تورنتو ادمونتون در آستانه بودن نام NHL hub شهرستانها انتظار CBA توافق منبع می گوید

آماده برای همه-کانادا حزب وقتی NHL رزومه خود فصل با 24 تیم حذفی.

با توجه به یک صنعت منبع هر دو تورنتو ادمونتون شده اند-اما تایید شده به عنوان دو مرکز شهرستانها به میزبانی تیم NHL بازگشت از COVID-19 مکث.

“هیچ چیز رسمی نشده” این منبع گفت: به شرط ناشناس ماندن.

هر دو لیگ و اتحادیه بازیکنان صحبت به ساعات اولیه روز کانادا به آهن بازگشت-به-بازی, جزئیات COVID-19 پروتکل ها و مسائل دیگر که اگر توافق را در یک فرمت به زمان توافق دسته جمعی.

به نظر می رسد CBA فرمت نهایی مانع به یک بسته است که دیدن هاکی نه تنها بازگشت به یک جفت از کانادا میزبان اما ایجاد یک کار صلح است که همچنین می تواند شامل NHL بازیکنان بازگشت به آینده دو بازی های المپیک (2022 و 2026 انتظار مذاکره با کمیته بین المللی المپیک).

هر دو طرف بازگشت به مذاکرات در کانادا روز امیدوار است که یک توافق کامل در همه مسائل خواهد بود آماده برای رای توسط nhl on nbc عضویت — در اسرع وقت پنج شنبه و یا جمعه.

هیچ چیز به طور رسمی اعلام کرد و مذاکرات ادامه داد: شنبه در مورد COVID-19 پروتکل ها و CBA جزئیات.

تورنتو بوده و به طور گسترده ای به عنوان یک همه-اما یک شرط بندی مطمئن به عنوان یکی از NHL دو hub شهرستانها. اگر آن را تصویب شهرستان نیاز به آماده شدن برای 12 تیم و بیش از 600 بازیکن و تیم کارکنان — نزولی در Scotiabank عرصه را برای بازی.

این امکان وجود دارد ریکو سالن بزرگ نیز می تواند میزبان بازی ها در حالی که شیوه برگزار می شود در فورد عملکرد مرکز.

تورنتو نیز نیاز به ایجاد یک منطقه قرنطینه برای همه پرسنل و همچنین به عنوان تست پروتکل ها و سایر اقدامات احتیاطی. طرفداران نمی خواهد اعتراف به این که انتظار می رود برای شروع در اوایل ماه اوت پس از سه هفته اردوگاه های آموزشی.

که اردوگاه — که نشان دهنده فاز 3 از NHL چهار مرحله بازگشت به هاکی — برنامه ریزی شده است برای باز کردن جولای 10.

آن را ممکن است یک توافق نخواهد بود به تصویب رساند تا اوایل هفته آینده اما تیک تاک ساعت است در یک روز 10 ژوئیه در هنگام راه اندازی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هتل ها اعلام نشده است اما انتظار می رود که اغلب اگر نه همه از این تیم خواهد بود جدا شده و به یک یا دو هتل.

برگها با استفاده از فورد عملکرد مرکز, که می تواند قابل تصور میزبان 3-4 شیوه های تیم در یک زمان و تلو تلو خوردن شیوه های روزانه به منظور حفظ همه تیم ها در یک سایت.

Mark Zwolinski

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de