تورنتو FC نشانه سوم دروازه بان جلوتر از MLS برگشت مسابقات

تورنتو FC امضا کرده است دروازه بان کوین سیلوا به تیم اول قرارداد اضافه کردن یک سوم ‘حافظ برای سفر به MLS برگشت مسابقات است.

شش پا 189-کوبنده می پیوندد استارت کوئنتین Westberg و پشتیبان گیری الکس بونو در MLS باشگاه فهرست.

22 ساله آمریکایی صرف در فصل گذشته با تورنتو FC 2 در وام از اسکاتلند قلب میدلوتین که در آن او در حال بازی برای ذخایر. او تا به حال دو shutouts در هشت حضور برای TFC را USL طرف.

سیلوا ساخته شده حرکت به تورنتو FC 2 دائمی در ماه ژانویه است.

“کوین کار کرده است سخت و خوب انجام شده در طول زمان خود را با TFC 2,” تورنتو FC GM علی کورتیس در بیانیه ای گفت. “او یک نگرش و ادامه خواهد داد به منظور توسعه کار در کنار کوئنتین و الکس در تیم اول.”

سیلوا اهل بيت لحم, پن., که بازی collegiately برای UCLA و راتگرز همچنین زمان صرف شده در وام با Raith Rovers از اسکاتلند سوم را بدست آورد.

تورنتو FC بود که میله میله به منشور به فلوریدا روز جمعه برای جام جهانی به سبک مسابقات اجرا می شود که از 8 ژوئیه-اوت. 11 در دیزنی جهان گسترده ای از ورزش در منطقه اورلاندو.

تورنتو باز جولای 10 برابر دی سی ایالات.

تورنتو مربی گرگ Vanney کرد و گفت: او در حال شکل گرفتن 29 بازیکن به این مسابقات است. نیجریه به جلو Ifunanyachi Achara, the 30th در فهرستی قرار است تحت عمل جراحی زانو سه شنبه و از بین رفته است برای این فصل است.

MLS غیر فعال شده پس از تعلیق بازی مارس 12, دو هفته به فصل با توجه به جهانی همه گیر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>