گرفتن در ورزش: ما باید صبر کنید تا ماه اوت این سال, اما این بدان معنا نیست که ما نمی تواند به یاد داشته باشید Hoopfest امروز – شنبه, 27 Jun 2020 PST

گرفتن در ورزش • از تمام غم و اندوه همراه با از دست های ورزشی و همه گیر امروز ممکن است روز است که حرکت متر بیشتر است. در اینجا حداقل. مطمئن لغو مسابقات بسکتبال NCAA است سمت راست وجود دارد به عنوان بیس تعویق افتادن. اما نهایی آخر هفته از ماه ژوئن بوده است در ارتباط با یک رویداد برای مدت طولانی در اسپوکن, آن را سخت به خارج شدن از رختخواب امروز با تحقق Hoopfest است نمی گذرد.

•••••••

• خوب Hoopfest, بزرگترین و بهترین – 3-on-3 بسکتبال مسابقات نشده است لغو شد. آن قرار داده شده است تا اواخر ماه اوت زمانی که امیدوارم ملت ما خواهد شد که در نهایت پیوست بقیه کشورهای جهان در ضرب و شتم به عقب معضل COVID-19.

هنوز هم این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم سوگواری بیت صبح شنبه. پس از همه, این است Hoopfest شنبه در اسپوکن هر سال از سال 1989 است. که مدت زمان طولانی است. و یک دسته کامل از خاطرات. در اینجا پنج مورد علاقه های من:

5. باور کنید یا نه Hoopfest رسانه بخش استفاده می شود چیزی از یک معامله بزرگ است. هدف اصلی? خیلی پسران (و دختران) از KREM و KHQ و KXLY تا به حال به تدریس جای خود را در روزنامه نگاری سلسله مراتب حتی اگر که به معنای استخدام رینگر یا دو روزنامه گروه هنر. نیست که من تا کنون انجام می شود چیزی شبیه به آن. اما من در بالا (یا پایین) ایستاده تا برای همکاران من اگر آن را به آن آمد. و در یکی از سال های اولیه آن را به آن آمد. دو وجود دارد S-R جوخه یکی با بچه های جوان (زمان میانسال ورزشی, ویرایشگر, رالف والتر بود که قلب و روح و معده از آن گروه) و مردم از من پیشرفته سال ساخته شده دیگر. یکی از کسانی که من رئیس دستیار سردبیر اسکات ساینس که به مبارزه راه خود را از طریق عکاسی صفوف به مدیریت. او باید چگونه من آن را می گویند … چابک. ما یک تیم از KREM که شامل یک اصطلاح فیلمساز که به نظر می رسید به صرف تمام خود را در ساعت وظیفه بلند کردن دمبل. هک عضلات خود را تا به حال عضلات. ساخته شده است کاملا احتمالا با کمک علم شیمی به عنوان آکنه را تنها رقابت با خود تستوسترون سوخت فیزیکی. بله در یک بعد از ظهر شنبه یک “خوشخو” رسانه ها-بخش بازی به پایان رسید با یک نزاع و جدال. من و آقای عضلات شروع به مربع خاموش من شروع به پریدن کرد بر روی عضلات پشت اسکات با استفاده از این فرصت برای به دست آوردن یکی خوب پانچ در عضلات و پرت من حدود 15 فوت جایی که من فرود آمد و با یک ضربه. من به یاد داشته باشید هر چیزی پس از آن. زمان خوب است.

4. دیگر رسانه ها-بخش بازی. یک سال دیگر. گل گره خورده است. بازی در خط. من تا به حال توپ به پایین کم جعلی, و متفاوت KREM مرد ، رفت و آمد در من و من زدم که من به ضرب گلوله. ناپاک. به خط رفتم. آن را به ما به نفع خود. به من ایستاده بود من حریف شروع به صحبت سطل زباله. وی با اشاره به فشار. از دست رفته است. تحقیر. من به او نگاه کرد quizzically. و خندید. آن را تنها Hoopfest من گفت یا چیزی به آن اثر. من ساخته شده پرتاب آزاد.

