60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

نازنین کیوانی بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نقش خود در سریال «سرجوخه» گفت: فقط چند قسمت از سریال پخش شده و نمیتوانم کامل درباره کاراکتر آوین توضیح بدهم؛ اما آوین اتفاقی را در سریال رقم میزند که همه را شوکه میکند. کیوانی در خصوص علاقهمندی خود به مدیوم تلویزیون، سینما و تئاتر اظهار کرد: واقعیت این است من از سال ۹۰ در حوزه بازیگری فعالیت دارم و هدفم بازیگری بوده است. رویارویی با یک زن فرانسوی به نام دنیل روسو که ۱۶ سال قبل به علت غرق شدن کشتی وارد جزیره شدهاست و یافتن یک دریچه فلزی مرموز مدفون شده در زیر زمین، از دیگر رویدادهای فصل اول میباشد. سیروان خسروی قبل از این سریال تنها یک تجربه کوتاه بازیگری در فیلم سوت آخر به کارگردانی نیکی کریمی داشته است. از جمله این نقاط قوت می توان به حضور زانیار خسروی و سیروان خسروی در این اثر اشاره نمود . حال ترکیب این بازیگران و کارنامه او می تواند نوید یک اثر زیبا را بدهد . تنها یک سال بعد از اکران، «ئی.

او در سال ۲۰۰۳، ایدهاش را به کمپانی فاکس ارائه داد ولی فاکس، این ایده را رد کرد. او این ایده را به شبکههای دیگر نیز ارائه داد ولی آنها هم این طرح را رد کردند زیرا تصور آنها این بود که این یک ایدهٔ مناسب برای یک فیلم سینمایی است تا یک سریال تلویزیونی. اولیور پس از بازگشت به خانه هر شب به دنبال یکی از افراد داخل لیست میرود تا انتقامهای جانی و مادی پدرش را از آنها بگیرد. بعداً قرار شد تا فرار از زندان به صورت یک مینیسریال ۱۴ قسمتی ساخته بشود، امّا این امر محقق نشد. پخش این مجموعه از ۳۱ اکتبر ۲۰۱۰ از شبکه کابلی ایامسی در آمریکا آغاز شد. در اواخر پخش فصل دوم ایامسی اعلام کرد که فصل سوم آن نیز با ۱۶ قسمت، از ۱۴ اکتبر ۲۰۱۲ پخش خواهد شد. در ژوئن ۲۰۱۵ اعلام شد که فاکس در صدد است ادامه این مجموعه را بصورت یک مینیسریال با قسمتهای مشخص بسازد. در ادامه با زومجی و نقد فصل اول این سریال کمدی همراه باشید.

کریپک شخصا مجموعه را برای سه فصل برنامهریزی کرده بود اما بعد از آن تصمیم به انتشارش تا پنج فصل گرفت. به هرحال تیم از قاتل زوئی خبر داشته، اما چیزی نگفته و حالا میبل به ساختمان برگشته تا انتقام زوئی و اسکار را بگیرد. شاید عجیب باشد، اما سریال از همان ابتدا به ما میگوید که چه کسی واقعا پشت این ماجرا است. شاید در نگاه اول همه چیز عادی بهنظر برسد، اما از همان ابتدا خود سریال به نحوی فاش کرد او احتمالا قاتل واقعی سریال است. شاید در نگاه اول چیز مشکوکی وجود نداشته باشد و او احتمالا پس از موفقیت اولیه پادکست تصمیم به سرمایهگذاری روی آن گرفته است، اما او تصمیم دارد تا با این هزینه الیور پتنوم و دوستانش را زیر ذرهبین و نظارت خودش قرار دهد. خلاصه داستان: این اثر در سبکی جدید دارد و در خلاصه داستان آن چنین آمده که :کوتاه بشنود از سریال جیران زنهار که طراز و طریقت گم شده. در آخرین بروزرسانی انجام شده 47 سریال خارجی جدید و عالی را اضافه کردیم که پیشنهاد میکنیم در ادامه ببینید. اما در ادامه این متن قصد داریم مروری بر این اثر داشته باشیم.

این سریال که بر اساس یک مجموعه داستان مصور با همین نام ساخته شده است، داستان زندگی گروهی از انسانها را روایت میکند که در عصر آخرالزمان زامبیها زندگی میکنند. حتی در بخشهایی از سریال جن ظاهرا از اینکه چارلز، الیور و میبل در مورد قاتل واقعی اشتباه میکنند و آن را دست کم گرفته، ناامید میشود و بهنظر میرسد که او واقعا میخواهد از سایه خارج شود. اتفاقات این سریال کمدی در ساختمان آرکونیا در نیویورک جریان دارد که تمرکز آن روی سه شخصیت چارلز هیدن ساویج، بازیگر محبوب دهه ۸۰ میلادی برای بازی در سریالهای کارآگاهی، الیور پتنوم، کارگردان ورشکسته تئاتر و میبل مورا، زن جوان و مرموزی که کار ناتمامی در ساختمان آرکونیا دارد، است که حالا این سه شخصیت باید معمای قتلی را حل کنند.سریال رفته رفته این سؤال را در ذهن بیننده ایجاد میکند که واقعا تیم کونو کیست و علت مرگ او چیست؟ محمد کارت، فیلمهای مستند سینمایی و کوتاه داستانی همچون «خونمردگی»، «بختک»، «معلق» «آوانتاژ» و «بچهخور» را در کارنامه خود دارد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد دانلود فیلم ز مثل زکریا با زیرنویس فارسی چسبیده لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر