پس از کاهش, مینه سوتا, ایالات می تواند بیشتر جوانان آکادمی بازیکنان خروج

خروج جریان است در میان مینه سوتا, ایالات جوانان بازیکنان آکادمی.

با Loons’ شلیک یا furloughing کل آن آکادمی جوانان ستاد هفته گذشته بازیکنان در این باشگاه زیر 17 تیم و دیگران در جوانتر سه سطح را ترک کرده اند یا شده اند بررسی گزینه های رقیب در لیگ آکادمی و در کالج.

دو بازیکن ترک در اوایل سال جاری برای پیوستن به نیویورک بولز قرمز’ سیستم دیگری است که در حال حاضر با رئال سالت لیک و دیگران بر این باور هستند که تلاش کرده اند برای لکه های ورزشی کانزاس سیتی در این آخر هفته.

پاتریک Weah که پسر عموی تیم این است که در ایالات متحده در تیم ملی مردان و عمو جورج به یک ستاره برای لیبریا در دهه 1990 آموزش شده بود با Loons’ اولین تیم در مارس اما 16 ساله Wayzata دبیرستان فارغ التحصیل امضا کرده است و به بازی در سنت Louis دانشگاه.

“او در یک مسیر رفتن حرفه ای. ما رو باد او در دسترس بود” Bikikens مربی کوین Kalish گفت: سنت لوئیس پست دیسپچ در اوایل این ماه. “این احتمالا سریعترین استخدام آنجایی که من اینجا بوده ام.”

مانی لاگوس, مینه سوتا, ایالات ارشد فوتبال افسر برگزار زوم کنفرانس تماس با آکادمی جوانان بازیکنان و والدین در شب جمعه.

بررسی اجمالی این است که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به تعلیق MLS فصل در اواسط ماه مارس و خاموش عمده جریان درآمد به Loons تولید از خانه بازی در آلیانز زمینه در سنت پل.

“متاسفانه بدون هیچ گونه درآمد از درون باشگاه ما از ما بازی های محلی و بدون دانستن زمانی که MLS خواهد شد این (آکادمی) چشم انداز و در حال اجرا تا به حال به ما کردند و اجازه دهید برخی از مردم به این دلیل که ما در حال رفتن به تغییر” گفت: لاگوس در تماس با خبرنگاران بعد از ظهر جمعه.

پدر و مادر پیام کوتاه در هر یک از دیگر و پس از تماس های ناامیدی در عدم پاسخ در آنچه که تغییر خواهد بود به سمت و یا نه وجود خواهد داشت 2020-21 آکادمی جوانان فصل که معمولا اجرا می شود از پاییز به بهار.

“این فقط یک دسته از کلمات” یکی از والدین از یک U17 بازیکن توضیح داده شده تماس بگیرید. “… آن را واقعا فقط ضرب و شتم در سراسر بوش. بدون پاسخ. نمی رسما می گویند وجود ندارد هر تیم در سال آینده, اما آن را به عنوان ‘پیوستن به باشگاه محلی خود را برای در حال حاضر و ما به شما تماس بگیرید زمانی که ما کشف کردن آنچه در جریان است.’ ”

لاگوس گفت: او می داند پدر و مادر سرخوردگی اما گفت که ایالات صبر کنید برای MLS برای تعیین آن جدید آکادمی جوانان ساختار و یک بازه زمانی برای بازگشت به بازی. که می تواند به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه. MLS ظرفيتي پس از ایالات متحده آمریکا توسعه آکادمی خورده این بهار با توجه به پیامدهای مالی از coronavirus.

در میان COVID-19 لیگ هدف اصلی بود برای سازماندهی MLS برگشت مسابقات برای همه 26 باشگاه برای بازگشت به بازی در اورلاندو فلوریدا., در ژوئیه و اوت. این Loons’ تیم ارشد و کارکنان در زمان یک پرواز چارتر به فلوریدا در روز یکشنبه و در حال برنامه ریزی برای شروع بازی مسابقات جولای 12.

“با MLS کار و خوب تنظیم آن (آکادمی) چشم انداز است که به اثر زمانی که ما می توانیم نهایی و طرح چشم انداز ما به دلیل وجود برخی از برنامه ریزی و هماهنگی است که برای رفتن بر روی” لاگوس گفت: پایونیر پرس. “ما نمی توانیم بگوییم که ما می رویم به انجام تا زمانی که نهایی ملی برنامه.”

در ضمن لاگوس گفت: آنها در حال تشویق بازیکنان برای پیدا کردن نقاط در باشگاه های محلی و بازی 40-45 بازی ها در سال آینده است. یکی از والدین تفسیر این پیام به معنی وجود خواهد داشت نه یک آکادمی در فصل 2020-21.

یکی دیگر از پدر و مادر گفت: او می دانست که تغییرات صورت گرفته در آینده ممکن است در طول یک جلسه با ایالات رهبری و چند پدر و مادر گفت: آنها معتقد بودند وجود داشته است یک مبارزه داخلی در آکادمی جهت بین Tim Carter, آکادمی مدیر بود که اجازه رفتن با لاگوس و این باشگاه را مدیریت بالا. “من معتقدم که آنها نمی خواهید برای قرار دادن پول در آکادمی,” او گفت:. “شما نمی خلاص شدن از Tim Carter (و دیگر کارکنان) اگر شما در حال تلاش برای رشد چیزی.”

