دبستان نوت بوک: North Central را Allie Janke به نام دولت Gatorade دختران آهنگ ورزشکار سال – سه شنبه, 25 Jun 2020 PST

در آن 35 سال از تجلیل این کشور بهترین دبیرستان ورزشکاران, Gatorade شرکت امروز اعلام کرد Allie Janke از شمال مرکزی به عنوان آن 2019-20 Gatorade واشنگتن دختران Track & Field ورزشکار سال برای سال دوم در یک ردیف.

5-پا-5 junior است که پنج بار قهرمان دولتی در مسیر و عبور کشور ترکیب شده است. Janke مجموعه دیدار با سوابق در هر دو 1600 متر رویداد و از 3200 در سال 2019 کلاس 3A, هوای آزاد, دولت, دیدار, مشکلات ناسازگار بودن ملی بالای 10 رتبه در میان دبستان رقبای بهار گذشته در هر دو حوادث. او برنده دوم متوالی دولت 3A صلیب کشور عنوان فصل گذشته و در زمان چهارم در VUCLIP شمال غربی منطقه ای مسابقات در ماه نوامبر.

CdA مدرسه منطقه تعلیق فعالیت های

با توجه به موج اخیر در COVID-19 موارد در جامعه, کار د لین مدارس دولتی به حالت تعلیق در تمام منطقه یا مدرسه-اسپانسر ورزشی, شیوه های ورزشی اردوگاه های آموزش وزن و دانشجویان دیگر فعالیت های ورزشی حداقل تا 6 جولای.

“این مکث در تابستان برنامه ما را هم به نظارت بر تحولات در coronavirus ردیابی از جمله افزایش موارد در میان افراد 18 سال و جوانتر و ارزیابی پتانسیل خطر قرار گرفتن در معرض در طول فعالیت های تیم گفت:” اسکات Mabin منطقه است مدیر ارتباطات است.

مدرسه منطقه ای را انجام تمیز ورزشی امکانات و تجهیزات در سال های اخیر استفاده از.

Zylak مرتکب به شرق

اندی Zylak که فقط از اتمام سال سوم در Lewis and Clark, به تازگی متعهد به شرق واشنگتن است. 5-پا-7 نقطه گارد بود و تمام تیم دوم بیشتر اسپوکن لیگ انتخاب فصل گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themes