NFL لغو Hall of Fame, بازی, تاخیر القایی تا 2021

NFL در روز پنج شنبه لغو تالار مشاهیر بازی سنتی را که فصل قبل است و به تأخیر انداختن 2020 القای مراسم برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اوت. 6 نمایشگاه بازی در کانتون اوهایو, بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز است که برای اولین بار در زمینه رویداد لیگ را لغو کرده است, در این بیماری همه گیر. از آن خواهد شد بازی در اوت. 5, 2021 با همان تیم است.

Enshrinements برای 20 مردان برنامه ریزی شده برای این سال در حال حاضر رخ خواهد داد در اوت. 7, 2021 با 2021 inductees رفتن به Pro Football Hall of Fame روز بعد.

“این است که حق تصمیم گیری به چند دلیل اولین و مهمترین سلامت و رفاه ما طلا کت ورودی سده کلاس 2020 از اعضای سالن و پرسنل رویداد داوطلبان گفت:” دیوید بیکر هال مدیر عامل شرکت. “ما همچنین باید در نظر گرفتن مناسب ترین راه برای تحقق اولین شعار ما ماموریت: به افتخار قهرمانان از این بازی. این تصمیم در دیدار که وظیفه.”

NFL صاحبان در حال انجام یک جلسه مجازی پنج شنبه است که در آن از قبل برنامه فصل بحث خواهد شد. آن را ممکن است لیگ را کاهش می دهد تعدادی از نمایشگاه بازی برای هر دو تیم از معمول چهار. شیکاگو و پیتسبورگ را ایفا پنج از جمله بازی در کانتون.

NFL قادر به انجام رایگان آژانس های پیش نویس و چندین صاحبان جلسات از راه دور و آن را به تازگی شروع بازگشایی تیم تاسیسات که بسته شدند در اواخر ماه مارس البته به صورت محدود. تنها بازیکنانی که در حال بازسازی آسیب های مجاز در تیم مجتمع.

سابق NFL کمیسر پل Tagliabue NFL فیلم بنیانگذاران استیو Sabol سابق New York Giants اجرایی جورج جوان سابق مربیان جیمی جانسون و لایحه Cowher و بازیکنان سابق Troy Polamalu, استیو, Hutchinson, Edgerrin جیمز و اسحاق و استیو بروس آتواتر بود به القاء به سالن این اوت.

“تاخیر بدیهی است که ناامید کننده بود اما به طور کامل قابل درک” Tagliabue آسوشیتدپرس گفت. “این همیشه یک آخر هفته بزرگ به خصوص برای طرفداران فوتبال و خانواده و مربیان و همکاران ایم که بحرانی در موفقیت های ما. اما بخش بزرگی از آخر هفته جلسه پستال و عکس و امضای امضا برای هزاران نفر از طرفداران. نه چیزی که من می خواهم به انجام در coronavirus محیط زیست است.”

سالن را سده جشن در ماه سپتامبر را شامل القایی از 10 مردان انتخاب شده توسط یک پانل ویژه در ماه ژانویه است. که کلاس شامل هارولد کارمایکل جیم Covert بابی دیلون صخره هریس وینستون Hill, Alex Karras دانی پوسته دوک Slater, مک Speedie و اد نم نم.

هاچینسون گفت: او به خصوص دلسوز به inductees در مورد تاخیر.

“آنها کسانی هستند که از نظر آماری واقعا در معرض خطر هستند برای اینکه در اطراف جمعیت و تمام چیزهای که. بنابراین آن را حس می کند” هاچینسون گفت. “نکته دیگر هم این است که آن را یک کل یک سال دیگر و برخی از این بچه ها در سن جایی که آنها در حال پیر به هر حال خانواده ها و همسران و خواهران و برادران و همه آنها بزرگتر است. بسیاری از این صدمین بچه ها منتظر چنین مدت زمان طولانی و شما فقط امیدواریم که آنها قادر به ایستادن وجود دارد که در مرحله بعدی اوت به انجام آن وضعیت موجود مناسب است؟”

آتواتر که انتخاب شد در 16 سال از واجد شرایط بودن گفت: “مهم نیست در انتظار یک سال دیگر برای خود القایی به دلیل تاخیر در جشن “باهوش ترین چیزی که به انجام است.”

آتواتر گفت: او هرگز یکی به ضجه و زاری کردن خود برای فوتبال جاودانگی و می بیند هیچ دلیلی برای غم و اندوه این آخرین تاخیر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من در. من لازم نیست برای رفتن از طریق این اضطراب همیشه دوباره از انتظار و تعجب این است که آیا سال آنها اجازه دهید من به سالن از شهرت” قشم گفت. “من خوب هستم. این آسان است.”

سالن از شهرت که باز در سال 1963 تا به حال هرگز دو enshrinements در یکی از تعطیلات آخر هفته. آن را تا به حال لغو بازی از جمله در سال 2011 به دلیل لیگ را تحریم و از, بازیکنان, و در سال 2016 زمانی که این زمینه در تام بنسون سالن از شهرت ورزشگاه اعلام شد unplayable به دلیل شرایط بد.

— AP طرفدار فوتبال نویسندگان دیو کمپبل و Arnie Melendrez استاپلتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>