مغلوب ساختن پیشی جستن: من وتو, دفاع, لایحه برای حفظ مؤتلفه پایه نام – Tue, 01 Jul 2020 PST

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تعهد به حق وتو عظیم دفاع, لایحه برای حفظ پایگاه های نظامی مانند Ft. براگ به نام بعد از مؤتلفه افسران شنا در برابر احساسات در خود و خصوصی 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر اواخر روز سه شنبه به تهدید وتو از یک $741 میلیارد دلار سالانه پنتاگون مجوز لایحه به دلیل آن را نیاز به یک میزبان پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه چهره های به نام در. سه سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب الیزابت وارن D-Mass., برنده دو حزبی رای در ایران-کنترل پنل به زور پایگاه به تغییر نام داده و آن را روشن است که مخالفان این ایده ندارد و رای به حذف آن را در بحث طبقه.

“من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت “پوکاهونتاس” وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می آید به عنوان او به طور فزاینده ای جذاب به هسته خود و حامیان خود را به عنوان مشکل انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نظر سنجی.

پاسخ توسط بالا سنا دموکرات چاک شومر? را به روز می کنم.

“من به جرات جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به حق وتو این لایحه بیش از مؤتلفه پایه نامگذاری. آن را در این لایحه است. این حمایت هر دو حزب. آن را به ماندن در این لایحه” شومر گفت.

سالانه اندازه گیری گذشت هر سال تقریبا شش دهه و به طور معمول برخوردار از حق وتو-پشتیبانی اثبات هر چند مختلف مجادلات اغلب به این معنی است که از آن عبور نمی کند تا زمانی که در اواخر سال. مغلوب ساختن پیشی جستن سالوو احتمالا تضمین می کند که این موضوع را نمی خواهد آمد به سر تا بعد از انتخابات ماه نوامبر.

کمیته نیروهای مسلح سنا تایید وارن اندازه گیری به زور پایگاه به تغییر نام داد و در عرض سه سال با رای دادن صدا در ماه گذشته. یک کمیسیون می تواند تنظیم شود تا برای نظارت بر این روند است.

پس از سنا 45 دموکرات و دو دموکراتیک تراز مستقل هستند در پشت ارائه عربستان مخالفان این ایده را به — حداقل — احضار 50 از اتاق 53 جمهوری خواهان به جای آن اگر همه آرا و معاون رئیس جمهور مایک پنس در دسترس است برای شکستن یک کراوات. به عنوان یک موضوع عملی آن را به 60 رای تحت filibuster قوانین.

که بدان معنی است که مخالفان وارن ارائه مانند سنسور. تام پنبه R-ارک., یک تهمت دستیار و تهم Tillis R-N. C. چهره احتمالات غیر ممکن است در طول بحث طبقه. اتاق بحث این لایحه در حال حاضر اما نمی خواهد آن را به پایان برساند تا در اواخر این ماه.

“به جای الزامی به تغییر نام از پایگاه های نظامی از جمله فورت براگ ما نیاز به یک متفکر و سازنده فرایند است که شامل ورودی نظامی ما در جوامع گفت:” Tillis.

بالای جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل کنتاکی می گوید او نمی خواهد مبارزه با وارن اصلاحات و این که او “OK” با هر آنچه که مذاکره کنندگان در اندازه گیری در نهایت تصمیم بر این مسئله است. این دیدگاه به طور کلی به اشتراک گذاشته شده توسط بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی از کالیفرنیا.

دموکراتیک-کنترل خانه پنل برگزاری daylong پیش نویس در جلسه روز شنبه که در آن است که مطمئن شوید که برای رسیدگی به این موضوع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de