100 سال پیش در اسپوکن: منطقه آماده به صورت عمده در چهارم جولای جشن بیش از دو روز – Mon, 29 Jun 2020 PST

Spokane آماده شد برای آن سالانه چهارم جولای جشن که در سال 1920 خواهد بود گسترش بیش از دو روز, جولای 4 و 5 به دلیل چهارم سقوط کرد و از روز جمعه و اکثر مردم می خواهم که روز به روز دوشنبه به عنوان به خوبی.

واشنگتن آب Power Co. اعلام کرد که شلیک کردن کل آن نمایش آتش بازی در Natatorium پارک در یکشنبه ترک هیچ یک را برای دوشنبه.

این شرکت انتظار می رود جمعیت عظیمی روز دوشنبه در Natatorium پارک تفریحی, سواری, رقص غرفه و استخر. در واقع واشنگتن قدرت آب وعده داده است که تراموای می رسند در این پارک حدود یک بار در هر دقیقه است. WWP متعلق به هر دو اتوبوسی سیستم و Natatorium پارک.

روز دوشنبه در اسپوکن سرخپوستان تیم بیس بال برنامه ریزی شده بود به بازی Vancouver. در آیداهو کار د لین مسابقه قایق رانی شرکت می تواند در جریان است. در پزشکی دریاچه رفت و آمد مکرر محبوب تقاضا برای چادر و کلبه بالاتر از همیشه است.

برای کسانی که می خواستم به سفر دوردست برای تعطیلات, Spokane, پورتلند و سیاتل راه آهن ارائه شد بسیار عالی تخفیف در بلیط رفت و برگشت به, Tillamook, ساحل, Clatsop, ساحل و ساحلی در اورگان.

از لرزان ضرب و شتم: اسپوکن دیلی کرونیکل همیشه مایل به جنجال آفرینی در مورد Wobblies گزارش داد که یک “هجوم” 1000 Wobblies بود “بازم به شهر” برای یک چهارم جولای کارگر رژه و پیک نیک.

با وجود این واقعیت است که این شهرستان در حال حاضر به صدور مجوز برای رژه. وقایع این باورند که Wobblies برنامه ریزی برای رژه به هر حال راه رفتن پایین خیابان “در twos.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de