شرق مرکزی تیراندازی گزارش شده پس از خونین قربانی وارد غریبه آپارتمان – Thu, 09 Jul 2020 PST

پلیس برای اولین بار شنیده ام در مورد یک شنبه تیراندازی در شرق مرکزی از یک ساکن که گزارش شده است که قربانی تیراندازی یک غریبه به تماس گیرنده به حال وارد اقامتگاه خود را تحت پوشش در خون با توجه به Spokane اداره پلیس انتشار اخبار.

دو افسر در صحنه دریافتند قربانی تخمگذار در پیاده رو در خارج از محل اقامت در 1700 بلوک شرق خیابان اول در نزدیکی Madelia خیابان. یک افسر شروع به تریاژ قربانی و کشف دو خونریزی زخم بر قربانی پا با توجه به انتشار.

افسر اعمال یک تورنیکه که کنترل خونریزی منتقل و مراقبت از بیمار به Spokane آتش نشانی. امدادگران منتقل قربانی به منطقه بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات انتشار گفت.

عمده جرایم کارآگاهان پاسخ داد و در زمان بیش از این بررسی است. با استفاده از جستجو در حکم یکی دیگر از اقامت در محل کارآگاهان بهبود اسلحه گرم و یک دستگاه منفجره دست ساز که SPD دستگاه انفجاری واحد جمع آوری شده است .

هیچ مظنون شناسایی شده اند و یا واقع شده است . قربانی و بسیاری از شاهدان حاضر به همکاری و ارائه اطلاعات در مورد تیراندازی آزادی گفت.

پلیس بپرسید که ساکنان با اطلاعات تماس جرم چک در (509) 456-2233 و مرجع حادثه #2020-20116185.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>