McGrath برنده کنتاکی Dem اولیه; مک کانل مرحله نهایی مسابقات در انتظار – سه شنبه, 30 Jun 2020 PST

LOUISVILLE, Ky. — سابق دریایی خلبان امی مک گراث غلبه bumpier-از-انتظار کنتاکی اولیه به نفع دموکرات سنای آمریکا نامزدی پنج شنبه, دفع تدریجی چارلز بوکر به راه اندازی یک کبودی بزرگ-هزینه های مرحله نهایی مسابقات با جمهوری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

رای گیری به پایان رسید ژوئن 23, اما آن را در زمان یک هفته تا McGrath می تواند برنده اعلام شده با توجه به این نژاد را در حاشیه و سیل از پست الکترونیکی-در برگه های رای. نتیجه به نظر می رسید به یقین در اوایل مبارزات انتخاباتی شد اما شکننده به عنوان بوکر مشخصات رسید که مجلس دولت برجسته تظاهرات علیه مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در برخورد با پلیس است.

آن را یک پیروزی باریک برای McGrath. با 99 درصد از حوزه گزارش روز شنبه بعد از ظهر او تا به حال یک 11,832 رای استفاده بیش از بوکر را از نزدیک 531,000 آرا. نامزدهای دیگری جذب ده ها هزار رای. مک کانل کلیدی متحد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر breezed به پیروزی در مذاکرات اولیه در پیشنهاد خود را برای یک هفتم ترم.

کنتاکی به روشن گسترده در رای گیری غایب در میان coronavirus همه گیر و انتخابات نیاز روز به تعداد برگه های رای. در Lexington, دولت دومین شهر حدود 6000 رای غیابی انداخته بودند در هيچ اعم از بدون علامت پاکت نامه برای جدا امنیتی فلپ گفت: Fayette County Clerk همین Blevins.

پس از تابستان گذشته مک کانل و McGrath نگاه گذشته خود مقدماتی به زد و خورد با یکدیگر و در حال حاضر آن دسته از حملات را تشدید می زنیم به سقوط مبارزات انتخاباتی.

اعلام پیروزی McGrath رسیده به بوکر حامیان به تلاش برای متحد کردن حزب برای چالش های پیش رو در برابر مجلس نمایندگان آمریکا که تحت سلطه کنتاکی را در چشم انداز سیاسی برای چند دهه.

“وجود دارد بیش از حد در خطر است” McGrath در بیانیه ای گفت. “تفاوت که جداگانه دموکرات هستند و هیچ چیز در مقایسه با شکاف وجود دارد که بین ما و سیاست و اقدامات میچ مک کانل. او نابود شده ما موسسات برای بیش از حد طولانی است.”

اواسط بعد از ظهر سه شنبه بوکر انتخاباتی تا به حال به صورت عمومی اظهار نظر در نتیجه.

کمپین مک کانل سخنگوی کیت Cooksey گفت McGrath باریک پیروزی اثبات شد که مبارزات انتخاباتی او آسیب دیده است به عنوان کلی انتخابات است. Cooksey به تصویر کشیده McGrath به عنوان یک “ابزار” ملی دموکراتیک استقرار و گفت: چلنجر با کنتاکی با حمایت از حق سقط جنین و “دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی است.”

McGrath مطرح شده شگرف مقدار از کمپین, نقدی, سرمایه گذاری در خشم ملی دموکرات ها برای مک کانل. این مکان در یک موقعیت برای رفتن پا به پا با همیشه-خوب-بودجه مک کانل.

با وجود مزایای McGrath, عرق کردن پیروزی برابر سخت-شارژ بوکر.

بوکر طولانی-شات پیشنهاد رسید در میان ملی فوران اعتراضات علیه خشونت پلیس. او پیوست تظاهرات در زادگاه خود از لوئیزویل به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله توسط لویی پلیس در خانه خود. بوکر را به دست آورد حمایت از تولید ملی ترقی خواهان او به عنوان پشتیبانی جهانی درآمد اولیه و مدیکر برای همه — ایده هایی که McGrath مقاومت است.

McGrath جدولها متوسط بیش البته داخل دموکراتیک سیاست است. او با پشتیبانی از اضافه کردن بیمه بهداشت عمومی گزینه به عنوان بخشی از اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه و پشتیبانی از گسترش دسترسی به مدیکر برای افراد 55 ساله و مسن تر.

او به تصویر می کشد مک کانل به عنوان یک بیش از حد حزبی واشنگتن خودی که نمونه ای چه چیزی اشتباه است با سیاست های ملی. او را متهم مک کانل از تضعیف اتحادیه های کارگری اعطای کاهش مالیات برای ثروتمندان و cozying به شرکت های داروسازی در حالی که مردم در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی.

مک کانل متهم بودن بیش از حد لیبرال برای کنتاکی در مورد مسائل مختلف از سقط جنین به امنیت مرزی. او ترویج کار خود را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که باقی می ماند محبوب در کنتاکی — انتصاب محافظه کاران برای پر کردن دادگاه فدرال صندلی. مک کانل نیز نقش خود را در مجلس سنا نقش رهبری و توانایی های خود را برای هدایت فدرال پول به بلوگرس دولت است.

تهمت می تواند تبدیل به یک نقطه کانونی در سنا نژاد.

مک کانل رهبری تلاش برای دفاع از رئیس جمهور پس از آمریکا استیضاح او. McGrath گفت: او می خواهم که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح می شمارد. او متهم به یمن به رهبری سنا فاقد “جرات” برای قرار دادن یک چک در “خارج از کنترل قدرت ریاست جمهوری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de