تمام آنچه گفته شد ، Spotify هنوز پادشاه جریان موسیقی است.

خرید اکانت spotify

اگرچه ویژگی های اصلی اسپاتیفای را میتوان با خرید اکانت spotify بدست اورد یک کاتالوگ عالی ، تجربه بصری ، برنامه قیمت مقرون به صرفه – آن را به یک سرویس خارق العاده تبدیل کرده است ، این پلتفرم به دلیل نوآوری مداوم خود از طریق ویژگی های جدید ، طراحی مجدد ، لیست پخش سفارشی و حتی پیشنهادات جدید مانند Spotify Lite و Spotify برجسته است. هدفن . این پیشرفت ها بطور منظم ارائه می شود و اطمینان حاصل می کند که واقعاً بهترین تجربه را برای همه فراهم می کند.

با استفاده از کاتالوگ عالی Spotify ، وارد پادکست ها ، انحصاری های اصلی ، بهبودهای مستمر در همه جنبه های سیستم عامل و لیست های پخش سفارشی شوید که همچنان کاربران را به وجد می آورند (و ثابت می کنیم الگوریتم Spotify سلیقه آنها را بهتر از آنها می داند) ، فکر می کنیم این یکی از موارد بسیار عالی است بهترین گزینه ها برای سرویس پخش جریانی موسیقی امروز.

[بروزرسانی: اشتراک های Spotify اکنون در ایالات متحده و انگلیس گران ترند.

بیشترین جهش قیمت مربوط به خانواده Premium است که از 14.99 دلار / 14.99 پوند به 15.99 دلار / 16.99 پوند در ماه افزایش می یابد. Spotify می گوید این “به این ترتیب ما می توانیم به شما مطالب و ویژگی های جدیدی ارائه دهیم که بتوانید از آنها به عنوان خانواده و افراد لذت ببرید”.

در حالی که طرح خانواده تنها سرویس تحت تأثیر در ایالات متحده است ، قیمت اشتراک ماهانه در انگلیس در سراسر جهان افزایش می یابد: Premium Student از 4.99 پوند به 5.99 پوند افزایش می یابد و Premium Duo از 12.99 پوند به 13.99 پوند

Spotify Premium بدون تغییر باقی مانده و هنوز هم در هر دو منطقه 9.99 دلار / 9.99 پوند در هر ماه هزینه دارد.]

Spotify vs Tidal: کدام سرویس پخش موسیقی برای شما بهترین است؟
Apple Music vs Spotify: تیتان های پخش موسیقی به صورت رو در رو پیش می روند
دسک تاپ Spotify

رابط کاربری دسک تاپ Spotify با یک نوار کناری برای کمک به شما در پیمایش آسان است ، کاشی های کم رنگ و رنگی و برچسب های ساده ای که برای سوار شدن و گوش دادن بسیار مناسب هستند. (اعتبار تصویر: Spotify)
Spotify چیست؟
Spotify یک پلت فرم پخش موسیقی است . این بدان معنی است که می توانید از آن برای یافتن آهنگ ها ، آلبوم ها و پادکست ها استفاده کرده و از طریق اتصال داده یا Wi-Fi آنها را پخش کنید. همچنین می توانید لیست پخش آهنگ ها ایجاد کنید ، آهنگ های مورد علاقه خود را در کتابخانه ذخیره کنید و حتی آنها را در دستگاه خود بارگیری کنید تا هنگام آفلاین بودن بتوانید گوش دهید.

با ارائه ویژگی های جستجوی فراوان ، همچنین روش خوبی برای کشف موسیقی جدید است. با این حال ، جذابیت آن برای بسیاری در توصیه های آن است. این ویژگی را برای هر کسی که می خواهد کار ، مهمانی یا خنک کردن را ادامه دهد ، بدون اینکه آهنگی را که در مرحله بعدی باید بازی کنید ، ایده آل کند. Spotify برای شما تصمیم می گیرد – و اغلب ، انتخاب های آن مشخص است.

