NHL است: بازیکنان صاحبان تصویب بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و CBA فرمت

NHL هاکی در این تابستان. NHL بازیکنان در بازی های المپیک است. NHL کار صلح تا 2026.

و آن همه شروع می شود دوشنبه ،

NHL بازیکنان و لیگ صاحبان هر یک از گذشت دو مجتمع پیوسته معاملات: یکی که به تشریح بازگشت به بازی در طول coronavirus همه گیر خواهد شد که تاج قهرمان جام استنلی در تابستان امسال و دیگر فرمت به توافق دسته جمعی که آدرس های طولانی در مورد مسائل چقدر بازیکنان پرداخت می شود.

“این توافق معنی دار است گام رو به جلو برای بازیکنان و صاحبان و برای ما بازی سخت و نامشخص زمان گفت:” دونالد Fehr مدیر اجرایی NHL بازیکنان’ Association.

روز دوشنبه تمام بازیکنان اجازه خواهد داشت به گزارش تیم خود را به اردوگاه های آموزشی در 24 شهرستانها خواهد شد که در فصل تابستان مسابقات جام استنلی. پایین هفت تیم در 31-تیم لیگ از 2019-20 فصل شرکت خواهد شد.

در تاریخ 26 ژوئیه 12 تیم از کنفرانس شرق خواهد آمد به تورنتو و 12 از کنفرانس غرب را به پرواز به ادمونتون برای یک زن و شوهر از نمایشگاه بازی و پس از آغاز این مسابقات است. برگها را کلمبوس در بهترین پنج سری برای پیشبرد به دور 16.

دولت فدرال از دولت انتاریو و آلبرتا و دولت های محلی در تورنتو ادمونتون پاک راه را برای بازیکنان نیست که به قرنطینه به صورت جداگانه راه هر کس دیگری در حال آمدن به کانادا را به.

در عوض بازیکنان و تیم دیگر مقامات اجازه خواهد داشت به قرنطینه همراه با حرکات محدود به هتل امکانات تمرین و بازی امکانات با چند تیم حوادث مانند گلف.

در روز جمعه, Ontario برتر داگ فورد در دفاع از این چشم پوشی.

“ما به دولت فدرال آنها را تایید آن است. ما شهرداری, شهر تورنتو, تایید آن گفت:” فورد. “(NHL است) بسیار دقیق قوانین و مقررات برای بازیکنان خود را. من حتی فکر می کردم که آنها به من گفت آنها تست شده هر روز من یک حرفه ای پزشکی — من فکر نمی کنم آنها نیاز به تست در هر روز است. سوم هر روز یا هر چیز دیگری. اما مرد آنها دشوار در بازیکنان است.

“من به شما بگویم من فکر می کنم مردم می خواهم برای دیدن چند بازی هاکی بازی در تلویزیون. من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بیش از حد بد است.”

این توافق دسته جمعی نیز تایید شده است چهار سال با فرمت است که دیدن NHL مذاکره با کمیته بین المللی المپیک و بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون. آن را نیز می بیند تغییرات گسترده به بازیکنان پرداخت می شود, از جمله محدودیت چقدر بازیکنان پرداخت به صاحبان اگر هاکی مربوط به درآمد اهداف برآورده نمی شود.

ستاره آموخته است یک جزء کلیدی از این قرارداد است که حقوق و دستمزد برای حفاظت از 2020-21 فصل در حال حاضر میله میله برای شروع در ماه دسامبر. بازیکنان پرداخت خواهد شد برای فصل آینده اگر آن را ایفا کرده است یا نه و یا اگر آن را به صندلی های خالی.

به عنوان برای این فصل, هتل X بر این اساس از کانادا نمایشگاه ملی میزبان تیم شرق با توجه به نقاط درصد از coronavirus-کوتاه های نجومی: بوستون خلیج تمپا, واشنگتن, پیتسبورگ و فیلادلفیا.

دیگر هفت تیم از جمله افرا برگها خواهد بود مستقر در فیرمونت سلطنتی نیویورک در خیابان جلو.

فهرست اسامی را محدود به 30 skaters برای اردوگاه های آموزشی خود را در حالی که اجازه می دهد تعداد نامحدودی از goalies در هر تیم. مشارکت محدود است برای بازیکنان که واجد شرایط هستند برگشتی. COVID-19 تست مورد نیاز خواهد بود برای بازیکنان تیم پرسنل و دیگران خواهد بود که در مجاورت بازیکنان (یخ و تعمیر و نگهداری ساختمان, امنیت, و غیره.) 48 ساعت قبل از بازگشت به تیم امکانات و هر روز دیگر پس از آن.

زمانی که به تیم آمده به تورنتو ادمونتون, فهرست اسامی محدود خواهد شد به 31 بازیکنان (از جمله goalies) با حداکثر 52 نفر در هر تیم (از جمله مالکیت بازیکنان و مربیان و مدیران و کارکنان) بودن مجاز در داخل منطقه امن. وجود خواهد داشت های روزانه, تست, علامت چک دما و نمایش برای هر فرد است.