3. اولین Hoopfest آمد در سراسر در حالی که من در بازی fastpitch. بدون شک وجود دارد دوست من استیو لارسون های شنی بالا بسکتبال, مربی, و من می خواهم تیم. ما تیمی را برای فقط در مورد همه چیز. اما ما نیاز به دو نفر دیگر از بچه ها. استیو در بر داشت یکی چنی دستیار مربی تیم فوتبال به نام Dave Ward, که برنده یک دولت عنوان در اوک هاربور پایین جاده. اما ما نیاز به یک بازیکن دیگر. ترجیحا کسی که بلند است. “من از بازی گفت:” یکی دیگر از سافتبال تیمی که 6 پا-5. یکنوع بازی شبیه لوتو. ما راه اندازی شد. عمل ؟ چرا ؟ آن را برای سرگرم کننده است ، ما نشان داد تا برای اولین بازی ما. هر کس در تیم های دیگر نگاه به عنوان اگر آنها تا به حال بازی های برگزار شده حداقل دو سال در NBA. آه آه. به صداقت, من مطمئن هستم که ما به ثمر رساند. بزرگترین ناراحت است که سال ؟ ما برنده بازی ما اجازه می دهد برای از دست دادن در اواخر شنبه شب و مجبور به بازی در روز یکشنبه. آن را تبدیل به یک سنت. برای اولین بار تعداد انگشت شماری از Hoopfests ما هرگز در روز یکشنبه. از آن ما شد در واقع. “هرگز در روز یکشنبه.” تا زمانی که ما از دست داده و دو بار در یک ردیف یک سال پس از آن برنده بازنده پادشاه تی شرت روز بعد. زمان خوب است.

2. این بود که پنج شنبه قبل از Hoopfest, 2002. من در 40s (اواخر 40s به طور دقیق) و به دنبال به جلو به تماشای یکی دیگر آخر هفته از خیابان توپ از حاشیه. کلمه از عمل در اینجا “،” ببینید من تا به حال غیر رسمی بازنشسته از بازی. پس دوست من تامی Engdahl نامیده می شود. او تا به حال یک تیم است. خیلی خوب تیم است. اما چهارم خود مرد بود یو بی اس در بازار. خواهد من را پر کنید ؟ “تامی” به من گفت: “من دوست دارم برای کمک به, اما من, آهسته, خارج از شکل و ترجمه شده در ماه.” “این خوب است” او جواب داد. “ما سه بچه که در شکل بزرگ است. همه شما باید انجام دهید این است که پر کردن یک زن و شوهر دقیقه در هر بازی و ما را به یک استراحت.” من به او اعتقاد داشتند. او دروغ گفته. نه بر روی هدف, ذهن شما, اما در بازی اول ما است که ما از دست یکی از آن سه-بچه-در-بزرگ-شکل منفجر کردن خود آشیل. من تا به حال بازی. هر دقیقه از هر بعدی بازی. معلوم تامی و دیگر دوستان واقعا خوب است. ما نگهداری می برد. من نگه داشته کشیدن من متاسفم … من نگه داشته نشان غربالگری rebounding ایستاده در وسط کلید امید کسی که سفر بیش از من. من رقت انگیز است. دیگر دو عالی بودند. آنقدر بزرگ ما ساخته شده آن را به تمام راه را به نهایی. از طریق بازنده براکت. آن زمان مانند 38 بازی یا چیزی. نهایی شد حذف دو – اگر ما برنده یکی از اولین. ما انجام داد. ما تا به حال به بازی دوباره. این نیست که ما به یک دیوار. آن را در ما افتاد. نایب تی شرت هنوز جایگاه ویژه ای در گنجه من.

1. یک سال Hoopfest تصمیم گرفت که یک شبه مسابقات است. هنوز مطمئن شوید که چرا, اما وجود دارد بازی در جریان پس از تاریک شنبه. هیچ معامله بزرگ است. کسانی که مشغول به کار در S-R و همچنین جمع شده بودند در شیر سرخ برای کباب و نوشابه های بالغ. جایگزینی خالی ما, مخازن, پس به صحبت می کنند. موضوع اصلی گفتگو ؟ دن ویور سلامت. ما پس از آن-ورزشی نویس را گرفته بود توپ را به وسط سمت راست انگشت خود را در آخرین بازی باقی مانده بود به آن را دریافت X-rayed. ما نگران او. خبر بد در اطراف به تصویب رسید. آن شکسته شد. آن را به حال برای قرار دادن در یک آتل. او برای استراحت در تعطیلات آخر هفته. متاسفانه ما بازگشت به ما کربو-بارگذاری و تعجب که چگونه ما می تواند به ما نشان می دهد همبستگی برای ما افتاده co-worker. کسی آمد تا با الهام از ایده های. هنگامی که دن طریق درب راه می رفت با یک گروه بزرگی از کمی inebriated “دوستان” گل رز به عنوان یکی فریاد زد نام او و به او ادای احترام کردند با ما راست انگشتان میانی مطرح شده است. این بود که حداقل ما می تواند انجام دهد. آه که خود را پرداخت و کربوهیدرات.

