این سری از پیشرانهها با دو نوع توربوشارژر ساخت گرت با کدهای T28 و T25 تغذیه می شوند. منظور از فیدبک و Closed Loop اینست ecu پارامترهای اصلی موتور ماشین را از روی مقادیر خروجی یک سری سنسورها کنترل مینماید. اگرچه هیچ ارتقایی بر روی گیربکس استاندارد این خودرو اعمال نشده، اما تغییر نسبتهای گیربکس یکی از دلایلی است که این پیکاپ را در راه و بیراهه عالی نشان میدهد. قطعه­ی دیگری که برای تنفس بهتر خودرو در موتور ماشین قرار می­گیرد تراتل است. این دیواره در روی لاستیك به صورت درصدی از پهنای لاستیك بیان شده است. این خودرو در گذشته صلاحیت ورود به مسابقه را نداشته است چراکه لوازم آن برای یک خودروی شهری بوده است، اگر مسابقات قبلی این اتومبیل را نگاه کرده باشید می دیدید که پشت سر خودروی اول می آمد و جوش می آورد و از دور مسابقه خارج می شد و دلیل آن به کارگیری رادیاتوری بود که بر روی اتومبیل های با حجم بالای 5000 سی سی استفاده می شود و به علت بهره گیری از 2 فن که هرکدام از آنها نیروی زیادی را از برق اتومبیل می گرفتند اتومبیل دچار این مشکل می گردید که البته این مورد نیز اصلاح شد.

هدرز روی 405 اکثریت مردم جهان از این نظر مشابه من و شما هستند ولی این را بدانید که کسی که از خودرو سررشتهای ندارد اصلاً متوجه نمیشود که M3 چیست تا با دیدن این علامت روی صندوق عقب، به شما و اتومبیلتان افتخار کند و اگر هم کوچکترین اطلاعاتی از خودرو داشته باشد هیچ وقت با دیدن این علامت پراید را با یک بامو M3 واقعی اشتباه نخواهد گرفت! این سیستم می تواند تا ۵۰ درصد قدرت موتور را بالا ببرد که مقدار قابل توجهی است. با توجه به نمودار فوق با نصب هدرز می توان به مقدار قابل توجهی از توان دست یافت که در این موتور حدود 38 اسب بخاراست. نصب میکنند. کاتالیزور اسپرت PERFORMANCE CATALYTIC CONVERTERS باعث افزایش طول عمر اگزوز و همچنین باعث کاهش آلودگی حاصل از خروج دود حاصل از احتراق میشود. ب – همچنین امکان حذف سنسور اکسیژن دوم یا غیر فعال کردن و همچنین اصلاح پارامتر ها به طور کامل انجام میگردد.

هدرز Mvm 550
مرحله ۲ (ریمپ بر روی موتور استاندارد): در این مرحله بر روی جداول سوخت، جرقه، اکسیژن و دریچه گاز به نحوی تغییرات اعمال میگردد که بدون افزایش زیاد مصرف سوخت حداکثر توان موتور و گشتاور تا ۱۰ % حاصل گردد. به تغییرات نرم افزاری خودرو ریمپ می گویند که این تغییرات شامل جداول سوخت، جرقه، گشتاور، لیمیتر ها و سنسورها می شود. مرحله ۱(ریمپ اکونومیک): در این مرحله بر روی جداول سوخت، جرقه، سنسور اکسیژن و دریچه گاز به نحوی کار می شود که بدون کاهش توان و گشتاور خودرو مصرف سوخت خودرو نزدیک به ۱۰ % کاهش مصرف سوخت حاصل شود. سایت انجین ارتز این شرکت تاکنون موفق به ساخت هدرز برای خودرو های تولید انبوه موجود در ایران شده و برای ماشین هایی همچون پراید ، پژو 206 و پژو 405 تولید می شود .

هم اکنون در دنیا صد ها شرکت برای خودرو های گوناگون انواع سیستم های اگزوز افتر مارکت (شامل هدرز و لوله های میانی و انباره اگزوز بهینه شده) ساخته و روانه بازار می کنند. من رو راهنمائی کنند و اینکه ایا بر روی پژو 405 2000 (کاربرات) جواب میده یا نه . من گفتم که شرکت با یک نوع فیلتر هوا وشمع و منیفیلد توان خروجی میده مسلما با تعویض اینا می تونین توای خیلی بیشتری رو بگیرید با تعویض فیلتر هوا و کاتالیزور ا و هدرز هدرز پراید برای 206 ! دکتر جون این رینگها مال یه 206 GTI 147 اسبی بوده. یعنی قشنگ یدونه 206 بین ما جا میشد. خوشبختانه، فروشگاه آنلاین ما دارای مجموعه ای از در حال گسترش مجموعه ای ازمحصولات جایگزین با کیفیت بالا است که انجام می شود و یا حتی بهتر از بخش نصب شده است.بدون نیاز به نگرانی در مورد فیلتر هوای ام جی اتصالات – فیلتر های جایگزین هوا ما ذخیره می شوندفیلتر روغن بنز همانند نمونه اولیه خود نصب شده است.

هدرز رابتر 700 البته ست داخلی ماشین ما همش توسیه . ماشین آمریکایی و آلمانی توی تیون خیلی حساس هستن و نمیشه هر کاری روی اونها انجام داد . ج – افزایش کاتاف نیز تا محدوده ۷۰۰۰ دور نیز که محدوده ایمنی است انجام می گردد.به درخواست مشتری کاتاف تا دور بالاتر امکان پذیر می باشد اما نکته قابل توجه این است که افزایش کاتاف بدون افزایش راندمان حجمی هیچ تاثیری در توان خروجی موتور ندارد. لاستیکهای چهار فصل فقط توانستند کاهش سرعت از ۶۰ مایل بر ساعت تا توقف کامل را در فاصلهی ۱۳۶ فوت (۴۱ متر) انجام دهند؛ در حالی که تایرهای تابستانی جدید همان کاهش سرعت و توقف کامل را در فاصلهی ۱۰۷ فوت (۳۲ متر) انجام دادند که ۳۰ فوت (۹ متر) کمتر بود.