این Loons شده اند که به تدریج با اضافه کردن مسن تیم در باز کردن سه سال این آکادمی در عین حال متعهد به اضافه کردن یک U19 تیم بعدی پله در توسعه نردبان. بنابراین بچه های بزرگتر می توانید ببینید چه چیزی در آینده پدر و مادر گفت.

یکی از ایالات ترین-امید بازیکنان آکادمی است Bajung Darboe a 13-year-old Gambian متولد مهاجم از مدیسون, Wis. او شده است بازی چند سطح در Loons’ U17 تیم. مینه سوتا سرمایه گذاری در Darboe آینده اما سابق Chicago Fire محصول می تواند فرصت با دیگر MLS آکادمی و احتمالا در جای دیگر در جهان است.

“ما هیجان زده در مورد صحبت کردن در مورد گام های بعدی با Darboe,” لاگوس گفت. “اگر او دوست ندارد راه او می تواند در جایی دیگر بروید. اما وجود هشدارهای در پایان مسیر است.”

Darboe پدر Ousman گفت: ایران قصد دارد به تماس با خارج از شهر بازیکنان در هفته آینده و نمی دانند که آنچه که در آینده نگه می دارد برای پسرش.

“همانطور که من صحبت می کنند در حال حاضر من هیچ چیز در ذهن” Ousman گفت. “ما می خواهیم برای پیدا کردن آنچه در جریان است با خارج از دولت بازیکنان مانند Bajung. … ما نیاز به پاسخ های بیشتر, اما آنها نمی آنها را.”

لاگوس گفت: Loons برگزاری اولین حقوق به پیش نویس Darboe و است که می تواند یک نقطه ضعف برای دیگر MLS باشگاه به صرف زمان و منابع برای توسعه بیشتر او و یا دیگر بازیکنان در همان نقطه.

دیگر لیگ باشگاه های امضای بازیکنان آکادمی پدر و مادر گفت: برخی از خانواده ها به مینه سوتا آکادمی بدانم که اگر آنها را می توانید منتشر شده از Loons. لاگوس گفت: آنها در حال کار با موجود بازیکنان آکادمی و ارتباطات بیشتر است انتظار می رود.

مینه سوتا را بالا آکادمی داستان موفقیت است 6-پا-5 دروازه بان فرد Emmings سنت پل که در 16 شد این باشگاه وطنی امضای قرارداد در ماه ژانویه است. Emmings’ قرارداد به حساب نمی در برابر باشگاه MLS حقوق و دستمزد بودجه یک انگیزه بزرگ برای جوانان آکادمی برای توسعه بازیکنان به طور بالقوه خوراک باشگاه’ ارشد فهرست اسامی.

در حالی که Emmings شده است آموزش با Loons’ اولین تیم در بلین او چهارم در عمق نمودار و نیازهای بازی اکشن برای بهبود. لوکزامبورگ تیم ملی چشم انداز می شده اند یک نامزد بازی در Loons’ U17 تیم.

در حالی که ایران به ارمغان آورده است در جوانی بازیکنان از سراسر آمریکا از جمله فلوریدا و جورجیا و تگزاس و نوادا اکثریت فهرست اسامی ساخته شده Minnesotans. این Loons’ منطقه جغرافیایی به درجه اول قرعه کشی بازیکنان از شامل آیووا, ویسکانسین و Dakotas.

یکی از والدین از مینه سوتا بچه گفت: آنها هیچ برنامه ای برای پیدا کردن یکی دیگر از آکادمی به دلیل این است که پایه اصلی.

در مصاحبه این هفته لاگوس تاکید کرد MNUFC به تمرکز بیشتر بر روی بازیکنان جوان از دولت آنها به عنوان “مجددا” آن آکادمی ، و اگر شک وجود دارد که مینه سوتا می تواند تولید در سطح بالا و بازیکنان لاگوس با اشاره به فراوانی در سطح بالا بازیکنان بسکتبال دولتی تولید شده است در سال های اخیر است.

“چگونه می توانیم با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای فکر کردن در مورد چگونه ما می خواهم به همکاری یک کمی بیشتر در بازار محلی و چگونه ما واقعا می توانید تمام (محلی) باشگاه ها برای خرید در” لاگوس گفت. “ما نوع در یک جزیره است. ما می خواهیم به نمایندگی از … Minnesotans در آن فهرست. است که نه فقط برای سال آینده. من صحبت کردن در مورد پنج و 10 سال برنامه ریزی.”

اما بدون کارکنان و بسیاری از عدم قطعیت در صورتی وجود خواهد داشت فصل پاییز, آینده Loons توسعه آکادمی تیره است.

“چگونه بسیاری از بچه ها می خواهد در سمت چپ ؟” یکی از والدین خواسته است. “خواهد شد که در RSL یا KC? که در حال رفتن به سینسیناتی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>