لکه دار کردن

نمونه ای از آنچه در پایان سال هنگام باز کردن Spotify Wrapped خود دریافت می کنید. (اعتبار تصویر: Spotify)
Spotify همچنین به خاطر ایده های هوشمندانه خود ، افزودن سرویس های جدید ، ارائه طراحی مجدد و ایجاد کمپین های بزرگ و ویروسی برای اشتراک گذاری – مانند Spotify Wrapped – شناخته شده است . این شرکت همچنین روی Spotify Lite – نسخه ساده تری از برنامه Spotify که از فضای ذخیره سازی ، داده و باتری کمتری برای بهینه سازی عملکرد استفاده می کند ، کار کرده است و آن را برای دستگاه های قدیمی و سیستم عامل ها ایده آل می کند.

آنچه ما می گوییم Spotify بسیار بیشتر از یک کتابخانه موسیقی است. این مقدار زیادی برای ارائه دارد و ویژگی های جدید همیشه اضافه می شوند.

Spotify: قیمت گذاری و اشتراک
می توانید هزینه اشتراک Spotify را پرداخت کنید یا از Spotify به صورت رایگان استفاده کنید. شما همیشه از یک سرویس پولی تجربه بهتری خواهید داشت ، اما پیشنهاد رایگان Spotify مناسب است.

در حالی که آن را “رایگان” می نامند ، اما واقعیت این است که نیست. این پشتیبانی تبلیغاتی است. شرکت ها به Spotify پرداخت می کنند تا به شما مجال شنیدن رایگان را بدهند تا بتوانید به تبلیغات آنها گوش دهید. اما Spotify هنوز می خواهد شما مشترک پرداخت باشید ، به همین دلیل تجربه رایگان درجه یک نیست.

اشتراک رایگان به شما امکان می دهد هر آهنگ ، آلبوم یا لیست پخش را در هر زمان و به هر ترتیب پخش کنید ، که خوب است. اما هر چند آهنگ ، تبلیغی را می شنوید که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید.

با استفاده از برنامه Spotify در تلفن همراه با یک حساب کاربری رایگان ، می توانید 15 لیست پخش با 750 آهنگ را انتخاب کنید. نمی توانید به راحتی از آهنگهای این لیست های پخش بگذرید و تبلیغاتی نیز برای درگیری در اینجا وجود دارد.

 

Spotify Kids مانند Spotify به نظر می رسد ، اما ساده تر ، سرگرم کننده و رنگارنگ است. (اعتبار تصویر: Spotify)
اگر فقط یک شنونده معمولی هستید ، نسخه رایگان ممکن است برای شما مناسب باشد. اما برای بیشتر افراد ، اشتراک Spotify بیش از ارزش آن است. این هزینه ماهانه 9.99 دلار / 9.99 پوند / 11.99 دلار استرالیا است و به شما امکان دسترسی نامحدود به Spotify در لپ تاپ ، تلفن و رایانه لوحی شما را می دهد.

اخیراً ، Spotify Premium Duo را اضافه کرده است. این برای زوج ها یا دو دوست طراحی شده است. برای دو حساب ماهانه 12.99 دلار / 13.99 پوند / 15.99 دلار استرالیا است. شما تمام امتیازات حق بیمه Spotify و همچنین Duo Mix را دریافت می کنید ، یک لیست پخش برای دو نفر که به طور منظم با موسیقی به روز می شود و از هر دو لذت خواهید برد.

یکی از بهترین بیت ها در مورد حساب حق بیمه این است که می توانید برای پخش آفلاین ، همزمان آهنگ ها را به سه دستگاه بارگیری کنید ، که Spotify را از یک بستر پخش آنلاین به یک سرویس موسیقی جامد تبدیل می کند.

اگر چند نفر از شما در خانه خود هستید ، پس می توانید با حساب Spotify Premium Family در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. این هزینه ماهانه 15.99 دلار / 16.99 پوند / 18.99 دلار استرالیا در هر ماه است اما به شما اجازه می دهد تا شش نفر همزمان به Spotify متصل شوند. اگر بخواهید یک حساب استاندارد به اشتراک بگذارید ، به محض اینکه شخص دیگری بخواهد آهنگی را پخش کند ، با مشکل روبرو خواهید شد.

با اشتراک Spotify Premium Family ، می توانید به Spotify Kids نیز دسترسی داشته باشید. این برنامه ای است که برای کودکان سه ساله به بالا طراحی شده است و به صورت خصوصی است و دارای آهنگ های کودک پسند ، آوازهای تک آهنگ و موسیقی متن فیلم است.

