صدای دیگر: رسم یک خط در آتلانتا پس از قتل یک کودک

آتلانتا آتلانتا شهردار Keisha لنس کف مناسب است; “به اندازه کافی به اندازه کافی است.” او و رهبران شهر باید رسیده اند که نقطه قبل از یک کودک را به قتل, مجبور, دست خود را.

این شهر بیش از حد شلوغ به نفرت در حال حاضر به نظر می رسد هیچ چیز به جز. در این نقطه ما همگام با دیگر مکان هایی تبدیل شده اند که flashpoints برای سرخوردگی و خشم است که کشتن مردم بی گناه است.

مقامات شهرستان قطعا نمی ایجاد این وضعیت که چرکین در آتلانتا و در جاهای دیگر. سرزنش نهفته است خیلی بیشتر با قهر ملت در گردش از طریق یک خطرناکی مشکل از حماسه بخش همه گیر رکود اقتصادی و بلند مدت طولانی بی عدالتی.

آخر هفته گذشته را وحشتناک تلفات و خشونت جنایی نشان می دهد که چرا شهردار کف باید در حال حاضر تمایل بسیار بیشتر از نزدیک به شهر او انتخاب شد به منجر شود. در چهارم جولای آخر هفته بیست نفر به ضرب گلوله کشته شدند و پنج کشته در این شهر است. که نشان می دهد آتلانتا دیگر لوکس با استفاده از یک دست کردن رویکرد است که اجازه برخی از مجرمان به slyly طبقه خشونت آمیز خود را در تجارت میان تظاهرات صلح آمیز است. شهردار کف ما نیاز شما را به پافشاریای گام تا منجر شود.

اگر شما لازم نیست دیگران سعی خواهد کرد برای انجام این کار به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ نشان داد دوشنبه در فراخوانی به عنوان بسیاری از 1000 نفر سرباز گارد ملی برای حفاظت از اموال دولت در این شهرستان است. این پس از گرجستان وزارت امنیت عمومی ستاد تخریب شد آخر هفته گذشته.

ما باید به فکر می کنم بهترین راه رو به جلو خواهد بود اگر دو رهبران دفاتر که تنها حدود 300 مراحل را از هم جدا می تواند همکاری در این زمان بحران, اما سیاسی chasms را که بعید به نظر می رسد. ما بدین ترتیب از چپ به امید که دولت و اجرای قانون محلی رهبری می تواند کار به طور موثر با هم و همه ما برخی از نیاز درس در همکاری است.

آن را تلخ تسلی می دانم که آتلانتا را به دور از تنهایی در این نقطه است. قتل و تیراندازی شروع به پریدن کرد به تازگی هم در شهرستانها با خشونت و تاریخ و در مترو بود که به نظر می رسید نسبتا امن است.

به حدی که ادراک می تواند تقلید واقعیت این نمایشگاه به تعجب که آیا شهردار کف بوده و پریشان او را استماع معاون رئیس جمهور شکاف در حزب دموکرات بلیط. خوب سیاستمداران اغلب بلند پروازانه; با این وجود شهردار و دیگر رهبران در حال حاضر نیاز به گام تا تلاش های به رهبری ایالات متحده از طریق یک بحران در اینجا در خانه. جهان در حال تماشای چگونه به خوبی ما انجام این کار است. و زندگی می کند به احتمال زیاد در نتایج بستگی دارد.

اول منظور از کسب و کار است که بازگرداندن نظم در خیابان. که متقابلا منحصر به فرد نیست با تظاهرات مسالمت آمیز ما معتقدیم اما خشونت عناصر حاشیه نمی شود و مجاز به استفاده از این لحظه به عنوان استتار برای شیطانی خود قصد. Atlantans — به خصوص کسانی که در مناطق دچار خشونت های جدید و یا long-running — سزاوار بهتر است.

ما ممکن است دیده می شود این در حال آمدن است. سمی تلخ دم از عوامل مؤثر در جوش نورد در سراسر این کشور برای مدتی در حال حاضر.

یک کودک Secoriea Turner 8 به قتل رسید شنبه در آتلانتا به عنوان یک نتیجه مستقیم از همه از این. او نه تنها قربانی اما ما دعا می کنیم او گذشته است.

ساخت مسائل بهتر خواهد بود یک مدت طولانی wearying تقلا کردن — اما این باید انجام شود. و آتلانتا باید با قاطعیت رهبری راه.

تا این هفته شهرستان رهبران اجازه ناقص عناصر نوپای جنبش برای تسلط بر خیابان های اطراف رستوران مواد غذایی سریع که در آن Rayshard بروکس کشته شد در ماه گذشته توسط پلیس تیراندازی در یک حادثه است که به خودی خود منجر به اتهام علیه دو افسر پلیس.

در این استراتژی از معترضان اتاق به بیرون ریختن به نظر می رسید که شایستگی حتی به عنوان وندی که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد به زمین سوخته بود. هدف بزرگتر از کار به پایان مشکوک قتل توسط پلیس به نظر می رسید پارامونت پس از آن. در واقع باید آن باقی می ماند در یک لیست از وظایف دشوار قبل از آتلانتا و این کشور اعتقاد داریم.

