نتایج طب سنتی به چه صورت مشخص می شود؟

طب سنتی در بسیاری از جوامع به دلیل فشار مبلغان و دولتهایی که چنین شیوه هایی را جادوگری تلقی می کردند ، به تدریج به زیر زمین رفت. برخلاف تصورات ، اما طب سنتی ثابت کرده است که در درمان بیماری های مزمن و مشکلات روانی ، به ویژه در ارتباط با استرس، که اغلب از بیگانگی اجتماعی ، اضطراب یا از دست دادن عزت نفس ناشی می شود ، بسیار مثر است. نمونه هایی از بیماری هایی که تحت تأثیر استرس قرار دارند انواع خاصی از زخم ها ، مشکلات پوستی و اختلالات برونش است.

طب سنتی نه تنها در درمان بیماری های روانی مفید است، بلکه در درمان انواع دیگری از بیماری ها موثر واقع میشود. بسیاری از پزشکان طب سنتی از گیاهان دارویی و اثرات آنها در بهبود بیماری های ارگانیک نیز آگاهی کامل دارند.

نتایج طب سنتی به چه صورت مشخص می شود؟

 

نتایج طب سنتی به صورت بصری، از طریق احساس خود فرد بعذد از درمان، انواع آزمایش ها و اسکن و سی تی اسکن ها و … میتواند مشخص شود. برای مثال اثر دارو هایی که کم خونی را درمان میکنند، را میتوان با یک آزمایش خون پس از تکمیل دوره درمان مشخص کرد. یا درمان دیسک کمر را با ام آر آی تشخیص داد. و یا از بین رفتن انگل روده را با کولونوسکپی دریافت.

در پایان لازم به ذکر است.که طب سنتی با شناخت علت بروز بیماری به نحوه و شیوه درمان آن می‌پردازد بنابراین در زمان گفتگو با فرد متخصص طب سنتی با او صادق باشید و نیز شیوه درمان خود را برای دیگران که مشکل شما را دارند توصیه نکنید چراکه شاید علل بروز ان بیماری در آن فرد با علل بروز آن در شما متفاوت باشد. برای مثال دو نفر به دیسک کمر مبتلا شده‌اند اولی در اثر جابه جایی اجسم سنگین و دومی در اثر کم خونی یا چاقی. حال طبیعتا و مسلما شیوه درمانی هر فرد منحصر به علل بروز ان خواهد بود که این نتایج از طریق انواع آزمایش و اسکن ها قابل مشاهده است.

 

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme