گرفتن در ورزش: یک نوع مختلف از وسایل آتش بازی نور تا ورزش در این نوع متفاوت از چهارم – Sun, 05 Jul 2020 PST

گرفتن در ورزش • در یک سال است که در ورزش کمی در راه از آتش بازی همسایه سراسر اسپوکن تصمیم گرفت آن را مناسب برای ترساندن فقط در مورد هر سگ از اینجا به هند Trail با ایجاد انفجار بزرگ بالا سخت تن به تن سوت و انفجار نور در آسمان شب است. چقدر وطن پرست.

•••••••

• بله من کمی بخار پز. نیاز به نشستن و آرامش 105 پوند حیوانی است که هیچ ایده آنچه را که به من. با عرض پوزش. به ویژه هنگامی که آن را به طول انجامید تا زمانی که به خوبی به پنجم ماه ژوئیه. به نظر می رسد کمی عجیب و غریب به جشن یک ملت, تولد با گستاخی نقض قوانین یکی از آن کشور در نهادهای محلی. قوانین به محل قرار به نگه داشتن شما و همسایگان خود را امن است.

که در آن است. که بیهوده گویی. من انجام می شود.

حداقل سگ در حال استراحت خوب در حال حاضر. او می تواند خواب. بقیه از ما ؟ چگونه یک خواب در زمانی که تمام ورزشی-اخبار مرتبط به نظر می رسد گردان تخلیه?

اجازه دهید بحث در بیس بال. چهارم ژوئیه این سال نمی ویژگی doubleheaders و ترقه جک این کار را کرد ؟ نوچ. آن را شامل تمرین و برخی از مشخصات بالا نام در اخبار. آتلانتا فردی فریمن مبارزه با ویروس. داجرز’ دیوید قیمت پیوست فلیکس هرناندز و مردد از بازی. یانکی ها’ Masahiro Tanaka می شود ضربه به سر با یک درایو خط.

دیگر از آن خانم همیلتون چگونه بود دوئل? (ببینید من می توانید با استفاده از “ران” مرجع حتی به من توسل به کلیشه. این یک هنر است.)

اما بیس بال نبود تنها ورزش dodging خط درایوهای دیروز. NFL در حال حاضر قطع آن برنامه پیش فصل در نیمه و بازیکنان می خواهم به تخلیه دو بازی دیگر نیز هست. شبکه ورزش ولع مصرف محتوا احتمالا می تواند با زندگی می کنند که تا زمانی که فصل به طور منظم می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

اگر نه ؟ وجود خواهد داشت مالی حساب در Fox, CBS, NBC, ESPN و NFL شبکه.

همان را می توان گفت در کشور ما, کالج, ورزشی, بخش بسیاری از آن ها در حال حاضر برش به استخوان. از دست رفته فوتبال فصل ممکن است معادل ویلی E. Coyote در حال اجرا کردن صخره. سقوط ممکن است اتفاق می افتد در حالی که برای, اما آن اتفاق خواهد افتاد.

ممکن است به رول تمام آنچه در حال حاضر رخ داده است در سال 2020 به یک تنگ بسته بندی مسائل آن را به یکی از کسانی که پرواز آتش بازی نور فیوز و تماشای آن را به بالا ؟ حتی سگ من احتمالا تایید کند.

• در اینجا چیزی است که سرگرم کننده است. سخنگوی-نقد و بررسی من مادر آلما و میزبان از این ستون به بررسی بالا 20 ورزشکاران در 20 سال گذشته در مدارس محلی. مجموعه ای امروز آغاز می شود با واشنگتن یک مدرسه که در آن من خالی از سکنه Bohler, بدنسازی, سالن یک چهارم از زمان ذکر شده در خدمت به عنوان این مقاله را در فوتبال و بسکتبال ضرب و شتم نویسنده است.

این یک لیست گسترده ای شروع با سابقه و رکورد کارفرمایی لوقا Falk که او نیز اتفاق افتاده است به طور مستقیم برد بیش از هر QB در مدرسه تاریخ است.