که گفت: باعث تاسف است کسانی که پناه دادن به بیمار نیت در زمان استفاده از همدردی برای یک جنبش اعتراضی با مشروع ریشه. و آن را ثابت کرد غیر قابل قبول است که افراد مسلح به فرماندهی یک تقاطع در نزدیکی مرکز شهر و بنا موانع قانونی به ترافیک نامنظم در حالی که اجرای برخی منحرف مفهوم یک ایست بازرسی مرزی. که نه می تواند ایستادن بیش از مسافت های طولانی است.

اعتراض برای تغییر یک افتخار سنت آمریکایی — قتل نیست.

بنابراین آن را مناسب که APD و کارگران شهرستان پاک کردن موانع در اطراف در حال حاضر بدنام سایت در روز دوشنبه. که عمل خواهد شد منفور در برخی از محله های آن زمان آمده بود.

دو تیراندازی مرگ و میر در یک ماه در همان محل باید غمگین همه ما — و نیروی فکر کردن در مورد که در آن ما به عنوان یک ملت “تفکیک با آزادی و عدالت برای همه است.”

ما به نظر می رسد تا آنجا که در حال حاضر از آمریکایی که ایده آل به عنوان ما تا کنون بوده است. هر شهروند این کشور باید حل و فصل به تغییر است. و هیچ شهر را بهتر می چرخاند از آتلانتا به شروع که به اتهام.

آتلانتا اداره پلیس کلیدی در ساخت آن اتفاق می افتد. خواهد شد که منفور می گویند در این زمان تماس پال خواستار قطع بودجه دولت — یا نفرین — اما حقیقت این است که لازم جرم گاهی اوقات.

در حال حاضر زمان برای بهترین عناصر در APD — از فرمان صفوف به افسران کار خیابان — به انجام آنچه آنها باید به طور غریزی می دانند که چگونه به انجام به خوبی محافظت و خدمت می کنند. منجر به عبارت دیگر.

انجام است که نباید و نمی — مانع ادامه ضرورت پیدا کردن راه های بهتر برای پلیس جوامع است. Nixonian دوران bromides در مورد نظم و قانون نمی خواهد ما را امن تر در حال حاضر آنها فقط بیشتر ملتهب مهم است.

تلاش باید همچنان به توسعه سیستم های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آینده مشکوک قتل توسط پلیس و در نتیجه فعال کردن افسران به کار به طور موثر تر در همه جوامع ما.

APD باید ثابت کند تا به این کار. با توجه به خروج از رئیس اریکا سپر که در سمت چپ پس از بروکس’ کشتن آن را تنها عادلانه به تعجب در مورد APD فعلی اثربخشی و رهبری, و چگونه است که ممکن است تاثیر منفی بر عملکرد ایمنی عمومی.

این بخش نیاز به رهبری قوی به همان اندازه به عنوان آن نیاز به کیفیت افسران که تمرین صدا بصیرت در هر تعامل در خیابان. شهروندان مطیع قانون — که اکثریت در آتلانتا و در جای دیگر — نیاز پلیس به گام و انجام یک کار دشوار است با وفاداری و مناسب ابراز وجود در حالی که همچنین به طور معمول اولویت ده-تشدید و ترغیب بیش از خشونت استفاده از زور در هر زمان ممکن است.

این است که یک ایده جدید است. مجموعه ای از اصول وارد شده در اوایل 1800s در اطراف تاسیس لندن Metropolitan Police force اشاره کرد که “میزان همکاری عمومی است که می توان به اختصاص یابد متناسب به ضرورت استفاده از نیروی فیزیکی است.”

ما در حال زندگی می کنند که حقیقت در حال حاضر. و تظاهرات مشروع در آتلانتا و در جای دیگر قصد ساخت امریکا دیدن این نقطه است.

تجارب ما در حال حاضر پایدار نشان می دهد که آن را غیر واقعی و غیر ممکن است انتظار می رود پلیس برای حل جامعه گسترده تر گلایه به تنهایی. ما خودمان را به مخاطره می اندازد و راه اندازی ما مأموران اجرای قانون به شکست توسط به طور معمول نیاز به آنها را به تلاش برای عمل به عنوان مددکاران اجتماعی و روانشناسان و یک میزبان از دیگر حیاتی اجتماعی نقش اعتقاد داریم. صلح آمیز معترضان یک نکته در اینجا. پلیس نمی تواند آن را تمام انجام.

آن را به هر دو حکومت و دولت ما را به کشف کردن راه های بهتر برای کمک به مردم با بهداشت روانی و سوء مصرف بی خانمانی و مشکلات دیگر است که اغلب منجر به خشونت تعامل با پلیس یا شهروندان است.

پیدا کردن یک راه موثر در جهت حل این مسائل خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند. و ما معتقدیم آتلانتا می توانید ما براورد تاریخ و مدنی skillset به رهبری راه برون رفت از این بد بخت زمان ساعت.

— این مجله آتلانتا قانون اساسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>