“خانه جایی است که من باید در حال حاضر’: رشته کوه های راکی outfielder ایان دزموند به نشستن MLB فصل

Colorado Rockies outfielder ایان دزموند قصد دارد به نشستن در این فصل با خانواده اش و کمک به رشد جوانان بیس بال در زادگاه خود در فلوریدا.

34-در سال دزموند نوشت: دوشنبه شب در Instagram که “COVID-19 همه گیر شده این فصل بیس بال که در معرض خطر است من راحت گرفتن.” اما او مشت زن همچنین با اشاره هزاران مسائل در بیس بال از جمله نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و اجتماعی و اقتصادی و نگرانی است.

“با همسر و چهار فرزند جوان است که مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه در جریان است در جهان, صفحه اصلی جایی است که من باید در حال حاضر” دزموند نوشت: در Instagram. “خانه برای همسرم, Chelsey. صفحه اصلی کمک کند. صفحه اصلی راهنمای. صفحه اصلی پاسخ به بزرگتر من سه پسر’ سوال در مورد کوروناویروس و حقوق مدنی و زندگی است. خانه به پدر خود.”

دزموند که آمار .255 با 20 homers در 140 بازی در فصل گذشته بوده است با توجه $5,555,556 برای سرشکن سهم خود را مبلغ 15 میلیون دلار حقوق و دستمزد بخشی از $70 میلیون پنج سال قرارداد. او بدهکار است 8 میلیون دلار در سال آینده و مقابله شامل 15 میلیون دلار تیم گزینه برای 2022 با 2 میلیون دلار خریداری.

دزموند که در ساراسوتا ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی با واشنگتن در سال 2009. دو بار All-Star بازی برای تگزاس برای یک فصل قبل از امضای قرارداد با رشته کوه های راکی.

در Instagram پست دزموند گفت که او شده است های بیشتر از افکار و تجارب خود به عنوان یک وزیر مرد پس از جورج فلوید مرگ در مینه سوتا در مه 25. فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت, پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

دزموند گفت: ذهن خود را آغاز مسابقه در سفر اخیر خود به ساراسوتا بیس بال است که او در بازی به عنوان یک بچه. او می نویسد که چگونه آنها نگاه اجرا کردن و نادیده گرفته شده و چقدر مهم جوانان بیس بال برای او در حال رشد است.

“چرا ما نمی توانیم پشتیبانی آموزش بازی به تمام بچه ها — به خصوص کسانی که در جوامع محروم و?” دزموند نوشت. “چرا در دسترس و مقرون به صرفه ورزشی جوانان به عنوان یک فرصت ضروری به کودکان و نوجوانان را تحت تاثیر قرار توسعه به عنوان مخالف به پول-ساخت گزاره ها و, استخدام, شانس? این سخت است برای قرار دادن سر خود را در اطراف آن است.”

دزموند گفت که او می خواهد برای کمک به ساراسوتا جوانان بیس بال عقب بر گردیم در مسیر.

“این چیزی است که من می توانم در این طرح بسیار,” او نوشت. “پس من هستم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de