NHL, nhl on nbc توافق بر پروتکل به سر فصل

NHL و بازیکنان NHL’ Association موافقت یکشنبه در پروتکل برای از سرگیری این فصل یک قدم بزرگ به سمت بازگشت هاکی در این تابستان.

معاون کمیسر لایحه دالی آسوشیتدپرس گفت وجود یک توافق در پروتکل برای اردوگاه های آموزشی و بازی ها و طرف هنوز در حال مذاکره تمدید توافق مذاکرات دسته جمعی بسیار مهم است که به این فرآیند است.

یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل را تنها به اثر اگر هر طرف آرا به تصویب بسته کامل از CBA فرمت و بازگشت به بازی توافق. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل CBA مذاکرات هنوز هم ادامه دارد.

برای تکمیل یک بازگشت دو سوم از لیگ حکام و تعدادی از بازیکنان در کمیته اجرایی و عضویت کامل باید رای به نفع.

اگر همه چیز است که تصویب آن به پایان خواهد رسید یک بیماری همه گیر-خاموش کردن مجبور به 31 تیم در سراسر شمال امریکا آغاز شد که در اواسط ماه مارس. بازی خواهد رزومه در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت با حضور 24 تیم در نظر گرفتن بخشی در گسترش پلی آف در پایان با جام استنلی اهدا شده در ماه اکتبر.

توافق شد برای اولین بار گزارش شده توسط TSN.

با فرض تایید از صاحبان و بازیکنان تیم انتظار می رود برای باز کردن اردوگاه های آموزشی جولای 13 قبل از سفر به دو “hub” شهرستانها برای بازی. آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که تورنتو ادمونتون خواهد شد به نام hub شهرستانها با ادمونتون میزبانی جام استنلی نهایی.

بازیکنان شده اند قادر به اسکیت بازی کردن و آموزش کار داوطلبانه در گروه های کوچک تمرینات پس از ژوئن 8 — نزدیک به سه ماه پس از هاکی بود تعطیل مارس 12 با 189 به طور منظم فصل بازی باقی مانده است.

بازگشت به پلی آف است دیده می شود به عنوان یک تکان دهنده پیروزی برای NHL که مانند دیگر لیگ برتر مواجه چشم انداز از دست دادن میلیون ها نفر بیشتر بدون تلویزیون درآمد گره خورده به پست فصل است. وجود دارد عمیق نگرانی در مورد لغو بقیه فصل و کلام مثبت آزمون کمک نمی کند: 26 بازیکنان پس از ژوئن 8, در علاوه بر این به تقریبا یک دوجین قبل از آن.

بوستون defenceman مت Grzelcyk به نام مثبت, نتایج آزمون “چشم باز” اما انتظار می رود. چند بازیکن ابراز نگرانی در هفته های اخیر در مورد عدم قطعیت در اطراف یک بازگشت.

“ما بدیهی است که یک وضعیت منحصر به فرد در حال حاضر” مونترال goaltender قیمت کری گفت. “NHL و nhl on nbc در حال تلاش برای ایجاد یک وضعیت بسیار دشوار است. حرکت رو به جلو من می خواهم به بازی اما ما بسیاری از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود و بسیاری از حالات است که نیاز به پوشش داده شده قبل از من می تواند رای بساز یا نه.”

یک بار بازی رزومه یک بازیکن مثبت coronavirus) نتیجه انتظار نمی رود به تعطیل بازی ها در کامپیوتر است. لیگ است گفت: این امر جدا هر بازیکن یا کارمند که تست مثبت اذعان شیوع را تهدید می کند باقی مانده از این فصل است.

این پروتکل شامل یک توافق است که هیچ بازیکن را جریمه خواهد شد اگر او بخواهد به انتخاب کردن و او نمی باید به یک دلیل برای تمایل به انتخاب آن با توجه به ESPN.

لیگ خواهد بود مسئول تست بازیکنان روزانه هنگامی که آنها به بازی خود را در شهرستان. هر شهرستان باید یک کنترل حباب که در آن حدود 600 بازیکنان و کارکنان در هر یک از شهرستان زندگی می کنند و بازی در انزوا.

دولت کانادا مجاز است NHL برای منزوی کردن بازیکن-کارکنان گروه در گروه قرنطينه یک اصلاح از کانادا 14 روز در قرنطینه سیاست برای هر کسی که وارد کانادا از مسافرت های بین المللی.

برگها و 11 دیگر کنفرانس شرق تیم انتظار می رود برای جمع آوری در تورنتو با Scotiabank عرصه خدمت به عنوان اصلی مرکز بازی. کوکا کولا در سالن بزرگ خانه به اهل Marlies و اطراف CNE پیچیده نیز می تواند میزبان بازی ها, شیوه ها و بازیکنان خود را.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این بازی در ادمونتون به توان راجرز در محل با کنفرانس غرب تیم حباب یخ در منطقه یک چند استفاده از منطقه در حال توسعه در اطراف میدان یخ بازی.

“بازیکنان خواهد بود به خوبی محافظت از بودن در معرض” Montreal Canadiens صاحب جف يزد گفت: در طول یک کنفرانس در ماه ژوئن. “این رفتن به یک راه کاملا متفاوت برای همه شما و ما را به تماشای هاکی و بودن در یک تیم به دلیل بازیکنان خواهد بود که واقعا به خوبی محافظت شده در طول فرآیند است.”

با فایل های از ستاره کارکنان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>