پکیج ریاضی جامع 1 حرف آخر

با توجه به زمان باقیمانده تا کنکور ، دانش آموزان به دنبال منبع خوب و مناسب برای آموزش ریاضیات در مدت زمان کوتاه هستند. اما یافتن چنین منبعی بسیار وقت گیر است و از طرف دیگر تا حدودی در دسترس نیست. اما نگران نباشید ، زیرا امروز ما یکی از محبوب ترین منابع آموزشی را به شما معرفی خواهیم کرد که با کمک آن می توانید 70 درصد از دوره ریاضیات کنکور خود را در کمتر از یک ماه با حل تست یاد بگیرید و بالاترین درصد را در ریاضیات کسب کنید. درسی که به دلیل عملکرد ضعیف داوطلبان در پاسخگویی ، از استاندارد دور شده و این انحراف معیار ، تأثیر این دوره را حتی بیش از درسی مانند زیست شناسی افزایش داده است. اما با پکیج ریاضی جامع 1 منتظری موسسه حرف آخر ، دیگر مشکلی با ریاضی نخواهید داشت.

الگو سازی حتی در ادبیات حرف اخر

ریاضیات جامع پکیج یکی توسط پروفسور عبدالرضا منتظری ، مدرس ریاضی و مدیر عامل این موسسه تدریس می شود. پکیج جایی که دیگر خبری از فرمول بازی نیست ، دیگر خبری از زمان زیاد و آموزش زیاد نیست. بلکه بیشتر وقت تدریس به حل تست اختصاص دارد و حجم آموزش و کتابهای درسی فوق العاده کم و در عوض کاربردی است. به کمک آموزش این مجموعه ، داوطلب می تواند با یادگیری کمتر از 30 الگو ، همه موارد لازم برای پاسخگویی به تست های ریاضی را بیاموزد. این آموزش فقط به ریاضیات ختم نمی شود ، بلکه در تمام دروس این سری مدل سازی حتی در درسی مانند ادبیات کلمه آخر نیز دیده می شود که در آن داوطلب تمام آرایه های کنکور را فقط با 4 مدل و در کمترین زمان به سوالات پاسخ می دهد. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از محصلات حرف آخر هشتم استفاده بکنند.

51 رتبه برتر حرف آخر در سال 98

اما سوال اصلی که ممکن است بعد از خواندن این مقاله ذهن هر کاندیدایی را به خود مشغول کند ، کارایی است که می توان با کمک این مجموعه به دست آورد. آیا کسی تاکنون توانسته است با کمک آموزه های این مجموعه به رتبه خوبی دست یابد؟ در این صورت ، بهترین امتیاز کسب شده با کمک این محصولات کدام است؟ سوال در جایی است و از نتایج بدست آمده با آن می توان به سودمندی و اهمیت یک منبع پی برد. برای پاسخ به این سوال ، بهتر است مقاله مربوط به رتبه های برتر آخرین نامه را بخوانید و بدانید که فقط در سال 1998 ، این موسسه حدود 51 رتبه زیر 300 داشت و در این میان افراد زیادی از جمله حسام مراد بیگی و فردین شقاقی با رتبه های 2 و 9 کنکور و تعدادی از رتبه های برتر ذکر شده است. همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>