Spotify: کاتالوگ موسیقی
Spotify مرتباً به روزرسانی هایی را درباره تعداد میلیون ها آهنگ موجود در کتابخانه خود ارسال می کند. در زمان نوشتن این مقاله 70 میلیون نفر است.

طی این سالها ، چندین هنرمند موسیقی خود را از اسپاتیفای خارج کرده اند ، از جمله بیتلز ، تیلور سویفت ، جی ز و تام یورک. اگرچه ، آخرین باری که بررسی کردیم ، بیشتر هنرمندانی که در روزهای ابتدایی موسیقی خود را حذف کرده اند اکنون می توانند در Spotify پیدا شوند.

دلایل پس گرفتن موسیقی آنها متنوع بود ، اما اسپاتیفای در گذشته مورد انتقاد قرار گرفته بود که چرا هنرمندان را به اندازه کامل جبران نکرده است. یک استدلال به نفع Spotify این است که مردم را از دزدی دریایی دور می کند و به آنها امکان می دهد موسیقی و هنرمندان جدیدی کشف کنند. با این حال ، برخی از افراد هنوز ترجیح می دهند از Spotify اجتناب کنند و یا به طور کامل موسیقی خریداری کنند یا از خدماتی مانند Tidal و Bandcamp استفاده کنند که به هنرمندان استقلال و حق امتیاز بیشتری می بخشد.

روشن کردن

این همان چیزی است که Spotify در همه دستگاه های شما به نظر می رسد. (اعتبار تصویر: Spotify)
Spotify: سیستم عامل ها
بهترین روش استفاده از Spotify از طریق برنامه روی دسک تاپ ، تلفن یا رایانه لوحی است. روی طیف وسیعی از دستگاه ها کار می کند. دستگاه های iOS باید iOS 12 یا بالاتر را اجرا کنند. برای Android ، Android OS 4.1 یا بالاتر. از مک استفاده می کنید؟ OS X 10.11 یا بالاتر و دسک تاپ و لپ تاپ های ویندوز باید از ویندوز 7 یا بالاتر استفاده کنند.

Spotify همچنین با برخی از سیستم های صوتی ، تلویزیون ها ، سیستم های استریو اتومبیل و کنسول های بازی کار می کند. اکنون پشتیبانی Spotify در پوشیدنی ها نیز وجود دارد ، از جمله Apple Watch. می توانید Spotify را در همه جا بررسی کنید تا ببینید کدام دستگاه ها سازگار هستند.

Spotify: پخش کننده وب

وب پلیر بهترین روش برای استفاده از Spotify نیست – به راحتی نرم افزار احساس نمی شود و برخی از قابلیت ها مانند ایجاد لیست پخش امکان پذیر است اما به سختی احساس راحتی می کند.

با این حال ، وب پخش کننده به شما امکان می دهد بدون نصب چیزی از سرویس Spotify در لپ تاپ یا دسک تاپ استفاده کنید. اگر در رایانه شخصی هستید و نمی توانید برنامه ها را نصب کنید ، ممکن است مفید باشد.

مدت زمان طولانی ، وب پلیر از طریق مرورگرهای خاصی کار نمی کرد – اما اکنون می توانید از آن در Chrome ، Firefox ، Edge ، Opera و Safari استفاده کنید. این به شما همه آنچه را که در برنامه می بینید نمی دهد ، اما بسیاری از موارد مهم برای گوش دادن هنگام دسترسی به برنامه – به عنوان مثال کتابخانه و جستجوی شما – وجود دارد.

برنامه spotify

برنامه تلفن همراه Spotify دارای یک رابط کاربری ساده و آسان است. زمینه تاریک آن باعث می شود که آثار هنری پاپ شود.(اعتبار تصویر: Spotify)
Spotify: برنامه موبایل
برنامه های Spotify در سیستم عامل های بزرگ (iOS ، Android و Windows Phone) پایدار هستند ، استفاده از آنها آسان است و به طور مداوم به روز می شوند تا تجربه را تا حد امکان بصری کنید.

به لطف به روزرسانی جدید ، صفحه اصلی برنامه مواردی را که اخیراً در بالای صفحه پخش کرده اید نمایش می دهد – از جمله آلبوم ها ، لیست های پخش و پادکست ها – بنابراین می توانید دوباره در آن غوطه ور شوید. یک نماد ساعت جدید در گوشه سمت راست بالا نیز به صورت جامع ارائه می دهد لیست تمام مواردی که اخیراً بازی کرده اید ؛ مثل این است که به گذشته مرورگر خود نگاه کنید.

