مرد گمشده اعتقاد به غرق در کربین پارک در پست فالز در دوم آشکار غرق شدن این آخر هفته – Sun, 28 Jun 2020 PST

یک هاوزر دریاچه مردی که سقوط به Spokane رودخانه در کربین پارک در حالی که قایقرانی شنبه شب هنوز به توان دوم آشکار غرق شدن در پست فالز پارک در روز به عنوان بسیاری از با توجه به Bonner شهرستان کلانتر دفتر.

61 سال بود که نمی شناخته شده توسط مقامات سقوط به رودخانه پس از راه اندازی کایاک برگزاری دو ژاکت زندگی-پوشیدن کودکان در سراسر 4:45 p. m. با توجه به انتشار اخبار. کایاک آمار برخی از رپیدز و تمام سرنشینان دریا فرستاده شدند. کودکان رسیده است. مردی که با پوشیدن یک ژاکت زندگی نیست.

یک شیرجه تیم بود قادر به پیدا کردن مرد پس از چهار ساعت جستجو در شنبه شب. آنها برنامه ریزی برای از سرگیری جستجو صبح روز یکشنبه.

این حادثه شنبه به دنبال یک گزارش غرق شدن شب جمعه تحت شرایط مشابه است. 35 سال اسپوکین ولی مرد غرق شده در حالی که تلاش برای بازیابی همسر و فرزند خود را از یک قایق پارویی اسکیموها که تا به حال واژگون در کربین پارک فقط قبل از 6 بعد از ظهر جمعه. زن و کودک بودند که با پوشیدن جلیقه نجات ساخته شده آن را به ایمنی. مردی که شروع به پریدن کرد در نبود با پوشیدن یک ژاکت زندگی.

این Bonner شهرستان کلانتر دفتر خواستار کسانی که می خواهید برای رفتن بر روی آب به سفر زیر اسپوکن رودخانه سد در حالی که آن را باز با توجه به سرعت در حال تغییر شرایط آب. کسانی که وارد این رودخانه نیز باید پوشیدن یک ژاکت زندگی.

رسیدگی به هر دو حوادث ادامه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de