کوهنورد گم شده در کوه رینیر پارک در نزدیکی 2014 تراژدی سایت – Sun, 28 Jun 2020 PST

یک کوهنورد گمشده پس از جمعه در حالی که سفر را از طریق زمین های خائنانه در پارک ملی کوه رینیر نشانه سوم شخص به رفتن از دست رفته در واشنگتن پارک در کمی بیش از یک هفته است.

سیاتل ساکن متی پناهگاه بود نزولی کوه اسکی با یک شریک زمانی که او اعتقاد بر این است که افتاده در زمین های شیب دار به گفته مقامات پارک.

منطقه ای که در آن او رفت از دست رفته شناخته شده است و به صورت مکرر آن بهمن است و نزدیک به محل 2014 تراژدی که به کشته شدن شش کوهنوردان. مقامات گفت: کسانی که شرایط مانع با استفاده از تیم زمین را برای جستجوی یک پناهگاه و یک هلیکوپتر جستجو شد مانع بد آب و هوا و قادر به پیدا کردن او را.

جستجوگران نیز به دنبال وینسنت Djie, 25, اندونزی زندگی دانشجویی در سیاتل که رفت از دست رفته در حالی که پیاده روی ژوئن 19 و Talan Sabbagh, 27, از سیاتل که در گذشته دیده می شد یک هفته پیش.

پارک مقامات می گویند آنها نمی خواهند به کمک داوطلب و یا مستقل جستجو در تیم به دلیل خائنانه بهار شرایط است که می تواند قرار داده جستجوگران در خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>