در زیر ، لیست پخش ، توصیه ها و پیشنهادهای آلبوم مختلفی وجود دارد که برای شما و گوش دادن به شما شخصی سازی شده اند. لیست های پخش ما دارای لیست های پخش شده برای ما است ، از جمله Discover Weekly و مجموعه ای از لیست پخش Daily Mix ، و همچنین بخشی به قسمت های پادکست جدید و نسخه های جدید اختصاص داده شده – این نیز به روزرسانی اخیر است – شامل آهنگ ها و آلبوم های جدید بر اساس آهنگ ها شما ممکن است دوست داشته باشید.

 

در برگه جستجو ، می توانید موارد را به صورت دستی در نوار بالا جستجو کنید ، یا می توانید ژانرها و حالت ها را با استفاده از کاشی های زیر مرور کنید – به پاپ ، تمرین ، تمرکز و کشور فکر کنید.

در کتابخانه شما ، همه لیست های پخش ، هنرمندان ذخیره شده ، آلبوم ها و پادکست های خود را پیدا خواهید کرد. می توانید ببینید که کدام یک از این موارد برای گوش دادن به حالت آفلاین بارگیری می شوند. آنها یک پیکان سبز کمی در کنار خود دارند.

پادکست ها را مشخص کنید

این همان چیزی است که هنگام مرور پادکست ها در Spotify مشاهده می کنید – اگر به پایین پیمایش کنید می توانید مواردی از قبیل آموزشی ، داستان ، کمدی یا تجارت و فناوری را جستجو کنید. 

Spotify: پادکست ها

Spotify در تلاش برای تبدیل شدن به تنها برنامه صوتی مورد نیاز شما ، پادکست ها را در سال 2015 به سیستم عامل خود اضافه کرد – و اکنون یک انتخاب گسترده وجود دارد. با Spotify ، پادکست ها را “دنبال” می کنید تا “در آنها عضو شوید” ، قسمت های جدید سپس روی صفحه اصلی شما ظاهر می شوند.

اگر در حال حاضر یک برنامه پادکست دارید که می شناسید و آن را دوست دارید ، شاید به هیچ وجه نیازی به استفاده از Spotify نداشته باشید – ما مثل هم بودیم. اما ما به آرامی و در تلاش برای ساده سازی برنامه هایی که از آنها استفاده می کنیم ، بیشتر و بیشتر برای پادکست ها از Spotify استفاده می کنیم ، بنابراین اگر بقیه کاربران به تدریج خود را همان کار را بکنند ، تعجب نخواهیم کرد.

همه ما می دانیم که Spotify در انتخاب آهنگ برای لیست پخش سفارشی بسیار عالی است ، اما همچنین می تواند همان نوع جادوی الگوریتمی را در سلیقه پادکست شما اعمال کند ، پیشنهاد می کند مواردی را که ممکن است دوست داشته باشید به آنها گوش دهید – و غالباً ضرر می کند.

Spotify: Spotify Connect
Spotify Connect به شما امکان می دهد آهنگ ها را از برنامه تلفن همراه یا دسک تاپ Spotify به یک بلندگوی بی سیم مجهز به Wi-Fi منتقل کنید.

آن را به عنوان پاسخ Spotify به Apple AirPlay یا Google Cast تصور کنید. اگر بلندگو دارید که از بلوتوث و نه Wi-Fi استفاده می کند ، از آنجایی که بلوتوث تمام صدا را از تلفن شما منتقل می کند ، همچنان باید کار کند. از Spotify به همه جا بازدید کرده و به سمت بلندگوهای هوشمند پیمایش کنید تا بررسی کنید آیا شما از Spotify Connect پشتیبانی می کنید یا خیر.

Spotify: لیست های پخش

مانند اکثر سرویس های پخش موسیقی ، Spotify به شما امکان می دهد لیست های پخش خود را ایجاد کنید ، سپس می توانید آن را در کتابخانه خود ذخیره کنید تا هر زمان که دوست داشتید به آن گوش دهید یا برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنید. می توانید همزمان آهنگ ها را روی سه دستگاه جداگانه بارگیری کنید ، اما دستگاه چهارم را اضافه کنید و ممکن است دسترسی به دستگاه اول را لغو کند.

