100 سال پیش در اسپوکن: جمعیت بسته Natatorium پارک – Sat, 04 Jul 2020 PST

تعطیلات خود را فقط سپیده اما اسپوکن سه روز تعطیلات آخر هفته به خوبی در جریان است. حدود 10000 نفر شلوغ به Natatorium پارک روز قبل از بسیاری از آنها به دنبال سرد کردن در پارک استخر از یک موج گرما.

یک دوجین ویژه “tripper” اتومبیل (به عنوان در روز-tripper) بودند نگه داشته و در عمل همه روز “در تلاش به جای سوزان picnickers.”

پزشکی دریاچه آزادی دریاچه نیز این ماجرا و حتی بزرگتر از جمعیت شد و انتظار می رود دو روز آینده.

سخنگوی-نقد و بررسی فرار یک داستان با عنوان “مدرن آتش بازی ایمن” که اظهار داشت که 1920 آتش بازی بودند “nondangerous” در مقایسه با “oldtime توپ کراکر قادر به بلند کردن یک بشکه بالا در هوا.”

“در این سال علم به ابداع یک صد نوع مختلف از sparklers, سلام, سحر و جادو, بشکه, مارها, خورشید چرخ و اژدها” که “تولید همه خیره و بدون هر گونه سابق اثرات مضر.”

این تا حد زیادی افکار واهی و پوچ. یک روز زودتر اسپوکن پسر بود به طور جدی سوخته با ترقه. و در جولای 3, Spokane, آتش نشانان در پاسخ به 14 تماس از جمله چمن آتش سوزی احتمالا آغاز شده توسط آتش بازی.

در این تاریخ

(از آسوشیتد پرس)

1776: اعلامیه استقلال تصویب شد نمایندگان به دومین کنگره قاره ای در فیلادلفیا.

1802: ایالات متحده آکادمی نظامی رسما افتتاح شد در وست پوینت نیویورک.

1939: لو گریگ از نیویورک یانکیز تحویل معروف خود وداع سخنرانی که در آن او خود را به نام “خوش شانس ترین مرد روی زمین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>