آنی عزیز 6/30 – سه شنبه, 30 Jun 2020 PST

آنی عزیز: من به تازگی خواندن نامه ای از یک مرد بهتر از امروز بود که نگران مردم خواندن دفتر خاطرات شخصی خود را به خصوص در مورد “دوران تاریک.”

من با جواب شما اما می خواهم برای اضافه کردن یک ایده است. ایجاد یک “سوزاندن جعبه” و سپردن آن به کسی که نمی خواهد آن را باز کنید و یا فاش کردن اما محتویات آن را ببینید که در آن نابود شده است پس از مرگ خود و یا در درخواست خود را. من در مورد این once upon a time و عذر خواهی برای یادآوری مبدا. من گمان می کنم آن را از نظامی است.

من این ایده با یک دوست بسیار عزیز من سال پیش به خاطر او همچنین ژورنالی و نگران بود در مورد چگونه کودکان خود را ممکن است واکنش نشان می دهند به او کلمات و عمیق ترین احساسات است. وی ایجاد سوختگی جعبه مهر و موم شده آن و چپ است که دستورالعمل آن بود که به من داده شد. فهمیدم که یک بار من آن را دریافت کرد, من آن را بسوزاند.

او ممکن است آن را تمیز کردن و نابود مطالب در حال حاضر. من نمی دانم و نمی نیاز به دانستن در این نقطه است. اما این ممکن است یکی دیگر از راه برای یک مرد بهتر امروز به برخی از آرامش ذهن خود را در مورد شخصی ترین, عمیق ترین افکار. سوزاندن جعبه

عزیز سوزاندن جعبه: آنچه که یک ایده هوشمندانه. با تشکر از شما برای پیشنهاد خود را.

آنی عزیز: من مطرح شد بسیار سخت است. من در حال حاضر یک مرد میانسال.

چند سال پیش از آبی مادرم از من خواست اگر او تا به حال شده است بیش از حد سخت زمانی که جوان بودم. من به او گفتم من فکر کردم او بود. آیا شما فکر می کنم این بود که راه خود را از عذرخواهی و یا چیز دیگری? – سخت مادر و پسر, مادر

عزیز سخت را: آن را به خوبی می تواند یک عذرخواهی. اگر چیزی است که شما دنبال آن هستید چرا از او بپرسید? شما بسیار پراکنده با کلمات خود را در بحث در مورد این موضوع. آن خواهد بود مفید برای آگاهی از این و سعی کنید برای استراحت قبل از صحبت کردن به او. همچنین یک لیست از تمام چیزهایی که او حق است و شما را دوست دارم در مورد او. بیشتر شما به او بگویید که این کارها بیشتر از آن را تسهیل گفتگو.

آنی عزیز: من در برابر پاسخ به اولین نامه شما را دریافت و با توجه به از بین بردن موش اما پس از خواندن دیگری که در موضوع این صبح من تصمیم به اضافه کردن تجربه من.

زمانی که من در زندگی قبلی من خانه من می توانید یک ماوس بازدید کننده هر از گاهی پس من مجموعه ای از قفس دام. من خوشحال به کشف کنند که هر یک من تا به حال یک چهره و شخصیت خود را. برای مثال یکی به من نگاه کرد با سوزش و من تقریبا می تواند آن را بشنود و فکر می کردم برخی از عصب. فقط صبر کنید تا من از اینجا دریافت کنید”; دیگر کاملا ترس و نشسته اند به عنوان دور از من به عنوان امکان پذیر است; تا به حال یکی دیگر از شیرین بیان و به من نگاه کرد که اگر به آن می گویند می خواهم به دانستن بیشتر در مورد من. من می خواهم درایو هر یک به یک منطقه پوشیده شده از درخت دور از خانه و اجازه دهید آنها را. – گم شده من موش

عزیز از دست رفته من موش: خود شیرین داستان باعث می شود من تصور آنها را مانند شخصیت های کارتونی. شاید شما می توانید نوشتن یک داستان کودکان در مورد آنها. همه مردم و حیوانات منحصر به فرد شخصیت ها و ویژگی های است که آنها را خاص است. آن را زیبا است شما متوجه شده است که در موش کوچک.

ارسال سوالات خود را به صورت آنی لین به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de