اما این فهرست فقط نمی از ویژگی های بالا مشخصات مردمی است. دیگران وجود دارد که پرواز – تقریبا به معنای واقعی کلمه – در اکثر بازی گاه به گاه طرفداران رادار. افرادی مانند یشوع اندرسون مناسب و معقول به اندازه کافی گیرنده که فقط اتفاق افتاده است به یکی از بهترین دانشگاهی hurdlers تا کنون. یا کیم ولش که گلف سوء استفاده هرگز مساوی در پولمن. اضافه کردن نام آشنا به عنوان کلی تامپسون و گاردنر Minshew و داستان یک منظره پیاده روی پایین خط حافظه.

•••

WSU: ما به ذکر آن فقط در بالا. اما ما باید با توجه به rulebook ما تحت عمل پیوند تئو 20 20 داستان دوباره اینجا. علاوه بر این, ما می خواهم به. ما نمی خواهیم شما را به آن را از دست. … به این نوت بوک از توسان است اخبار واشنگتن برداشت تا یک بازی بیس بال, انتقال از برایان گرین, مدرسه قدیمی. … در جای دیگر در Pac-12 و کالج ورزشی آریزونا دولت هرم ادواردز چند چیز برای گفتن در مورد اخیر نژادی لکه دار کردن هدف برخی از بازیکنان فوتبال. … گرفتن هشدار: Oregon football, استخدام, به نظر می رسد به رفتن خیلی خوب است. … یوتا پوشاک قرارداد باید خوب باشد. … چه کسی خواهد بود که مورد علاقه در جنوب این فصل ؟ … دانشگاه UCLA جدید ورزشی مدیر واقعا نمی باید یک دوره ماه عسل.

EWU و آیداهو: اطراف آسمان وبر دولت به نحوی قرار داده است با هم یک بسکتبال استخدام در کلاس در طول بیماری همه گیر. … مونتانا به تازگی ترغیب آریزونا پایان دفاعی شروع به حرکت به Missoula. … ایالتی مونتانا ممکن است بسیاری از جوان گیرنده های کسب زمان بازی.

سرخپوستان و ستاد: وجود یک معاینه بسیاری از بومیان آمریکایی با مضمون کثافت رفتن در سراسر کشور. و به عنوان دیو نیکولز مربوط به آن احتمالا لمس این منطقه به عنوان به خوبی. این که آیا آن منجر به تغییر است که هنوز هم در هوا.

Mariners: M بوده است که در وسط یک جنبش جوانان. در این فصل ممکن است یک گام به عقب. … سابق مارینر هرناندز یکی از بازیکنان که بازی جست و خیز این سال است. … با هیچ بازی در چهارم, شیوه رفت.

•••

• پس از اسپوکن ممنوع, شخصی, وسایل آتش بازی استفاده از تقریبا سه دهه پیش چهارم در اطراف در اینجا بوده است ساکت تر و امن تر است. برای سال, سازمان آتش نشانی تا به حال برای پاسخ به طور متوسط بیش از 100 تماس در تعطیلات در هر سال. پس از ممنوعیت رفت و به جای شماره منقبض شده و به کمتر از پنج. و آتش بازی-آسیب های مرتبط با سقوط به عنوان به خوبی. برنده اگر تا کنون وجود داشت. پس از همه, اگر شما می خواستم به تماشای آتش بازی وجود دارد همیشه نشان می دهد. بسیاری از نشان می دهد. اما شب گذشته حس مشترک به نظر می رسید به یک تعطیلات آن را به عنوان بسیاری از چند هفته گذشته است. امیدوارم هر کس جان سالم به در برد با خیال راحت. چگونه ما جشن ملت ما تولد ؟ با در نظر گرفتن فوق بزرگ پیر سگ در یک پیاده روی طولانی به سنگ شارون و بهره گیری از یکی از بهترین نمایش های ما در منطقه را ارائه کرده است. در این سال از coronavirus ما تصمیم به ماندن نزدیک به خانه و حمله به یک دنباله که تست خواهد شد یا نه ریه های ما در حال کار به درستی. آنها انجام داد. و ویستا به مانند همیشه دیدنی بود. تا بعد …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>