برای گوش دادن آفلاین می توانید 3،333 قطعه از هر دستگاه را بارگیری کنید. با این حال ، حتی در کیفیت پایین ، این ممکن است قسمت عمده ای از حافظه داخلی تلفن شما را اشغال کند ، بنابراین لازم است قبل از شروع همگام سازی آفلاین به آن توجه داشته باشید.

ایجاد لیست پخش بسیار آسان است. در برنامه دسک تاپ ، آهنگ ها را به راحتی در لیست های پخش بکشید و رها کنید در نوار کناری شما نشان داده می شود. در برنامه تلفن همراه ، می توانید روی هر نقطه روی سه نقطه ضربه بزنید و سپس آنها را به لیست پخش اضافه کنید.

Spotify همچنین به شما امکان می دهد لیست های پخش مشارکتی ایجاد کنید. این بدان معنی است که دوستان شما می توانند آهنگ ها را نیز اضافه یا حذف یا دوباره مرتب کنند – این برای مهمانی ها مناسب است.

حتی اگر نمی خواهید لیست پخش کنید ، روش های زیادی برای مدیریت موسیقی خود وجود دارد. به عنوان مثال ، یک ویژگی جدید به زودی به شما امکان می دهد که آهنگ ها را در مجموعه “آهنگ های دوست داشتنی” خود بر اساس ژانر و حالت طبقه بندی کنید ، بنابراین به راحتی می توانید آهنگ موسیقی متناسب با روز خود را پیدا کنید ، نه اینکه از کل کاتالوگ ترکیبی از آهنگ های ذخیره شده گوش دهید. اسپاتیفای واقعاً آماده افراد مبتدی موسیقی است که می خواهند موسیقی خود را سازماندهی کنند.

این همان چیزی است که Spotify Wrapped به نظر می رسد: این یک روش سرگرم کننده و رنگارنگ برای جشن گرفتن موسیقی است که در طول یک سال گذشته لذت برده اید. (اعتبار تصویر: Spotify)
علاوه بر ارائه توانایی ایجاد لیست های پخش خود ، Spotify به دلیل توصیه لیست های پخش عالی که مورد علاقه سلیقه شنیدن شما قرار می گیرند ، مشهور شده است. در صفحه اصلی برنامه دسک تاپ من ، این لیست های پخش توصیه شده Refractions نامیده می شوند ، که به عنوان مناظر صوتی الکترونیکی آرام و غلظت الکترونیکی توصیف می شوند. صداهای الکترونیکی برای کمک به شما در حفظ تمرکز. این دقیقاً همان نوعی موسیقی است که ما هنگام کار به طور منظم به Spotify برای آن مراجعه می کنیم.

با این حال ، همه کسانی که به موسیقی الکترونیکی گوش می دهند این موارد را نیز دریافت می کنند. مزیت خارق العاده Spotify لیست های پخش است که فقط برای چشم شما ایجاد شده است. Spotify چنین موسیقی هایی را در اشکال مختلف از جمله Discover Weekly ، که ترکیبی تازه است که هر دوشنبه به شما تحویل داده می شود ، شامل آهنگهایی که دوست دارید و هنوز آنها را گوش نداده اید ، ارائه می دهد. لیست های پخش Daily Mix وجود دارد که به حالت های مختلف شنیدن شما پاسخ می دهند ، همچنین Your Time Capsule ، که مجموعه ای از آهنگ هایی است که Spotify (با دقت بسیار زیاد) حدس زده است که شاید در نوجوانان دوست داشته باشید. تعداد زیادی از این آهنگ ها وجود دارد ، از جمله آهنگ های برتر سال شما که مربوط به اولین ثبت نام شما هستند.

برای بسیاری از افراد ، این مسئله باعث شده است که آنها چگونه موسیقی گوش می دهند و یک روش عالی برای کشف موسیقی جدید است. آنها کمتر به شکار آهنگها و هنرمندان می پردازند و خوشحالتر از اینکه آهنگهای توصیه شده براساس شنیدن گذشته به آنها توصیه می شود. گاهی اوقات این می تواند شما را در حفره ای از انواع خاصی از موسیقی به دام بیندازد ، اما بسیاری از لیست های پخش شامل آهنگ های جدید هستند ، بنابراین احساس بیات نمی