•••

Gonzaga: بالا استخدام در 2021 کلاس به عنوان رتبه توسط ESPN شامل GU نهایی خود را در هفت مدارس. چت Holmgren دبیرستان هم تیمی ورودی سال اول Jalen Suggs اعلام کرد خود را انتخاب جمعه. (او در سمت راست در تصویر گرفته شده در طول یک سفر آخر فصل بسکتبال.) می خواهید به عنوان خوانده شده چای برگ ؟ در اطلاعیه خود ویژوال ارسال شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی Gonzaga نیوجرسی مرده است مرکز در میان مدارس حق بر Holmgren شانه چپ. این یک فال. جیم Meehan است بسیار بیشتر متفکر داستان در مورد 7-پا استخدام. … در جای دیگر در WCC BYU رسما استقبال استخدام, است که در اصل به رهبری ایالت یوتا است. دانشجوی سال اول-به-بود کالیب Lohner خواهد شد این بازی از بازی های فصل آینده.

WSU: صحبت از استخدام پاشنه بلند اعلام کرد یکی دیگر دیروز. اما او نه برای 2021. Jaylen واتسون که پس از امضا با USC قبل از گذراندن دو فصل در شهرستان ونتورا کالج در کالیفرنیا خواهد شد پیوستن به Cougs این سقوط. تئو لاوسون در بسیار در پی پس از cornerback. … در اطراف Pac-12 و کالج ورزشی, واشنگتن اعلام کرد یک سری از اقدامات صرفه جویی در هزینه و پولی هدیه روز گذشته با هدف متعادل ورزشی بخش بودجه است. … اورگان و ایالتی اورگان توافق به رها کردن جنگ داخلی نام مستعار از سالانه خود را در بازی با OSU جمهور اد ری گفت: آن را “نشان دهنده یک ارتباط به یک جنگ به تداوم برده داری.” یک نام جدید مورد نیاز است. … جان Canzano برخی از افکار در اورگان coronavirus گزارش. … یکی USC ورزشکار دارای آزمایش مثبت است. … کلرادو کاهش به کارکنان آن اما آیا پر کردن آن باز بسکتبال دستیار موقعیت.

EWU و آیداهو: در اطراف آسمان بزرگ, مونتانا, دولت باید به توسعه آن quarterbacks. … در بسکتبال, اخبار, یک عضو از ایالت مونتانا کارکنان چپ برای موقعیت دیگری. … با Northern Colorado انداختن, تنیس, مدرسه بازیکنان چپ بدون یک محل به رقابت بپردازند.

Mariners: سیاتل تایمز ضرب و شتم نویسنده Ryan Divish در زمان نگاهی به M فهرستی برای فصل تعجب خواهد شد که در 40-گروه مرد و که ممکن است یکی به 20-مرد تاکسی تیم ملی. … لری ویر صحبت با Divish در مورد فصل آینده و بیشتر بر روی آخرین دکمه جعبه غلاف. … M را اعلام کرد امضای دو پیش نویس میدارد ترک فقط یک unsigned.

گلف: فیل مایکلسون تبدیل 50 به تازگی. که نمی کند او که بسیار است. او منجر مسافران قهرمانی پس از دو دور. من تنها به ذکر این دلیل من ریشه برای بیش از 50 جمعیت.

•••

• نگاهی به مورد علاقه من Hoopfest خاطرات من زده بود با کمی در راه موفقیت من تا به حال در بسیاری از Hoopfests که من در آن شرکت کردند. برنده-از دست دادن موفقیت است. تمام اقدامات دیگر از جمله به عنوان سرگرم کننده آن را همیشه یک موفقیت است. حتی سال خورشید درخشید به طوری که به شدت در هر اینچ از پوست قرمز شد. یک چیز من را به یاد داشته باشید ، دوشنبه پس از در محل کار. خارج شدن از دفتر صندلی بود کارهای عادی و روزمره بسیاری از کسانی که اجازه دهید من به شما بگویم. به خصوص انگشت شماری از سال من بازی در دو تیم. تا بعد …