در اینجا چند نکته کلیدی در مورد NHL بازگشت به بازی:

برنامه بازی

شروع به بار خواهد بود مبهوت. از زمان شروع به مدت 10 روز از جام استنلی مقدماتی در تورنتو (کنفرانس شرق بازی) خواهد بود: 12 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر شروع بار در ادمونتون (کنفرانس غرب بازی) خواهد بود 2 بعد از ظهر تا 6:30 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. (تمام اوقات شرقی.)

دور مقدماتی

جام استنلی مقدماتی شامل 16 تیم که در رقابت بهترین-از-پنج سری برای تعیین هشت تیم پیشبرد به مرحله پلی آف جام استنلی آغاز خواهد شد در اوت. 1 با پنج بازی ها: سه در تورنتو (کارولینای مقابل n. y. رنجرز فلوریدا در مقابل n. y. نشینان و مونترال در مقابل پیتسبورگ) و دو در ادمونتون (شیکاگو در مقابل ادمونتون و کلگری در مقابل Winnipeg).

رابین دور

چهار تیم برتر هر کنفرانس به تعیین بذر آغاز خواهد شد در اوت. 2 با دو بازی در هر مرکز شهرستان: Boston مقابل فیلادلفیا (در تورنتو) و کلرادو در مقابل سنت لوئیس (در ادمونتون).

آمار

برای اهداف آماری تنها همه بازی ها از مقدماتی (رابین دور و دور مقدماتی) در نظر گرفته بخشی از 2020 پس از فصل. بر این اساس تمام اسکیت باز/دروازه بان/آمار تیم های انباشته شده در این بازی ها را شامل می شود در سال 2020 بازیکن و تیم پس از فصل آمار. دستاوردها از این بازی و سری خواهد شد در records.nhl.com.

به عبارت دیگر تیم های شرکت کننده در بهترین-از-پنج سری re در نظر گرفته شده پس از فصل و شرکت در یک پست-فصل سری.

قرعه کشی فاز 2

به یاد داشته باشید که یکی از تیم های حذف شده در دور مقدماتی نیز برنده انتخاب اول کلی در NHL پیش نویس است. تمام هشت حذف تیم باید 12.5 درصد شانس در آن انتخاب کنید. قرعه کشی برای آن انتخاب خواهد شد Aug. 10 (بین دور مقدماتی و شروع دور اول).

NHL پیش نویس

2020 NHL پیش نویس آزمایشی برنامه ریزی شده برای اکتبر. 9 و 10.

این CBA

بزرگترین مسئله سپردن مقدار یک بازیکن paycheque که برگزار می شود و در هر سال در مورد لیگ نتواند به دیدار پیش بینی درآمد. هر دو طرف بر این باورند که آنها در بر داشت یک راه برای گرفتن این درصد به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برای انجام این کار, حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ برگزار خواهد شد و به $81.5 میلیون (ایالات متحده) تا زمانی که درآمدهای پیش افتادن $4.8 میلیارد دلار است. سپردن شروع خواهد شد در 20 درصد در 2020-21, 14 درصد در 2021-22 (با مقررات برای شماره های مختلف بر اساس درآمد) و سپس آن را قفل خواهد شد و در 10 درصد در 2022-23 و پایان نهایی سه سال از تمدید شش درصد است.

خیلی چیزهای دیگر

  • لیگ مذاکره خواهد شد NHL بازیکن حضور با کمیته بین المللی المپیک و بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون.
  • این CBA امکانات افزایش فواید و مزایای بازنشستگی.
  • لیگ حداقل حقوق و دستمزد افزایش به $775,000 توسط 2026 (از $700,000).
  • ورود به سطح حداکثر حقوق و دستمزد افزایش به $1 میلیون 2026 (از $925,000).
  • حذفی صندوق است که 32 میلیون دلار (از 17 میلیون دلار) در این سال است. آن را بازگشت به 20 میلیون دلار در سال آینده و تا 24 میلیون دلار در 25-26.
  • هیچ-تجارت بند به دنبال بازیکنان جدید تیم است.
  • بازی از دست رفته با توجه به سیستم تعلیق در حال حاضر تعداد نسبت به حقوق بازنشستگی.

انتقادی تاریخ

دوشنبه: اردوگاه های آموزشی باز

جولای 26: سفر به شهرستانها hub

جولای 28-30: نمایشگاه بازی

Aug. 1: جام استنلی دور مقدماتی آغاز می شود

Aug. 10: بخش دوم از قرعه کشی درفت

Aug. 11: دور اول پلی آف شروع

Aug. 25: دور دوم پلی آف شروع

سپتامبر. 8: کنفرانس نهایی آغاز خواهد شد

سپتامبر. 22: Stanley از فینال جام حذفی آغاز می شود

Oct. 4: آخرین تاریخ احتمالی نهایی

Oct. 9-10: NHL پیش نویس

Kevin McGran

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>