تلویزیون شیائومی به صورت بسیار ضریف و باریک طراحی شده. تلویزیون شیائومی P1 قابلیت پشتیبانی از انواع مرورگر ها را در جهت اشتراک گذاری مشتریان در فضایی اینترنت و لذت بردن از جدید ترین فیلم ها و موزیک ها را دارد. پایه های تلویزیون از نوع دو شاخه هستند و در دو طرف قسمت پایین وجود دارند و برای قرار دادن تلویزیون روی سطوح مختلف بکار می روند. و بر روی دو پایه بر روی میز قرار می گیرد. فردی که مشغول تماشای تصاویر این محصول می باشد. حاشیه های سه طرف نمایشگر بسیار باریک و ظریف هستند و تقریبا می توان گفت که هیچ حاشیه ای دور ان دیده نمی شود تنها در قسمت پایین کمی قطر بیشتری دارد که روی ان لوگوی MI حک شده است. در این تلویزیون بدنه به شکلی بسیار ظریف و باریک ساخته شده است البته در حین ظرافت و قطر کم کیفیت بالا و ساختاری مقاوم و با دوام دارد.

تلویزیون شیائومی 65 اینچ
اما در مورد کم و کیف این پروسه بایستی به موتور پردازشگر تصویر با نام Mali 470 اشاره کنیم. تلویزیون گلوبال شیائومی 32 اینچ 4S MI در رنگ خاکستری قاب کم حاشیه وباریک مشکی رنگ که زیبایی خاصی به تلویزیون داده است . قسمت پشتی تلویزیون به رنگ مشکی است و درگاه های ارتباطی و ورودی های مختلف روی ان قرار داده شده است که برای اتصال دستگاه های مختلف به تلویزیون استفاده می شوند. شما همچنین دو پورت USB 2.0، اترنت، و جک صدا رو به همراه پورت صدای خروجی اپتیکال در پشت دستگاه پیدا میکنید. همچنین این تلویزیون قابلیت وصل کردن یک ساندبار را نیز دارد تا بتوانید به وسیله ان صدا دو چندانی را به وجود اورید و هیجان مهمانی های خود را بالا ببرید.

این پایه های قابل جدا شدن جهت وصل کردن تلویزیون به دیوار می باشند. طراحی تلویزیون 43 اینچ شیائومی M5-5ASP مدرن و شیک است و حاشیه ها و پایه های آن از جنس فلز می باشد و کیفیت ساخت خوبی دارد. هنگامیکه از جلو به آن نگاه می کنید، حس یک تلویزیون گران قیمت لوکس به شما منتقل می شود. با این تفاسیر که ذکر شده شما فیلم و سریال و منظره ها را در بهترین حالت و برترین کیفیت نگاه می کنید. در تلویزیون شیائومی L43M5 نیز با رفرش ریت 60HZ سریع ترین صحنه ها را بدون هیچ گونه تاری به ارمغان می آورد. و اما خروجی تلویزیون شیائومی مدل Mi TV Q1 75 سایز 75 اینچ که به جرئت میتوان گفت کاملا کارآمد و تکمیل است! صدا موسیقی کاملا محیط را احاطه می کند و جذابیت و هیجان بالایی دارد.

طراحی خوش تراش و بسیار زیبایی که برای این تلویزیون در نظر گرفته شده است جلوه ای مدرن و امروزی به سالن کاربر می دهد و به خوبی با محیط های امروزی سازگار می شود. این تلویزیون در سایز ۴۳ اینچ برای محیط های نسبتا کوچک طراحی شده است و به خوبی پاسخگوی این محیط ها می باشد و صدا و تصویر را به خوبی و زیبایی در این سالن ها پخش می کند. از نظر صدا ، Mi TV 4S از دو بلندگو استریو 8W برخوردار است و از رمزگشایی صوتی Dolby و رمزگشایی DTS-HD پشتیبانی می کند. وجود دستیار صوتی امکان انجام دستورات صوتی و کنترل و تنظیم تلویزیون از طریق صدا را فراهم می کند. تلویزیون 43 اینچ شیائومی مدل P1 یکی از برند های شاخص در این عصر ماشین و تکنولوژی می باشد.

تلویزیون 88 اینچ شیائومیاگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تلویزیون شیائومی بندرعباس لطفا به بازدید از وب سایت ما.