Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در اسپوکن با 32 مورد جدید – شنبه, 27 Jun 2020 PST

سی و دو مورد جدید از COVID-19 گزارش شده در Spokane County روز شنبه در بالا بردن مجموع مورد تایید شده تعداد به 1,199.

تعداد COVID-19 مرگ و میر باقی مانده است در 37 با توجه به Spokane منطقه ای بهداشت و درمان منطقه است.

در سراسر کشور یک رکورد 44,782 موارد جدید گزارش شد شنبه, روز دوم در یک ردیف موارد جدید افزایش یافته است بالاتر از 40000 و پنجمین روز متوالی تنظیم یک روز رکورد موارد واشنگتن پست گزارش شده است.

به طور کلی در Spokane County, در مورد 23,800 آزمون انجام شده است و در حدود 5% و یا از 1200 تست مثبت را با توجه به بخش بهداشت و درمان.

افزایش اخیر در موارد نشان دهنده ترکیبی از افزایش تماس با ردیابی تست دسترسی و ادامه داد: جامعه گسترش ویروس با توجه به بهداشت منطقه.

از طریق ردیابی افرادی که در تماس با COVID-19 مثبت بیماران, SRHD کشف شده بیشتر موارد مثبت. بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت از طریق تماس با ردیابی ممکن است علائم و گفت: باب لوتز اسپوکن شهرستان افسر بهداشت در SRHD انتشار اخبار.

اما مقامات نیز شاهد افزایش در مواردی که تماس با ردیابی منجر به پیدا کردن ویروسی لینک کلیک کنید. این موارد نشان می دهد جامعه گسترش که تهدید به پایمال کردن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی با افزایش بیماران لوتز گفت.

بر اساس این اعداد SRHD با تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن در انتشار اخبار.

در سراسر کشور 31,404 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که 4,240 در بیمارستان بستری شده بود و 1,310 مرده بود, با توجه به, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت آمار و ارقام.

مگی Quinlan را می توان در رسید (509) 459-5135 و یا در maggieq@spokesman.com.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themes