ویژگی های ست سرویس بهداشتی عروس لوکس:

خرید اینترنتی ست سرویس بهداشتی این روز ها محبوب تر می شود حال وقتی کلمه عروس و لوکس را می شنویم نا خودآگاه به یاد تجملات و یا لاکچری بودن می افتیم در حالی کهاین یک تصور اشتباه است. لوکس به معنی این است که یک کالا ویژگی ها و استاندارد های لازم را داشته باشد.

به نوعی حس زیبا دوستی و ارزش نهادن بهخلاقیت تولیدکننده را نشان می‌دهد. خریداران هم به این دو ویژگی‌ اهمیتی ویژه می‌ دهند و حاضراند برای آن هزینه بیشتری پرداخت کنند. امروزه در خرید ست های سرویس بهداشتی خود را محدود در رنگ های کلیشه ای طلایی و قرمز نکنید. بیشتر سبک های مدرن در سرویس بهداشتی و حمام به کار می رود.

حتی سبک های مینیمال هم انتخاب مناسبی است. در این میان اگر انتخاب شما سبک های کلاسیک است به شما توصیه می کنیم اکسسوری های ساده تری را برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید ست دستشویی عروس:

هرچه تنوع دکوراسیون در خانه‌ های مدرن امروزی بیشتر می‌شود، تنوع در جزئیات و اکسسوری‌ها نیز بالاتر می‌رود. به همین

دلیل برای انتخاب سرویس دستشویی عروس این جزئیات، باید به اندازه دکوراسیون اصلی وقت و هزینه صرف کنید. ست سرویس بهداشتی یکی از همیناکسسوری‌های کاربردی است. خرید این ست در گذشته به دلیل انتخاب محدود، چندان دشوار نبود. اما این روزها با توجه به جنس، قیمت و سبک این ست‌ها می‌توان به طور کلی دکوراسیون سرویس بهداشتی را تغییر داد.

ست کامل سرویس بهداشتی شامل فرچه، سطل زباله، جا صابونی، جا مایع دستشویی، جا مسواکی، لیوان و آویز حوله است. بنابراین هنگام خرید، ستی را انتخاب کنید که همه این اقلام را در خود جای داده است.

اگر سرویس بهداشتی خانه شما بسیار کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن همه اقلام ندارد، سطل زباله، فرچه، جا مایع و جا مسواکی از مهم‌ترین بخش‌های ست سرویس بهداشتی برای شما به حساب می‌آیند.

همچنین اگر قصد خرید یک ست سرویس بهداشتی لوکس و کامل را دارید، می‌توانید بسته‌ ای را انتخاب کنید که اقلامی مانند جا پنبه‌ ای، جای گوش پاک‌ کن و جای تیغ اصلاح را نیز دارد.

اکسسوری هایی که در دکوراسیون مدرن سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود تنوع زیادی

دارد که چند نمونه را برای شما بررسی می کنیم:

ست دستشویی و سرویس بهداشتی 6 پارچه

ست دستشویی و سرویس بهداشتی 4 پارچه

شلف های دیواری

انواع آینه های روشویی و اصلاح

انواع چراغ روشویی

انواع قلاب رخت آویز پشت درب

دست خشک کن دیواری

سشوار دیواری

سطل زباله و برس

ست سرویس بهداشتی 6 پارچه

از اکسسوری های پر کاربردی که در خرید ست عروس نیاز است، ست شش پارچه می باشد. که شامل:

جا مایع رو سنگی

جا مایع چشمی

جا مسواکی رو سنگی

جا صابونی رو سنگی

سطل زباله

فرچه یا همان برس توالت

لیوان

هر کدام از این ست ها در جنس ها و طرح های مختلفی در بازار عرضه می شود.