تاثیر Covid19 بر طراحی داخلی و معماری ۲

از طراحی تا اجرا کلیه پروژه های معماری داخلی و خارجی . معماری داخلی تجاری معماری داخلی مسکونی طراحی و اجرا فضا داخلی ورزشی طراحی و اجرا کلیه تزیینات اداری طراحی داخلی آمفی تئاتر طراحی داخلی حسینیه و اماکن مذهبی طراحی لابی کتابخانه و ورودی اصلی اماکن عمومی اجرا بازسازی و مقاوم سازی سازه و اسکلت ساختمان (فلز /بتن ) خانه های قدیمی تغییر پلان کلی یا جزیی و تغییر کاربری انواع ساختمان مسکونی , اداری , تجاری و درمانی . در طراحی داخلی خانه می توان برای سقف ها از رنگ، کناف و انواع پوشش های تزیینی استفاده کرد و برای دیوارها از رنگ های روغنی، کاغذ دیواری ها، سنگ های آنتیک و سایر سنگ ها استفاده کرد. در طراحی های حرفه ای برای جبران تقلیل نوردهی در نتیجه کهنگی لامپ و تجمع آلودگی بر روی چراغ ها، شدت روشنایی اولیه، بیشتر از مقدار لازم در نظر گرفته می شود.

اگر احساس می کنید سقف خانهی شما بیش از اندازه بلند است و تمایل دارید آن را کوتاه تر نشان دهید، باید از چراغ های دیواری و آباژورهایی با کلاهک های بسته استفاده کنید. برای این که بتوانید ارتفاع یک محیط را بیشتر از آن چه هست نشان دهید، باید از وسایل بلند استفاده کنید. از مهمترین مصالح اتاق پیش ساخته، ورق گالوانیزه میباشد که در ساخت ویلای پیش ساخته از آن استفاده مینمایند و دارای عایق مناسبی از جنس پلی اورتان، پشم شیشه و… بهتر است همین جا این نکته را خاطرنشان سازیم که هزینه های ساخت ویلای پیش ساخته در محلی که قرار است این ساختمان نصب شود تأثیری ندارد. است؛ بهتر است از جنسی انتخاب شود که دیرتر فرسوده و کثیف میشود. به عنوان مثال زمانی که نورپردازی یک محیط اداری به طرز مناسبی انجام شده باشد، افراد بازدهی بهتر و بیشتری دارند و دیرتر خسته می شوند. به عنوان مثال آباژورهای بلند و لوسترهایی که دارای حباب های رو به بالا هستند، می توانند انتخاب های خوبی باشند.

ارتفاع کابینت های زمینی و همچنین فاصله بین دو کابینت پایین و بالا در کارآیی آشپزخانه نقش بسزایی دارند. طبقه میانی نشیمن اصلی، آشپزخانه و غذاخوری را در خود جای داده است و طبقه فوقانی برای استراحت کردن در نظر گرفته شده است. ما با ارائه کردن تصاویر سه بعدی این امکان را برای شما به وجود می آوریم که فضای خیالی در ذهن خود را قبل از اینکه اجرا شود مشاهده کنید تا در صورت عدم تایید شما اصلاحات صورت بگیرد و از اتلاف هزینه ها جلوگیری شود . شما باید قبل از اینکه دکوراسیون داخلی منزل جدید آغاز کنید به نورپردازی داخلی منزل بپردازید. اینکه چیدمان داخلی خانه چگونه باشد تا حد زیادی به نوع معماری داخلی ساختمان دارد. از آن جایی که طراحی دکوراسیون خانه و جزئیات آن نظر افراد زیادی را به خود جلب می کند و افراد در این حیطه سوالات بسیاری دارند، بنابراین در ادامه متن به بررسی بیشتر طراحی داخلی خانه خواهیم پرداخت. اگر در حال حاضر مبلمانتان را تهیهکردهاید چوب آن را کمرنگتر کنید. اگر بهاندازه کافی خوششانس باشید که دربهایی داشته باشید که رو به تراس بازشود نصف راه ساختن یک فضای الهام گرفته از مناطق مدیترانهای را رفتهاید.

توجه به این نکات کمکتان میکند تا خانه زیباتری داشته باشید و از همهی ظرفیت فضاهای مختلف خانه به بهترین شکل استفاده کنید. همراه ما در خط معمار باشید. لامپ های رشته ای و فلورسنت دیگر جوابگوی نیازهای ما نیستند. ما به این دلیل از این روش ها برای بر قراری تعادل در نورپردازی محیط های مختلف استفاده می کنیم که نور مناسبی را در میدان دید کاربران قرار دهیم. برای این که بتوان شدت روشنایی مناسب را در یک محیط حفظ کرد، باید از روش های مختلفی استفاده کنیم. در طراحی داخلی و خدمات ساخت ، این مورد بسیار مورد بررسی قرار می گیرد زیرا افراد تمایل دارند گزینه هایی را انتخاب کنند که پایدار ، با دوام باشد و مناسب هستند. توجه نکردن به این مورد می تواند باعث ایجاد سردرد و خستگی چشم شما شود. مشاغلی همچون مطب پزشکان، مغازههای و فروشگاههای تازه تأسیس (فروشگاههای فروش لباس، مغازههای عطر و ادکلن فروشی، رستورانها، آرایشگاهها، باشگاههای ورزشی) همگی با معماری داخلی و استفاده از یک طراح داخلی مورد بهرهبرداری قرار میگیرند. به همین دلیل به مردم توصیه می شود از تلویزیون های منحنی یا curve استفاده کنند. در مقابل کار کردن در محیطی که از نورهایی با رنگ های مناسب به اندازهی کافی بهره برده شده است، می تواند در هنگام خستگی نیز به شما کمک کند تا به کارتان ادامه بدهید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دکوراسیون داخلی اماکن مسکونی لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر