مینه سوتا را ارائه گواهینامه آزمون دانش برنامه ریزی

Minnesotans رسمی را قادر به برنامه خود گواهینامه رانندگی آزمون دانش جلوتر از زمان شروع این هفته وزارت امور خارجه از خدمات خودرو چهارشنبه اعلام کرد.

این آزمون که برای اولین بار مجوز متقاضیان و رانندگان ثبت نام مجدد در دولت مورد نیاز را به طور معمول اداره در اول بیا اول خدمت اساس است که به تازگی ثابت دشوار است برای بخش مدیریت. صف های طولانی مشاهده شده است در برخی از DVS آزمون مراکز تنها 14 که در حال باز کردن در سطح ایالت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وجود دارد یک تقاضای بالا برای دانش آزمون زیرا DVS امتحان ایستگاه بسته شد برای هشت هفته” DVS مدیر اما کوری گفت: در یک بیانیه آماده. “مردم مجبور به تنظیم زندگی خود و برنامه ها به منظور رسیدن در آزمون ایستگاه اوایل سعی کنید به آزمون دانش. ما می خواهیم همه چیز را آسان تر برای Minnesotans و کاهش زمان آنها نیاز به صرف در آزمون ایستگاه است.”

آنلاین ابزار برنامه ریزی است که میله میله برای اولین در جمعه, جولای 10. قرار ملاقات برای شرکت در این آزمون مورد نیاز خواهد بود موثر دوشنبه زیر که در آن نقطه راه رفتن در آزمون دانش دیگر خواهد بود ارائه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>