لیفت شقیقه|هزینه لیفت شقیقه

نخ لیفت PDO یکی از انواع پرطرفدار است. ضخامت های متفاوتی از این نخ ها در بازار موجود است و پزشک بر اساس تشخیص خود از ضخامت های متفاوتی به منظور رفع نیاز شما استفاده می کند. در جلسات معاینه، پزشک با مشاهده وضعیت شما و پیش بینی نتیجه درمان، توصیه های لازم در رابطه با درمان های مکمل را ارائه می دهد. معمولا بعد از جراحی، پزشک توصیه های لازم را ارائه می دهد.

در جلسه مشاوره با پزشک لازم است هدف و انتظارات خود از انجام جراحی را صادقانه بیان کنید. پس از انجام بیحسی پزشک نخها را با استفاده از سوزنهای ظریف و باریکی وارد پوست شما کرده و آنها را بهآرامی به سمت بالا فواید لیفت شقیقه میکشد. در صورتی که علاقه مند به افزایش اطلاعات خود در این زمینه دارید، مطالب این نوشتار برای شما مفید خواهد بود. از جمله مهمترین مزیتهای لیفت شقیقه، زیباتر و جوانتر کردن چهره شما است.

معمولا مدت ۲ الی ۳ روز بعد از جراحی اجازه استحمام دارید. برای کاهش تورم و کبودی محل درمان توصیه می شود که مدت ۱ هفته الی ۱۰ روز بعد از درمان، سر در زاویه ۴۵ درجه قرار گیرد. مدت زمان ماندگاری لیفت شقیقه به نوع پوست و سن فرد بستگی زیادی دارد چرا که افراد با سن پایین تر پوست قوی تری دارند پس ماندگاری بیشتری را تجربه خواهند کرد. اسکارها : اسکار یا جای زخم نیز در این نوع جراحی ها مرسوم هستند. هنگام مراجعه به کلینیک درمانی باید به تیم همراه پزشک نیز توجه و دقت شود.

علاوه بر این بخیه ها باید طوری اعمال شوند که اثرات آن ها روی پوست باقی نماند. علاوه بر این میتوانید حالت موردنظر خود را در چشمها یا ابروها ایجاد کنید و آنها را کمی به سمت بالا بکشید. افتادگی پوست ناحیه شقیقه میتواند باعث افتادگی گوشه چشمها و ابروها شده و اثری نامطلوب بر روی ظاهر چشمها میگذارد. لیفت شقیقه نسبت به لیفت پیشانی کم تهاجمی تر است که در آن دم ابرو و گوشه چشم به سمت شقیقه کشیده می شوند و تاثیری روی قسمت میانی پیشانی ندارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت لیفت شقیقه با هایفو.

ایندکسر