کامل حومه: Pizzelle ساز در دود می رود – Sun, 28 Jun 2020 PST

بیش از این ماه گذشته پدر و مادر من – اعلام نیاز به کوچک زندگی می کنند خود را به بهترین زندگی و تمام است که فروخته شده و نقل مکان کردن از خانه خود را از بیش از 20 سال است. خوشبختانه این بود که نه خانه دوران کودکی من, بنابراین من به عنوان احساساتی در مورد آن را به عنوان من در غیر این صورت ممکن است شده اند.

من می تواند یک کمی دلتنگ overdramatic و نفرت انگیز – تماس با آن چه شما ممکن است در شرایطی که خداحافظی در نظم هستند. گریه که من راه رفتن از یک اتاق به اتاق نوازش دیوار و دوباره پخش در ذهن من تمام خاطراتی که ساخته شد در هر فضایی است که خارج از قلمرو امکان برای من.

با این خانه من کمی از آن (منهای گریه) اما واقعا وجود دارد فقط چیزهای زیادی به رسیدگی می شود که در زمان ما انجام شد در حال حرکت همه چیز آن شبیه به احساس شما در نهایت پس از گفتن شب بخیر به یک کودک نو پا است که یک ترور در تمام طول روز: “آه خداحافظ. من نمی خواهم برای دیدن شما دوباره هر زمان به زودی.”

است که می گویند که تمام مسائل خود را نمی عملکرد برخی از شگفت انگیز می یابد. برای مثال من در حال حاضر مالک افتخار از کل پخت راهرو در Costco. من مادر مشتاق طبخ نگردند او شربت خانه برای سال با تمام محصولات من معمولا هرگز ریخت و پاش در Ghirardelli chocolate chips, آلی, تست, تکه های نارگیل با نام تجاری ماکارونی و واقعا فانتزی ترشی.

هر بار که او را متوقف خواهد کرد در هفته منتهی به حرکت او را به من در آغوش گرفتن و سپس دست من یک خرید قابل استفاده مجدد کیسه های پر شده با موضوعات خود را از شربت خانه, یخچال یا فریزر. دو درصد شیر! تمام چربی خامه ترش! حبوبات به فروش می رسد در جعبه به جای فله و کیسه! این یک کارناوال از دلخوشیها هر وقت او آمد بیش از برای یک دیدار.

وجود آیتم های ما به دست آورد که نه چندان موفق ، من به اشتباه از آوردن برخی از بچه ها به همراه “کمک” در یکی از فروش گاراژ پدر و مادر من برگزار می شود به خلاص شدن از شر برخی از مسائل خود را. و من نمی دانم اگر آن را همه بچه ها و یا فقط بچه های من, اما آنها انتخاب ترین چیزهای تصادفی است که آنها به سادگی باید داشته باشد.

ده ساله هنری انتخاب یک ماکت یک کشتی بود که بزرگتر از یک نوزاد انسان. شانزده ساله لوسی اغوا شده در توسط طلا و جواهر سوال منشأ. اما آنچه در همه تصمیم ما فقط تا به حال به یک pizzelle ساز استفاده می شود که متعلق به من مادربزرگ Deta.

در صورتی که شما هیچ نظری ندارم آنچه من صحبت کردن در مورد یک pizzelle ساز آهن وفل-esque لوازم خانگی که تولید ظریف و پیچیده کوکی ها ترد. من جایی خوندم که pizzelle قدیمی ترین شناخته شده کوکی دستور غذا بر روی زمین و آن را شبیه مادر بزرگ Deta را pizzelle ساز احتمالا ممکن است قدیمی ترین و شناخته شده لوازم خانگی.

بچه ها من التماس من به آوردن آن به خانه و مادر من حتی حفر کردن pizzelle دستور او هنوز هم تا به حال نوشته شده در مادر بزرگ Deta خط. که مار, نوستالژی, من متقاعد شده ام که آوردن این باستان لوازم خانگی به خانه من خواهد بود یک ایده خوب است.

آن را یک ایده خوب نیست.

به عنوان به زودی به عنوان ما ریخت و در خمیر pizzelle ساز شروع به دود. وجود ضعف برق ، یک مدار شکن افتاد. را نابود کوکی گیر به بالا و پایین دستگاه در چنین راهی که آن را نیاز به یک سندبلاست مانند که از یک استعماری کشتی تحت مرمت برای اسمیتسونیان.

من نگاه نوستالژی در چشم راست و chucked این pizzelle ساز به سطل زباله. آن نیست که دشوار است به انجام آنجایی که من در حال حاضر احاطه شده با همه نوع از چیزهایی که می تواند به من آرامش: من پیر و مدل لباس (که در حال حاضر مناسب حدود یک چهارم از بدن من); کارت گزارش از مدرسه ابتدایی تا; تمام صندلی تاشو بوده که مثل من پدر و مادر پستو برای دو دهه گذشته و به اندازه کافی پایین بالش به آخرین ما تا آسمان نورد هم به عنوان یک حرکت.

لطفا نگویید مادر من (چون من مطمئن هستم که او به شما چیزی درست) اما کمی بیشتر در سمت چپ اتاق در زیرزمین. آن را یک نقطه به اندازه یک pizzelle ساز.

جولیا ایضا سهام خود را از زندگی با شوهرش شش فرزند و تصادفی وحش از حیوانات مزرعه در اسپوکین. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de