در معرض خطر MLB ump جو غرب می گوید COVID-19 تلفات اغراق آمیز است

بحث در مورد تصمیم خود برای شرکت در 2020 MLB فصل داوری جو غرب ابراز شک و تردید در مورد چگونه بسیاری از بیش از 130,000 مرگ و میر در ایالات متحده شده است در نتیجه COVID-19.

“من باور نمی کنم در قلب من است که همه این مرگ و میر شده است از کوروناویروس” در غرب گفت. “من اعتقاد دارم که آن را ممکن است کمک به برخی از مرگ و میر.”

غرب 67 گفت: ورزشی او طبقه بندی شده توسط لیگ به خطر, اما نمی خواهد امید بستن به خارج از فصل است که برنامه ریزی شده است برای شروع جولای 23.

“من گفت:” نگاه بسیاری از مردم این است که آنها در حال گزارش در حال مرگ هستند سالم نیست برای شروع با. من از دست داده ام 25 پوند بیش از زمستان است. من بازی گلف هر روز در گرما. من خوب هستم. من قصد ندارم به عقب در حال حاضر.”

غرب گفت: MLB معاون کمیسر دن Halem شد “ناگهان” با خود تصمیم به انتخاب کردن. داوری به نام بزرگ-بازی لیگ در سال 1976 و بسته شدن در رکورد به طور منظم فصل بازی — در حال حاضر 65 کوتاه از لایحه Klem حرفه ای علامت 5,375.

“من گفت:” من قصد ندارم به انتخاب کردن. من رفتن به محل کار. و من قصد دارم به کار تا زمانی که من شما را خاموش میشه یا من صدمه دیده است ، من مشغول به کار است.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>