استفاده از لایکهای خارجی باعث میشود تا پستهای شما به جای این که در اکسپلورر اینستاگرام کاربران ایرانی به نمایش دربیایند، در اکسپلوررکاربران غیر ایرانی نمایش داده شوند و این یعنی خرید لایک هیچ کمکی به شما برای جذب فالوور نکرده است؛ زیرا فالوورهای خارجی برای اکثر پیجهای اینستاگرامی کارایی ندارند. همچنین در بسیاری از این مسابقات از شرکتکنندگان خواسته میشود تا تعداد از دوستانشان را در زیر پست مسابقه تگ کنند، که این کار میتواند به شما در افزایش تعداد فالوورهایتان نیز کمک کند. همانطور که میدانید وقتی پستی در اکسپلور قرار میگیرد، افرادی که شما را فالو ندارند هم نیز میتوانند آن پست را ببینند، که این ویژگی باعث جذب فالوورهای جدید میشود. نکتهای که در این قسمت باید به آن توجه داشته باشید، این است که لایک ایرانی اینستاگرام با توجه به مزیتهایی که برای پیج شما به همراه خواهد داشت، از نظر اقتصادی به صرفه است و قیمت بسیار بالایی ندارد؛ به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم به جای خرید لایکهای فیک، با صرف هزینه بیشتری لایکهای ایرانی خریداری کنید؛ تا از این طریق بتوانید فالوورهای بیشتری به دست بیاورید. هشتگ همچنین پست شما با ایجاد نموده و از طریق تلگرام پیام دهید.

خرید لایک سرعت بالا مثلا شما می توانید به مناسبت عید نوروز روی محصولات تان تخفیف اعمال کنید و در یک پست این تخفیف را اطلاع دهید. سعی کنید تمام اطلاعات لازم را به صورت مختصر و مفید در اختیار فالوورهایتان قرار دهید و در صورت امکان در کپشن سؤالی مطرح کنید و ازفالوورهایتان بخواهید تا به آن پاسخ بدهند. شک و شبهات فراوانی درباره خرید فالوور وجود دارد به خصوص به سبب وجود شیادان و کلاهبرداری های اینترنتی که توسط افرادی غیرمعتبر و سودجو صورت خرید لایک خودکار اینستاگرام میگیرد. یکی دیگر از راه هایی که به سرعت و بدون دردسر لایک های پست شما را افزایش می دهد، خرید لایک است. شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به کلمه عبور از خدمات فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، بازدید ویدیو اینستاگرام و غیره در وب سایت ما بهره مند شوید. از این طریق میتوانند به بالا بردن لایکها هم کمک کنند؛ که این سرویسها را با عناوینی مانند لایک خودکار اینستاگرام، لایک فالوور ایرانی و غیره میتوانید خریداری کنید. بهتر است بدانید که لایک کردن در این فضا به معنی دوست داشتن است و زمانی که تعداد زیادی از دنبال کنندگان یک پیج در اینستاگرام، پستی را لایک میکنند یعنی آن پست را پسندیدهاند. اما فرض کنید شخصی در پیج خود پستی منتشر کرده و نارضایتی خود را از پیتزایی که به تازگی خورده ابراز کرده است.

خرید لایک پست تلگرام خرید لایک اینستاگرام ارزان در سفارش ها کم می تواند سریع تر و بدون کم و کاستی برای پیج شما باشد اما در مقابل آن خرید لایک اینستاگرام ارزان برای شما به صرفه تر خواهد بود، اگر پیج شخصی و خانوادگی دارید و فقط می خواهید با خرید لایک اینستاگرام ارزان محبوبیتی در اینستاگرام و فضای مجازی کسب کنید، می توانید با خرید ها کوچک و ثبت سفارشات کوچک به خواسته خود برسید و هزینه چندان زیادی را صرفه آن نکنید، اما این کار قطعا در اعتبار شما موثر است. زمانی که شما یک پست را در اینستاگرام منتشر میکنید، تمام کاربران شما در همان لحظه قادر به تماشای آن نیستند بلکه در دقایق ابتدایی انتشار پست، اینستاگرام بر اساس الگوریتمهای مختلفی که دارد فقط پست را به حدود ده درصد از فالوورهای شما نشان میدهد. همچنین جالب است بدانید که عکسالعمل مثبت فالوورهای شما نسبت به یک پست میتوانداحتمال نمایش دادن آن را در اکسپلورر اینستاگرام افزایش دهد؛ به همین دلیل است که لایک کردن یا کامنت گذاشتن فالوورها در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است.

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم؛ لایک کردن به معنای دوست داشتن است و زمانی که پستهای شما لایک زیادی از فالوورهایتان بگیرند به این معنی است که پستهای شما را دوست دارند و پیجتان نزد افراد زیادی از محبوبیت برخوردار است؛ به همین دلیل بیشتر کاربران اینستاگرام زمانی که با یک پیج جدید آشنا میشوند پس از نگاه کردن به تعداد فالوورها، به تعداد لایک و کامنت های که در زیر پستهای منتشر شده وجود دارد دقت میکنند. پیج های قدیمی اینستاگرام این آزادی و سرعت را به شما میدهند. البته شما میتوانید هم لایک ایرانی و هم لایک خارجی خریداری کنید. البته بهتر است بدانید که کسب درآمد از اینستاگرام به همین راحتی نیست و برای داشتن یک پیج پربازدید با تعداد فالوورهای زیاد، باید زمان و هزینه بسیاری صرف کنید. سعی کنید زمانی را برای منتشر کردن پستهایتان انتخاب کنید که میدانید تعداد بیشتری از فالوورهای شما آنلاین هستند. پس میتوان گفت که خرید لایک اینستاگرام نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد فالوورهای واقعی دارد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که سیاست کاربران اینستاگرام برای هشتگ گذاری به دو مدل تقسیم بندی می شود.