دوئل مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن حوادث ارائه متضاد ویروس پاسخ

LANCASTER Pa. — به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید ویسکانسین کشتی سازی و تاکید بر کار و رشد و احیای اقتصاد با چکش توسط coronavirus جو بایدن صرف پنج شنبه در پنسیلوانیا هشدار “هیچ معجزه وجود دارد در آینده” برای کمک به ملت ضرب و شتم هنوز مرگبار بیماری همه گیر.

“شگفت آور او نیست درک اساسی ترین واقعیت از این بحران: برای رفع اقتصاد ما باید برای به دست آوردن کنترل بیش از این ویروس را” presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که صحبت کردن در یک مرکز جامعه در لنکستر. “او مثل یک کودک که نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است به او. او ناله و ترحم. این بیماری همه گیر نیست به او اتفاق می افتد. آن را به همه ما اتفاق افتاده.”

بسیاری از ملت خانه باقی مانده برای ماه ها تا حد زیادی مانع از این دو نامزد ریاست جمهوری از برگزاری دوئل حضور محوری در میدان نبرد متحده است. در روز پنج شنبه آن را به آنها را فرصتی برای نشان دادن خاموش خود را متضاد سبک در شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی است.

بایدن صرف هفته با این استدلال که این بیماری همه گیر باقی مانده است روشن و در حال حاضر خطری که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا به آرزو های دور در میان یک میل به سرعت بهبود اقتصادی. رئیس جمهور شمارنده است که این کشور نمی مجبور به انتخاب بین سلامت خود و بهبود اقتصاد است.

“وجود دارد هیچ معجزه در آینده می شود.” “ما قصد داریم به گام تا به عنوان آمریکایی ها همه ما و انجام کارهای ساده و سخت همه چیز را به نگه داشتن خانواده های ما امن و بازگشایی اقتصاد ما و در نهایت قرار دادن این بیماری همه گیر در پشت سر ما و بدون مسئول رهبری بیرون آمدن از کاخ سفید است.”

معاون سابق رئیس جمهور را صرف دوشنبه از دولت اوباما در امضای قانون مراقبت های بهداشتی و decrying آنچه او گفته بود که کاخ سفید به رهبری تلاش برای از بین بردن آن را از طریق دادگاه به چالش بکشد. این بخشی از یک بزرگتر دموکراتیک تلاش برای تمرکز 2020 انتخابات در بهداشت و درمان یک موضوع است که به کمک حزب بازپس گرفتن خانه آخرین چرخه و یکی از آن امیدوار طنین انداز خواهد شد و حتی بیشتر رای دهندگان در میان همه گیر.

باریک 2016 پیروزی در ویسکانسین و پنسیلوانیا بودند حیاتی در ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید است. که او خواهد ساخت سفر خود را در اطراف در تلاش برای انجام این کار دوباره — و که بایدن واکنش نشان خواهد داد با سفر به معنای تلنگر متحده به دموکراتیک — معمولا نمی تواند تعجب با انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر کمتر از پنج ماه به دور است. اما coronavirus دارای طرح میتوانست به حالت عادی پس از سفر ماه مارس است.

پس از تمرکز بر عملیات های مجازی تظاهرات و ظاهر خود را از دلاور خانه بایدن در هفته های اخیر شروع به ساخت سفرهای مکرر به پنسیلوانیا اجازه می دهد او را به هدف قرار دادن یک چرخش دولت بدون جسارت دور. لنکستر است حدود یک ساعت و 15 دقیقه با ماشین از بایدن خانه و در عین حال از آن است که دورترین او سفر به تازگی از سفر به هوستون برای دیدار با خانواده جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس موجب تظاهرات در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل صحنه رالی در Tulsa, اوکلاهما, آخر هفته گذشته و صحبت در megachurch در آریزونا در روز سه شنبه. در روز پنج شنبه او بازدید مرینت در روستایی ویسکانسین برای یک تور خصوصی از کشتی سازی و برای شرکت در یک سالن شهر پخش شود توسط Fox News Channel از یک فرودگاه در خلیج سبز. معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین آمار دیگری کلید خارجه اوهایو.

بایدن تیم سازمان یافته حوادث کوچک و اجرا اجتماعی فاصله در حالی که اعضای آن خود را نامزد پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و مبارزات انتخاباتی خود می گوید بایدن است که با استفاده از آن محتاط روش برای پنهان کردن این واقعیت است که او نمی تواند در قرعه کشی بزرگ مشتاق جمعیت.

بایدن اشاره کرد که در حالی که او در زمان خاموش یک ماسک صورت را به سخنرانی “من آن را می پوشند در همه جا بروم.”

“من می دانم که آمریکایی ها آن چیزی است که ما در حال استفاده, به,” او گفت:. “اما از آن مهم است.”

بایدن در واقع عینک ماسک خود را قبل از آن که او را ملاقات در فضای حیاط با سه مادر و دو فرزند که گفت: بهره گیری از قانون مراقبت های بهداشتی. فراتر از کمربند پلیس یک گروه از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می تواند شنیده شعار “چهار سال دیگر” و “ایالات متحده آمریکا.”

او پس از آن سخنرانی بایدن صحبت کرد پشت یک پلاکارد اعلام “محافظت و ساخت در قانون مراقبت مقرون به صرفه” و وعده داده شده به ترویج و گسترش بیمه درمانی برای بیشتر آمریکایی ها. او در تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در طول هفته گذشته این تجمع که او می خواسته مقامات به سرعت پایین تست برای coronavirus به دلیل انجام بیشتر از آن بود که منجر به مردم بیشتر تست مثبت است.

“او فکر می کند پیدا کردن که بیشتر آمریکایی ها بیمار او را بد نگاه. و این چیزی است که او را نگران می شود.” “او نگران به دنبال بد است.”

نظر سنجی در ویسکانسین و پنسیلوانیا نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اما تقریبا هر نظرسنجی به حال تهمت انتهایی در سال 2016 قبل از خود را پایه با هم در هفته های پایانی مبارزات انتخاباتی برای تضمین پیروزی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد نبود به روی عموم باز است اما برجسته صدها نفر از مردم در داخل کشتی سازی خواهد شد که نیاز به پوشیدن ماسک — حتی اگر تهمت نمی شود. او ترویج قرارداد برنده در ماه آوریل توسط Fincantieri مرینت دریایی برای ساخت به عنوان بسیاری از 10 نیروی دریایی ناوچه. این شرکت در استخدام 2500 نفر در حال حاضر و معامله می تواند اضافه کردن 1000 تا شغل. این اولین عمده جدید کشتی سازی برنامه برای نیروی دریایی در بیش از یک دهه.

ورود در ویسکانسین تهمت اذعان کرد قدرت تصدی به tweeting “راه اندازی تالار جدید کشتی قرارداد!” تصویری در توییتر نشان داد معترضان فقط در خارج از فرودگاه شعار “دست ها بالا عکسبرداری نیست” و “من نمی توانم نفس بکشم.” در ضمن یک صفحه رویداد ایجاد شده توسط فاکس نیوز گفت: شرکت کنندگان در تاون هال رویداد بودند نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش.

بایدن نیز شکسته با مغلوب ساختن پیشی جستن با صرف هفته محکوم نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس جانبداری با معترضان در سراسر کشور است. پنس راند که کنتراست در روز پنج شنبه شرکت در پلیس تماس رول در طول توقف در Youngstown Ohio.

معاون رئیس جمهور اعلام کرد که ترویج حقوق آمریکایی های آفریقایی تبار بود که به در هزینه از پلیس حقوق. “ما در حال نشان دادن ما ندارد را که انتخاب” پنس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themes