کابل کاربرد های زیاد مهمی دارا‌هستند و اقتدار این را دارا‌هستند از حیث طراحی، انعطاف‌پذیری مناسبی نسبت به نقشه کلی سینی‌ها ساخت کنند. به همین جهت اگر سطح های بنا حساس موانع دوچندان متعددی در مسیر خود باشند، می‌توانید کلیدی بهره‌گیری از رایزر سینی کابل، این مسیرها را بسیار نرم و سهل وآسان کنید.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید