9 پیشرفت است که می تواند شما را بیشتر از فضای خود را در فضای – Sat, 27 Jun 2020 PST

توسط Lindsey M. Roberts ویژه ای به واشنگتن پست

گیر کرده در داخل برای چند ماه گذشته ما آماده برای به دست آوردن حتی اگر ما نمی تواند تمام راه را به یک رستوران و یا یک پارک. اگر چه ما می تواند اضافه کردن یک اتاق به ما خانه به محل دیگری بروید در خانه ؟

این که آیا شما یک حیاط خلوت بزرگ به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله سرگرم کننده و یا حتی خم شدن, بالکن, پاسیو یا گوشه شما می توانید ارتقاء خود را در فضای در فضای باز آن را در جایی به بازدید. در نظر گرفتن نیازهای خانواده و آب و هوای خود را و سپس رفتن با این ایده ها از, هوای آزاد, دوست کارشناسان.

شروع با یک جارو تمیز

خرید اجاره یا قرض گرفتن یک ماشین قدرت و پیدا کردن که چرا صاحبخانه آنها را دوست دارم. حداکثر هامفری یک طراح داخلی(maxhumphrey.com) در Portland, استفاده می شود به پاک کردن خزه و گچ پیاده رو کردن جلوی خانه خود را. شما می توانید تمیز کردن مبلمان فضای باز پاسیو, هوای آزاد, بالش, نرده, دوچرخه, سطل زباله, و بیشتر. (مراقب باشید به دنبال قدرت خود را واشر و دستورالعمل استفاده از مقدار مناسب از فشار برای مورد شما در حال تمیز کردن. در واقع گاهی اوقات همه شما ممکن است نیاز به یک قوی شلنگ.)

انتخاب کنید تا یک قلم مو

هامفری استفاده از زمان خود پناه در جای خود به خود عرشه یک کت تازه رنگ. او نقاشی های چوبی قدیمی نیمکت همان رنگ (“به نظر می رسد مرتب کردن بر اساس مانند ساخته شده است در”) و آن را به یک گیاه ایستاده است.

اگر شما یک درب که باز می شود به یک فضای کاترینا بلر طراحی وبلاگ نویس(katrinablair.com) در ساکرامنتو کالیفرنیا نشان می دهد نقاشی آن به رنگ روشن است. “مال من است رنگ chartreuse زرد و من تعارف تمام وقت,” او گفت:.

گرفتن رنگ-پالت نشانه از چشم انداز

احساس رایگان برای رفتن جسورانه با بالش هنر و لوازم جانبی “نگران نباشید بیش از حد در مورد مسائل مطابق” هامفری گفت: اما آیا به حساب محیط زیست خود را. “ما می گویند شما می خواهید به توجه به معماری; وقتی که می آید به زندگی من می گویند احترام چشم انداز” هامفری گفت. “خاصی وجود دارد و پالت و مناظر که نگاه بهتر در نقاط مختلف کشور است.” رنگ های خاموش و از جنوب غربی چشم انداز به عنوان مثال ممکن است تماس بگیرید برای رنگ های خاموش و در خود فضای در حالی که سبزتر چشم انداز می تواند رسیدگی بیشتر رنگ های اشباع شده.

ایجاد روشنایی محیط

فقط به عنوان با مبلمان فکر می کنم در مورد نور در خارج از منزل به عنوان اگر شما در داخل خانه با استفاده از منابع مختلف نور است. اگر فضای خود را در فضای در حال حاضر دارای چراغ – مانت خیط و پیت کردن در ایوان و یا دیوار مانت برای پاسیو ها – اضافه کردن فانوس و شمع و چراغ رشته. “هر کس دوست دارد string چراغ” هامفری گفت. او توصیه می کند ادیسون-سبک چراغ برای “کمی نگاه صنعتی.” در یک منطقه کوچک بلر نشان می دهد رشته حلق آویز چراغ به صورت عمودی بر روی دیوار.

ترکیب و مطابقت مبلمان پاسیو خود را

در داخل خانه طراحان اخم بر خرید کل مجموعه اتاق خواب به سبک همان رنگ و مواد. پس چرا ما خرید مطابق مجموعه خارج ؟ هامفری نشان می دهد جفت شدن, قدیمی, فلز, صندلی, می گویند با یک کولر برای یک میز قهوه. “مبلمان فضای باز است که یک دسته برای خرید, قدیمی,,,,” او می گوید. فهرست فلزی مجموعه نیز خوب پیدا کردن او گفت: از آنجا که آنها در حال حاضر در برابر عناصر برای سال, بنابراین شما می دانید آنها با دوام. (اگر شما می توانید آنها را پیدا, قدیمی,,, او همچنین دوست دارد چگونه یکپارچهسازی با سیستمعامل جدید به دنبال کلمن کولر در coleman.com می توانید با انجام دو وظیفه در فضاهای باز.) برای دیگر پایدار مبلمان گزینه هامفری توصیه پا لم دادن طرح های فضای باز مبلمان (lolldesigns.com ساخته شده از جنس پلاستیک بازیافت شده.

به عنوان مبلمان فضای باز مواد “چوب است که همیشه اولویت من” بلر گفت. “این زمان طولانی طول می کشد و می تواند restained به عنوان مورد نیاز و یا نقاشی شده با رنگ بیرونی گسترش زندگی از مبلمان خود را اگر آن را شروع به نگاه فرسوده.” او توصیه می کند پوشش مبلمان با پوشش زمانی که استفاده نمی کنید.

وقتی که می آید به اندازه سعی می کنید برای خرید بزرگترین مبلمان شما می توانید برای فضای شما. تصور کنید یک پاسیو با یک مبل به اندازه کافی بزرگ برای چرت زدن به عنوان بسیاری از صندلی و میز. “اگر شما به اندازه کافی اتاق برای یک صندلی و یک صندلی من را جست و خیز آن و به عنوان بزرگ مبل به عنوان شما می توانید مناسب” هامفری گفت. “همانطور که با داخل من فکر می کنم شما می توانید با مقیاس; گاهی اوقات بزرگتر مبلمان در فضاهای کوچکتر است مفید باشد.”

گرم کردن با بخاری و آتش چاله

“اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن باران زیادی و یا آن را به عنوان گرم نیست فکر می کنم در مورد در آوردن هوای بخاری گرما لامپ یک گودال آتش” ساکرامنتو طراح و وبلاگ نویس Shavonda گاردنر(sgstyleblog.com) گفت. “چیزی است که آن را گرم می شود و یک فضای شما می خواهید به در. به علاوه چه کسی از داشتن s’mores در تابستان شب؟” فکر می کنم پیش رو به سقوط بیش از حد در زمانی که در برخی از آب و هوای آن را در بهترین زمان از سال به “لذت بردن از آب و هوا که خیلی گرم و نه خیلی سرد است.”

استفاده از گیاهان گلدانی به صورت واحه احساس

تمام طراحان توصیه تزئینات با گیاهان. قرار داده و آنها را در گلدان و یا به صورت کوچک در بالکن, چسبیدن به آنها را در جیب کشاورزان بر روی دیوار یا نرده بلر گفت. فکر می کنم در مورد گیاهان, گیاهان و شاداب. بلر حتی رشد یک درخت لیمو.

گیاهان ما فکر می کنم به عنوان خوب بودن گیاهان نیز می تواند خارج از منزل بزرگ در ماه های گرم به طور معمول در سایه کامل: succulents, مار, گیاهان, ZZ, گیاهان, درختان لاستیک. فقط آب آنها بیشتر و تماشای نور مستقیم خورشید. “هنگامی که درجه حرارت شروع به رها کردن من و گیاهان را داخل” بلر گفت.

تزئین دیوار

“آزاد هنر می شود رپ بد چرا که مردم فکر می کنم در مورد چمن کوتوله و فلامینگو,” هامفری گفت: “اما سعی کنید به فکر می کنم در خارج از جعبه.” او یک انبار ستاره بر دیوار بیرونی.

بلر آویزان آینه بر, هوای آزاد, مبل; او eave که آویزان بر روی مبل که از آن محافظت و وقتی زمستان می آید او به ارمغان می آورد آینه داخل می شود. شما می توانید یک آینه ساخته شده برای خارج از منزل و یا “شما می توانید به طور منظم آینه با قاب و رنگ آن را با فضای رنگ کمک خواهد کرد که نگه داشتن آن امن از عناصر” او گفت:.

را خارج سرگرمی

سعی کنید فیلم شب بیرون, بلر گفت. یک پروژکتور کوچک چسبیدن ورق بر روی یک دیوار و یا نرده ها و پروژه فیلم خود را. “این واقعا مقرون به صرفه راه اندازی,” او گفت:. ترتیب سبد پتو و بالش راحت برای lounging.